• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paypal ft. eBay

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
Inače vješto ignorišem neke božićne, uskrsne itd. spamy mailove od Paypala odnosno eBaya,
ali danas sam u inbox dobio kupon u vrijednosti od $15, što me natjeralo na razmišljanje :D

Napravio sam narudžbu (u tom domenu) i zaista nisam ništa platio, eh sad čekam isporuku.
Eto provjerite i vi ko koristi navedene servise, ko želi, jer ono što je džaba i Bogu je drago :)

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Preduhitrio si me. Evo ja sam naručio nešto sa Ebay-a i gle ono 0,00$ cijena uključujući i pošiljku.. Kontam da naručim sve što mogu što je do 15$ . Nekih desetak bar stvari. :D

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Dobio sam i ja taj kupon i ignorisao kao i inače :). Al motivisao si me da pogledam, možda ima neka od knjižica koje bih voleo da imam u hardcopy.

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
Vatra Wolf kaže:
Preduhitrio si me. Evo ja sam naručio nešto sa Ebay-a i gle ono 0,00$ cijena uključujući i pošiljku.. Kontam da naručim sve što mogu što je do 15$ . Nekih desetak bar stvari. :D

Pa jedan kupon imaš, zar ne? ;)

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
Ja nisam ništa dobio, možda zato što mi je račun tamo star mjesec dana pa ne šalju novopečenim..

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
anarchox kaže:
Vatra Wolf kaže:

Pa jedan kupon imaš, zar ne? ;)

Ja sad kontao da ga mogu iskoristiti više puta.

A great reason to discover eBay – your very own $15 discount. Simply choose what you want, click the PayPal button to buy and enter your personal coupon code. There’s no minimum spend or maximum items – and the best part is you’ll get $15 off the total price, including postage and packaging.*

Htio sam naručiti serijal proizvoda za telefone. :D

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Provjeri oba maila. Meni je ebay i paypal mail isti mada mislim da je stiglo od PayPala. :)

dragan.25

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Naime ove promotivne kodove moze iskoristiti ko god ima verificirani paypal, te barem moje je misljenje da je paypal poslao samo onima koji imaju verificiranje paypalove. vi koji nemate nemorate ni traziti niti se zamarati , a sto se mene tice , narucio sam par neoriginalnih ice watchova i eto haha .D

kres0

Aktivni član
Tu od
5 Velj 2012
Ja još nisam dobio nikakve kodove za popust
ukoliko neko dobije a da može iskoristiti više osoba molio bi ga neka stavi kod

pavlek

Moćan
Tu od
1 Ruj 2009
Imam verificiran paypal i ebay račun već godinama, i nisam dobio nikakav mail :D

Center

Novi član
Tu od
26 Tra 2013
Ja te mejlove od ebaya brisem na slijepo. Mozda sam i dobio nesto i pobrisao :D

Na vrh