• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pay Pal automatic transfer?

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
liska kaže:
Hellas kaže:
Proradilo rucno povlacenje.

kakve mi koristi kad je dnevni limit 500$, moze li se kako probiti taj limit ?

Kontaktiraj support preko telefona. Oni mogu povećati limit i vratiti proviziju koju si potrošio na povlačenje.

liska

Dobro znana faca
Tu od
27 Lip 2009
Vatra Wolf kaže:
liska kaže:
kakve mi koristi kad je dnevni limit 500$, moze li se kako probiti taj limit ?

Kontaktiraj support preko telefona. Oni mogu povećati limit i vratiti proviziju koju si potrošio na povlačenje.
Da li ce nam krajem ovog mjeseca odraditi automatski transfer ?

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
liska kaže:
Vatra Wolf kaže:
Da li ce nam krajem ovog mjeseca odraditi automatski transfer ?

Sačekaj pa vidi. :)

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Kontaktirajte support da ukloni limit i vrati fee kad povlačite novac.

mishop

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2009
asikovac kaže:
Izgleda i ovaj mjesec ništa od automatskog transfera.

Ni men danasi nije pustena uplata.

failey

Aktivni član
Tu od
21 Ožu 2012
Ni kod mene nije prošao automatic withdraw? Kaj se događa? Dal je tko poslao ticket?

Predradnik

Aktivni član
Tu od
27 Srp 2014
Ni meni nije odrađen automatic, ali sam danas povukao ručno. Inače nisam iz BiH nego iz EU.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Your automatic transfer was successful

Dear *********,

Your available balance was transferred to your Visa card issued in Bosnia and Herzegovina on Aug 2, 2014. The amount of the transfer was $****** USD.

Your available balance is automatically transferred on the first day of every month.

Yours sincerely,
PayPal

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
Vatra Wolf kaže:
Your automatic transfer was successful

Dear *********,

Your available balance was transferred to your Visa card issued in Bosnia and Herzegovina on Aug 2, 2014. The amount of the transfer was $****** USD.

Your available balance is automatically transferred on the first day of every month.

Yours sincerely,
PayPal
Prosli mesec nisam imao ovaj problem , ali sam kontaktirao suport i odradili su automatski

failey

Aktivni član
Tu od
21 Ožu 2012
I kod mene je prošlo, valjda su se zapili noć prije pa zaboravili....

alecmreza

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Kod mene je tek danas se prebacilo i ako je 2 u mjesecu a ne prvi.Neznam mozda su imali neke probleme ili nesto,jer vec 1 godinu uredno 1 dobivam.

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
Meni je novac danas nakon sat vremean bio na racunu otisao do bankomata da podignem deo jer ne mogu sve , i ne kontam kako se to moglo dogoditi ali je dobro :)
Proverite i vase kartice :waving

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
mishop kaže:
Je li vam paypal pustio pare ovaj mjesec?
meni ne i na 4 emaila poslata nisu mi odg. ne znam sta je sad opet problem.

mishop

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2009
Aleksandar92 kaže:
mishop kaže:
Je li vam paypal pustio pare ovaj mjesec?

Kad ti odgovore, napiši molim te ovdje. Hvala

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
mishop kaže:
Aleksandar92 kaže:

Kad ti odgovore, napiši molim te ovdje. Hvala
6ti email poslat sinoc i nista. Cekam dok mi ne odg. da vidim sta ce mi reci. Javcu ti svakako..

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
Evo ga odg stigao je.

Dear xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx

Thank you for contacting PayPal regarding the Automatic withdrawal from your PayPal account.

I have reviewed your account and I can see that the Automatic withdrawal from your PayPal account to your credit card ending XX02 did not occur. Please do the withdrawal manually. Once the withdrawal is completed please do contact us to and we will refund the fee. Please be advised that your account is in perfect working order and funds should be withdrawn on the 01/12/2014. You can also withdraw payments from your available balance at any time.

Na vrh