• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paid e-knjige na Hackforums?

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
Ne znam da li smijem dizati ovakve teme, ali me zanima da li je neko obraćao pažnju na sekciju "Monetizing Techniques" na Hackforums? Siguran da ovdje ima takvih.

Zanimljivo je to što lik napiše kao neki ebook kako zaraditi i prodaje a dole u temi se javljaju zadovoljni kupci. Tema ima 70 strana i do sada se 500 ljudi javilo da im radi. Taj autor navodno zaradi 400$ dnevno. Nije ništa ilegalno i nije nedozvoljeni sadržaj.

Ja planiram da kupim jedan paket pa da vidim šta mogu ako može njih 500 valjda mogu i ja ... a u roku od 45 dana vraća novac ako nije uspjelo, a ja sam upratio samo dvojicu koji su zatražili novac nazad.

Interesuje me da li je neko uzimao slične šeme?

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Pitas da li je neko ikada kupio neku knjigu koja mu je pomogla u poslovanju, ili da li je neko kupio knjigu koja nudi 400$ dnevno i stvarno naucio toliko da zaradjuje ?

Sigurno da postoje knjige koje mogu da ti otvore oci, odnosno da vidis iz drugog ugla nesto sto do sada nisi video .

Znam coveka koji je na Vkontakte zaradio 40.000$, tako sto je nudio e knjigu u vezi zavodjenja. Posle je tu tehniku prodavao, ali sajt je uvek neke zabrane pa je bilo teze slati linkove odjednom. Uglavnom, iako ta metoda nije vise radila, mogao si iz knjige da naucis dosta stvari , u vezi prodaje, u vezi ponasanja korisnika i slicno . Pocetnik je mogao da nauci i shvatio da moze preko drustvenih mreza da zaradi , ako prilagodi proizvod zeljenoj ciljnog grupi, a takodje i neke cake iz psihologije prodaje.
Hocu da kazem, ako ocekujes da ti ta knjiga donese 400$ dnevno, to se nece desiti. Ali ako si spreman da ucis, i da upijas znanja i razne tehnike koje ti mogu pomoci u drugim projektima, knjiga je mozda korisna. Ne znam koliko imas godina i iskustva, ali cim postavljas ovakva pitanja, znaci da do sada nisi mnogo upijao od procitanog ili da nisi uopste radio( ucio) na razvoju u vezi zarade.

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
Zaradom se bavim jednu godinu i nisam iskusan. Možda sam se pogrešno izrazio, ali sam samo pitao da li je neko kupovao knjige sa tog foruma. Hvala na savjetima.

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Ako je to ona tema sto je izdvojena, proveri da li i ti mozes da platis i da izdvojis tako temu. Ako ne mozes, znaci da je tema od admina, a on moze da nastanca 1000 korisnika koji ce da lazno hvale proizvod i da ima 500 strana sa uspesnim recenzijama. Moze i obican korisnik da nastanca dosta laznih korisnika, ali ne moze da izdvoji temu.

Tu od
22 Kol 2014
hehehe kupis taj "ebook" i krenes da je citas, a ona pocinje sledecom recenicom:"Zelis da zaradjujes 400$ dnevno? Uradi isto sto i ja". Sta mislis koliko mozes laznih pozitivnih recenzija da kupis na Microworkers za male pare?

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Freemind je lepo napisao, sa tim knjigama nećeš naučiti kako da praviš $400 dnevno, ali ćeš zato naučiti masu drugih stvari koje će ti služiti u daljem poslu. Poslaću ti na PM neke linkove gde možeš naći dosta tih knjiga besplatno, pa ti to pregledaj, da ne kupuješ bezveze.

[Ivan]

Novi član
Tu od
15 Stu 2015
NIKADA ne kupuj sa HF. Sve te informacije imaš u puuuno boljim oblicima na popularnim blogovima (PM-aj me ako želiš preporuke, ne znam jel smijem objavljivati, nije affiliate ni ništa). Provjereno znam da ti autori na HF PM-aju usere, plate $5-$10 za "review" ili "vouch", pa te novce višestruko vrate na novacima.

Vjeruj mi, više mi ih je ponudilo da to napravim kada sam imao, recimo ugledan account tamo. Imam makar 100 (ozbiljno) knjiga koje su se prodavale tamo, sve do jedne su bacanje novaca.

Istina, naučiti ćeš štogod, ali SVE to možeš naučiti besplatno, garantiram.

eBook Bazzar HF-a je najveće smeće što se tiče edukacije o ovom poslu.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Ovu temu bih delete ali nek ostane zbog edukativnih razloga.

HackForums nema šta kvalitetno da ponudi... sve i svašta se prodaje a većina toga je mutno. Izbjegavati u "širokom luku" .

Sparrowhawk

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2011
Nemoj kupovati, imaš leakovane e-knjige sa HFa po internetu, sve metode su manje - više gray hat i brzo zastarevaju obzirom na to da hiljade ljudi krenu da ih koriste istog trenutka kad knjiga procuri.

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
I teme i nacini iz tih knjiga su verovatno zastareli jer sto je na internetu vazilo pre mesec dana,danas verovatno vise ne vazi.

Na vrh