• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PayPal Hrvatska / Srbija / Bosna

pspman

Član
Tu od
25 Ruj 2011
„Pejpal” stiže u Srbiju 2013.

"Država Srbija uklonila je sve prepreke da „Pej pal” internet, bezbednosni sistem za onlajn plaćanja, dođe u Srbiju. S obzirom na to da su ispunjeni svi uslovi koje je zatražila ta kompanija, očekuje se da će od naredne godine građani Srbije jednostavno i lako da kupuju preko interneta."

Drenova

Iskusan lik
Tu od
22 Lis 2010
pspman kaže:
„Pejpal” stiže u Srbiju 2013.

"Država Srbija uklonila je sve prepreke da „Pej pal” internet, bezbednosni sistem za onlajn plaćanja, dođe u Srbiju. S obzirom na to da su ispunjeni svi uslovi koje je zatražila ta kompanija, očekuje se da će od naredne godine građani Srbije jednostavno i lako da kupuju preko interneta."

Stiže il' ne stiže, pitanje je sad...

milan93

Iskusan lik
Tu od
5 Pro 2010
Ma svake godine se pojavljuju ovakve informacije.Moje misljenje je da nece biti nista od toga.

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
milan93 kaže:
Ma svake godine se pojavljuju ovakve informacije.Moje misljenje je da nece biti nista od toga.

I u HR smo 10 godina slusali i svaki put je bilo evo sad ce pa nista, ali eto na kraju je i dosao. Ne kazem da ce vam biti brzo ali vjerojatno ce kad tad doci.

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
milan93 kaže:

Da je bilo koji drugi nas politicar to izjavio smejao bi se ovoj vesti, a kad Ljajic kaze sasvim je moguce da ce nesto od toga i biti. Trenutno jedini nas politicar kom se moze verovati u ono sto prica.

mindhunter

Iskusan lik
Tu od
3 Stu 2010
Koliko je vremena proslo od uvodjenja Paypala u Hrvatsku do dobijanja mogucnost primanja novca?

Nebojsabg

Aktivni član
Tu od
13 Kol 2012
od danas su zvanicno poceli pregovori da Srbija postane clan PayPal sistema :)

m1l4n

Dobro znana faca
Tu od
5 Lip 2012
Da li se PayPaj moze povezati sa Visa Electronic karticom od Nove Banke (Bjeljina)?

novabanka.com

gringo

Član
Tu od
12 Svi 2012
Ja imam mogucnosti otvoriti racune u HYPO i NLB banci pa me zanima koja banka je "bolja" od ove dvije i koju karticu treba da uzmema da bih povezao paypal ?

kuliram

Aktivni član
Tu od
16 Lis 2009
Ne znam za te banke, ja imam u Raiffeisen i radi odlicno.

OVDE je sve objasnjeno u detalje kako da dobijes karticu i koju karticu da izvadis:waving

gringo

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poz, samo ma zanima koje ja najbolja kartica za paypal, u hypo banci planiram sve srediti, samo me zanima koju da trazim karticu, iz BiH sam.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Raiffeisen Bank, Visa Electron debitna kartica je to što ti treba.
Izvadiš je, dobiješ, uplatiš 20KM na nju i podigneš 10KM. Onda fino spojiš sa PayPal tu karticu (i verifikuješ) i to je to. Spreman si da primaš pare na PayPal.

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
Poz. pitanje samo tražio sam ali nisam našao nigde. Reg. sam juče pay pal napokon. Da li trebam namestiti negde i gde da mi pay pal ne vrši konverzacije $ u km već da banka radi to..
a drugo kako da povežem pay pal i ebay? Hvala

kostolomac

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2011
Ne trebas nista namijestati, banka ce to radit. A zasto zelis da povezes PP i eBay? Da li samo kupujes ili i prodajes tamo ?

kostolomac

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2011
Mislim da ti tada treba Paypal business account. Nisam siguran za to pa cekamo nekog da potvrdi.

seastar78

Novi član
Tu od
27 Svi 2010
Visa Classic ti je najbolja kartica. Imam Visu Electron od Hypo banke i ne prihvaća je, tako je barem u HR.

S

sunaddict

Guest
Dragan Varagic koji figurira tu keo neki autoritet na srpskom web objavio je nedavno IMO ekstremno bezobrazan i glup clanak 3 razloga zasto Paypal nije narocito vazan za razvoj e-trgovine u Srbiji u kojem sugerise kako u Srbiji ima samo 5% ljudi koji rade sa Paypal-om, pa stoga ko jebe tih minornih 5%, a i ostalih 95% takodje ko jebe, ili neka se sluze sa WU servisom i nekakvim ruskim Kiwi ili kako li se vec zove sistemom koji je vec u ovom trenutku potpuno zastarela forma placanja,a da ne spominjem blisku nam buducnost i razvoj mobile banking-a.

Prst dole za kvazi-vudu-a! :smack

Tu od
11 Srp 2012
Ovo sto je doticni napisao je cisto lupetanje ...
Postavio sam i komentar ...
Da li mi neki moze reci da li ja kao drzavljanin Srbije mogu otici u HR i otvoriti ne namenski ziro racun sa kojim cu kasnije moci da pristupim paypal-u ?

Hvala lepo

Na vrh