• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Payoneer ili PayPal

JelenaM

Moćan
Tu od
11 Velj 2012
harnemo7007 kaže:
Da ne otvaram drugu temu, PayPal vise nece saradjivati sa Payoneerom

Odakle ovaj info? Videla sam neka korisnička iskustva ali ništa zvanično.

lxGuru

Legenda
Tu od
23 Srp 2011
http://community.payoneer.com/discussion/19680/paypal-no-longer-accepting-payoneer

To je jedna od tema, ima ih dosta na drugim forumima. Što se tiče ovoga, izgleda da je se Paypal našao ugrožen jer Payoneer svakim danom postaje sve veći i veći igrač, pa Paypal hoće da ih "osakati". Čuo sam nezvanično da uskoro planiraju da pojednostave prebacivanje s' naloga na nalog (Payoneer) i da umanje fee's, al' ko zna šta će biti od toga :)

Uglavnom uskoro će svi koji koriste USPS za povlačenje sa Paypala biti onemogućeni, pitanje je kada :)

feniks

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2011
A sta ce biti sa kontra opcijom ?

Da se salje novac preko PayPal ako se sredstva vuku sa payoneer kartice.

harnemo7007

Aktivni član
Tu od
24 Stu 2013
Mene zanima sta sad da rade ljudi koji su radili sa AdSensom, mada je ovo mozda za drugu temu. Adsense ne da ni na Payoneer ni na Skrill, jedino direktno na banku...

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
harnemo7007 kaže:
Mene zanima sta sad da rade ljudi koji su radili sa AdSensom, mada je ovo mozda za drugu temu. Adsense ne da ni na Payoneer ni na Skrill, jedino direktno na banku...

Pa gde ces bolje od toga,to je direktno uplata na bankovni racun.

harnemo7007

Aktivni član
Tu od
24 Stu 2013
payoneer ima svoju draz da niko ziv ne zna da si podigao novac ;)

sunbeach kaže:
harnemo7007 kaže:

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
harnemo7007 kaže:

sunbeach kaže:

Da ali ne moze legalno payoneer i adsense u Srbiji da se koristi.Do marta su bili cekovi a od marta uplata se vrsi direktno na bankovni racun sa adsesne-a sto je milina naspram cekova.

harnemo7007

Aktivni član
Tu od
24 Stu 2013
Moglo je na PayPal, ko ima u inostranstvu, pa onda sa PayPala na Payoneer i zaobidjes banku... Ali PayPal izgleda prekida saradnju sa Payoneerom.

sunbeach kaže:
harnemo7007 kaže:

Da ali ne moze legalno payoneer i adsense u Srbiji da se koristi.Do marta su bili cekovi a od marta uplata se vrsi direktno na bankovni racun sa adsesne-a sto je milina naspram cekova.

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
harnemo7007 kaže:
Moglo je na PayPal, ko ima u inostranstvu, pa onda sa PayPala na Payoneer i zaobidjes banku... Ali PayPal izgleda prekida saradnju sa Payoneerom.

sunbeach kaže:

Nemoj pisati nesto sto ne znas!Jer nikada nije mogla isplata sa adsense-a na paypal!

joker123

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2013
sunbeach kaže:
harnemo7007 kaže:

Nemoj pisati nesto sto ne znas!Jer nikada nije mogla isplata sa adsense-a na paypal!

Jeste moglo i moze nije na nasem neregulisanom podrucju

Predradnik

Aktivni član
Tu od
27 Srp 2014
Predradnik kaže:
Razlog je (po riječima operatera na live chatu) moj -BIVŠI- poslovni odnos sa kompanijom Stiforp.
Na moj upit jel mi kartica aktivna stiže ovaj odgovor:

Your card is active and operational and you can use it and receive payments.

failey

Aktivni član
Tu od
21 Ožu 2012
Zdravo svima, koja je situacija sa Payonnerom i povlačenjem novca sa Paypala? Dali se to može uspostaviti, jer vidim da je IxGuru (ili LxGuru?) pisao da se to ukida? Onda ni nema smisla krenut uspostavljat nešto takvo, ako sam mislio povlačit novce na taj način sa Paypala na Payoneer karticu?

feniks

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2011
Ja vec dugo vremena punim svoj PayPal racun mojom Payoneer karticom.
Dakle to radi jos uvek i ne znam da li ce tako i ostati.

Ranije je moglo i u kontra smeru,ali tu cesto dodje do prekida jer iz nekog razloga PayPal zabrani da se novac prebacuje na payoneer. Navodno, zbog sumnjivih izvora kojima se ta Payoneer puni.

Sve u svemu, ako zelis da ih spojis samo da bi skidao novac na payoneer, a ne suprotno, onda bolje nemoj da gubis vreme i trazi alternativu.

failey

Aktivni član
Tu od
21 Ožu 2012
A možda bi mogao nagovoriti drugu stranu da koristimo Skrill (Moneybookers kak ti), pa ću probati to izvesti i naručit ću si onu karticu mada vidim da ljudi govore da im nešto ne radi (ima par tema otvorenih). Vidjet ću još..... Hvala na odg...

noviji

Član
Tu od
12 Tra 2015
Da li mogu sa paypala slati novac na payoneer nalog pa sa njim platiti domen.

Predradnik

Aktivni član
Tu od
27 Srp 2014
noviji kaže:
Da li mogu sa paypala slati novac na payoneer nalog pa sa njim platiti domen.

Ne. Prije je moglo, sad ne.

noviji

Član
Tu od
12 Tra 2015
Pre sam placao domen i bez verifikovanog paypala a od skoro ne mogu to vise a na payoneer nalogu nemam novac jedino da nekom posaljem novac na neki verifikovan paypal pa taj neko da mi omoguci da platim domen sa njegovim paypalom.

Exiibeat

Novi član
Tu od
29 Ruj 2014
Kakvo je sada stanje "Payoneer vs PayPal"? Totalno sam ispao iz toka, da li sada mozemo normalno da primamo novac na PayPal, jel drzava uzima neki deo? Kakvo je stanje sa provizijama ova dva servisa? Hvala unapred! :D

badpixel

Novi član
Tu od
6 Lis 2014
Tema je već odavno neaktivna ali se nadam da će mi neko odgovoriti :)

Dvoumim se između otvaranja PayPal ili Payoneer-a. Za sada mi je srcu bliži PayPal jer sam pročitala da sada bez problema funk u Srbiji, tj.može da se prima novac iz inostranstva. Jel može neko iz prve ruke ovo da mi potvrdi?

Druga stavka do koje dolazim je povezivanje naloga/kartice sa deviznim računom. Koja banka bi bila najbolja za to (pročitala sam da svi hvale intesu) i ima li razlike ako primam $ a npr devizni je u € ?

Hvala unapred i nadam se da ćemo podići temu iz mrtvih ;)

Na vrh