• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PayPal account limitiran

uroshpro

Novi član
Tu od
21 Ruj 2014
Pozdrav desilo mi se nesto ovako na paypal accountu. Dobio sam neki limit i sada trebam nekako da ga resim da bih mogao podici novac ali ne znam sta da radim, trazi mi nekako da potvrdim adresu ali koji fajl da uplodujem da li neko zna sta je u pitanju?

T2UhG1Z.png

zt16OTT.png

XtdIirK.png

badramirez

Aktivni član
Tu od
9 Pro 2013
kartica, ali i Utility Bill, sto je racun za struju, internet, vodu itd. Bilo sta od toga gde se (pretpostavljam) vidi tvoje ime i tvoja adresa. Nisam ovo radio, ali se cesto i kod nas (Srbija) trazi poslednji racun za struju (u slucaju SBB - kablovska/internet) kao dokaz boravista.

uroshpro

Novi član
Tu od
21 Ruj 2014
Probacu da uradim nesto ali nista se ne vodi na mene imam 16 godina problem je jer na acc-u imam 140$. Videcu ako moze pasos

exit11

Novi član
Tu od
7 Lis 2015
Pozz, samo me zanima koliko dugo moze uplata na paypalu biti blokovana..tj. da nije avilable balans?

Marsss

Član
Tu od
23 Tra 2016
Mislim da je 2500$, osim ako se nesto nije promenilo u medjuvremenu.

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Proverio sam i za neverifikovane accounte (bez kartice povezane) je 1200 eura, a za naloge sa povezanom karticom nema limita. Barem je tako meni i za Srbiju.

Marsss

Član
Tu od
23 Tra 2016
Eto, odlicna informacija, dobro da za nas nije nesto posebno, kao I uvek.

Na vrh