• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Payoneer Kartica

fanste

Član
Tu od
16 Stu 2009
costanza kaže:
deru sa provizijama zesce
mislim da je 3,75% prebacivanje love na drugu
payoneer karticu

no ono za sto sam se posebno iznenadio jest da za sve transakcije (kupnja na posu ili online)
deru 3% provizije ako se mijenja valuta ili ako money crossing border a ovo drugo ce za nas vecinom biti slucaj...

Mnogo povoljnije nego da ides negim drugim tokovima, recimo direktno na racun, kada si u obavezi da platis mnogo vece proviziji drzavi u vidu poreza i ostalih dazbina (u najboljem slucaju ode negde oko 25% i vise).

lxGuru

Legenda
Tu od
23 Srp 2011
Iskreno, meni je ovo duplo isplativije od bilo kojeg platnog procesora...

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010
Da li Payoneer ima neke restrikcije/ogranicenja kod primanja-drzanja odredenog iznosa novca? Paypal cini mi se nema limita za iznos novca koji se moze primiti, ali drzati novac se moze do prvog i onda oni automatski salju. Da li je slicno na Payoneer-u?

lxGuru

Legenda
Tu od
23 Srp 2011
Na Payoneeru držiš novac sve dok ga ne povučeš na drugu karticu ili iskoristiš sa njihovom karticom, međutim ima mesečno održavanje koje košta $3 (za manje od 4 transakcije) ili $1 (za više od 4 transakcije).

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
Imam 2 pitanja. Sada sam se registrovao na payoneer i mislim da sam zajeb'o stvar. Mislim... U adresu sam upisao adresu gdje trenutno živim koja se razlikuje od adrese stanovanja koja je na mojoj ličnoj karti. Hoće li to biti problem ? I ako hoće, je li mogu to ispraviti kako ?

Drugo pitanje, imam također neka 62$ na neverificiranom paypalu koja mi tamo stoje možda godinu dana... Mogu to ako riješim ovo povezati s payoneer i isplatiti novac na karticu ?

LeonMak

Legenda
Tu od
30 Stu 2010
Kontaktiraj podršku i objasni problem.
Drugo - ako su ti novci u 'available balance' ne vidim zašto ne bi mogao prebaciti.

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
Ovako to izgleda kao na slici ? Je li to uredu ?

Prilozi

• Untitled.png
    Untitled.png
    16.3 KB · Pregleda: 1,298

lxGuru

Legenda
Tu od
23 Srp 2011
Nažalost, mi iz Bosne ne možemo povlačiti novac na Mastercard karticu, ali ga možemo povlačiti na US Bank account, tj. u ovom slučaju US Payment Services od strane Payoneer-a.

LeonMak

Legenda
Tu od
30 Stu 2010
student_zarada kaže:
Ovako to izgleda kao na slici ? Je li to uredu ?
Da. Naravno, prije moraš na profile/add/edit bank account dodati US payment service. Ne sjećam se više da li se i on mora nekako verificirati, vjerojatno da. Ima ljudi koji su to nedavno radili pa će ti reći.

@IxGuru: ne znam kako je u zapadnim zemljama, ali ni mi u Hr ne možemo povlačiti na Master, samo na Visu

JohnWizzer

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Da, moraš verificirati US payment service. Kad uneseš podatke sa računa na Paypal oni pošalju 2 sitne uplate (par centi) i kad ti to sjedne na US account, obično u roku par sati, te iznose upišeš u polja za verifikaciju na PP i riješeno sve.
Povučeš lovu sa PP-a na US account, nema provizije od strane Paypala i kad sjedne na račun automatski ti puni karticu tim iznosom, a obično je transakcija gotova u roku 1-2 dana.

fanste

Član
Tu od
16 Stu 2009
Kakve limite ima Payoneer? Cuo sam da ima neki limit od 1000$ koji se mogu primiti dnevno, ali ne znam na sta se to odnosi???

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
dobar je ovaj payoneer ,koristim ga već duže vrijeme ,nisu problem ovi fee za mjesečno održavanje,prebacivanje na karticu itd. nego je ovaj fee najveći problem:

"When a transaction is made as a foreign transaction or is requested in a currency other than USD, charges of up to 3% may be assessed above all charges assessed by MasterCard for the transaction."

na taj način stvarno ponekad previše uzmu :sigh

vandanic

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2012
Danas dobio, izbrao pin, aktivirao, podigao pare - prosto divan osećaj! Koliko vidim nisu mi skinuli ništa posebno i veoma sam zadovoljan kvalitetom usluge. Preporučujem svima koji se bave freelancing poslovima preko Interneta, a nemaju neko bolje rešenje dostupno.

jaja

Član
Tu od
11 Srp 2009
JohnWizzer kaže:
jaja kaže:
mene zanima povezivanje Payoneera i moneybookersa,znaci trebao bih da dodam Payoneerov US virtualni bank racun na MB i da tamo povucem ,kad novac legne odmah je dostupan za podizanje preko Payoneerove mastercard kartice

jel iko ovo probao,fukcioniseli ovo

Radi ovo ali Moneybookers ima neke uvjete. Prvo moraš dodati račun banke iz matične zemlje (npr. HR), tj. ime banke, mjesto, SWIFT i broj računa i moraš imati verificiranu adresu na Moneybookersu, tek tada možeš dodati US virtual account.
Ja nisam nikad dobio Verification letter na kućnu adresu (poslan prije par mjeseci), tako da mi ne dozvoljavaju da dodam US virtual.

Kod Paypala je jednostavnije (za razliku od svega ostalog), u 2-3 poteza dodaš i povlačiš novac kad hoćeš bez one provizije od 5$.

Pa nisam ni ja dobio nikad Verification letter ali sam im pisao da salju novi i rekli su da je nebitno i da ce mi oni verificirati adresu i da im posaljem skenirana documenta i racun na kome se vidi moje ime i adresa ..to sam uradio i verifikovali su mi adresu

kostolomac kaže:
Funkcionise Paypal + Payoneer pa ne vidim razlog da nebi sa Skrillom radilo.
Ja sam se pomalo razocarao u ovaj Payoneer. Poslao sam dokumente za verifikaciju prije 15 dana i jos uvijek nista. Kazu da verificiraju za 7 dana ali eto mene razvlace. Kontaktirao support vise puta, i uvijek je bio isti odgovor: sutra.
Neozbiljni su.

Evo meni juce stigla 2 emaila od Payoneera.Registovao sam se i poslao dokumente 20.9 .skoro da sam bio zaboravio na njih

Prvi email kojim potvrdjuju da su mi odobrili i poslali Payoneer master card i da ce biti poslana obicnom postom i da treba stici do mene do 9 novembra
Drugi gde su mi poslali US Payment Service informacije broj racuna,ime banke,ABA broj itd

ali dole stoji

Note: Your US Payment Service has not yet been verified. All payments received using the service may not be funded to your card until you have completed the verification process.

E sad mene zanima sta dalje i kakvu jos verfikaciju treba da odradim,poslao sam im vec dokumente i racun sa adresom

P.S jos da kazem da sam uspjeno dodao ovaj US racun na moneybookers

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
jaja kaže:
E sad mene zanima sta dalje i kakvu jos verfikaciju treba da odradim,poslao sam im vec dokumente i racun sa adresom

Dobićeš još neki kod u pismu, zajedno sa karticom. Njega treba upisati kao poslednji deo verifikacije, ako se dobro sećam.

S

sunaddict

Guest
Da li je nekim slucajem neko narucivao Payoneer karticu preko Webmoney-a?
Ja sam je cak i uredno platio kod WM,nekih $45 mislim i jos uvek nista vec nekih 45 dana ako ne i vise.

jaja

Član
Tu od
11 Srp 2009
Igor Tomić kaže:
jaja kaže:

Dobićeš još neki kod u pismu, zajedno sa karticom. Njega treba upisati kao poslednji deo verifikacije, ako se dobro sećam.
Sada sam provalio sta treba da se radi ,potrebno je da se verificira US racun tako sto ce se ispuniti ovaj formular
The Payoneer US Payment Service allows you to receive US transfers from select corporations including PayPal, Amazon, Skrill (Moneybookers) and more! To verify your US Payment Service, please provide the following details:
To verify your US Payment Service, please provide the following details:

Select your category

Provide a direct web link showing an example of your products, services and/or other online activity

Provide a detailed explanation of your source of income and/or business type

Ovde nastaje problem ,ima li iko ikakvu ideju sta da ovde upisem jer ako upisem istinu da sam kockar i da novac na moneybookers dobijam kockajuci se bojim se da ce mi nece verifikovat
Ima li ko ideju sta da upisem

LeonMak

Legenda
Tu od
30 Stu 2010
Ovo je s njihovog foruma: "you will not be able to use your Payoneer card for online gambling website, in accordance with US laws and regulations".
Ipak, ti ne bi koristio Payoneer na tim sajtovima, nego za povlačenje s MB, tako da im možda ne bi smetalo.
Mislim da je najbolje da se registriraš na njihov forum i postaviš pitanje.

JohnWizzer

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Ako imaš neku svoju web stranicu koja može donositi neku zaradu (Adsense, usluge itd.) pošalji im link i screenshot da si vlasnik domene.
Isto tako se možeš učlaniti na Clickbank kao affiliate i napraviti SS profila ili neku drugu mrežu koja im je partner, imaš listu na njihovom forumu. Ne moraš ga koristiti uopće ako nećeš, dovoljno da im pokažeš da si član i da planiraš "zaradu", trebalo bi proći bez problema.

vandanic

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2012
Ja imam tu karticu, a obrazac sam uredno popunio i poslao jos pre dve nedelje... Koliko jos da cekam, ili da saljem novi?

Na vrh