• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Otvaranje više prozora sajta istovremeno

zarkop

Član
Tu od
18 Sij 2011
Pozdrav

Zanima me da li neko moze da mi kaze, objasni ili da neki savet.
vidjao sam da kada surfujem na primer na traffic excange sajtovima da se pojavi jedan prozor a u njemu vise zasebnih prozora?
Pa me zanima da li neko moze da mi objasni kako se to radi ili da li postoji neki sajt gde to moze da se uradi?
hvala unapred

Skipper

Legenda
Tu od
9 Ožu 2011
RE: Pitanje

Preformuliši pitanje da možemo da ga razumemo, ako treba ostavi i neki primer kako želiš da to izgleda i promeni naslov teme inače ću da je zaključam.

mariopazi

Član
Tu od
22 Sij 2011

mislim da treba da se regas na neki od tih traffic excange sajt i da ubacis code u svoj sajt....

vjerovatno na to mislis?

zarkop

Član
Tu od
18 Sij 2011

Mislio sam na primer kad neko pogleda moj link adf.ly ili adfoc.us da mu se automatski otvore vise njih u isto vreme. Pogledajte sliku nadam se da razumete sta pitam, da se otvore 4 prozorcica u jednom.
A da promenim temu ne znam u sta ovo da stavim ili kako da je nazovem, a pre toga ne znam ni gde da je menjam pa tako da ako ti mozes da je promenis menjaj je slobodno nemam nista protiv samo me obavesti da znam gde da je nadjem.
top.jpg

rain.blader

Dobro znana faca
Tu od
7 Stu 2010
Ja te kuzim sta hoces,jer i meni ovo treba,ali ja nisam vidio nigdje primjer ovoga...
Daj ako naletis na takvu stranicu proslijedi mi link.

zarkop

Član
Tu od
18 Sij 2011
surfovao sam ovih dana na "InstantXchange" i tamo sam video da se pojavljuje "otvaranje vise prozora sajta istovremeno". A uspeo da ubacim moj adfoc.us link na neke traffic excange sajtove, pa rekoh mozda mogu sa ovim da probam da upetostrucim zaradu. A videcu cim naletim ponovo poslacu.

zarkop

Član
Tu od
18 Sij 2011
Naisao ponovo na to o cemu smo pricali, ali ne mogu da posaljem link jer je sa traffic ecange sajta, ali eto slike da vidite.
untitled.jpg

rain.blader

Dobro znana faca
Tu od
7 Stu 2010
joj, mogao sa vidjeti link od stranice u source-u...:(
steta...probat cu ja naici na stranicu....:)

Jozo

Član
Tu od
22 Sij 2010
Pozdrav kolege!
To što tražite zove se frameset...
Npr.
PHP:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN"
   "http://www.w3.org/TR/html4/frameset.dtd">
<HTML>
<HEAD>
<TITLE>A simple frameset document</TITLE>
</HEAD>
<BODY>
<frameset cols="25%,*,25%">
  <frame src="prva stranica.htm" />
  <frame src="druga stranica.htm" />
  <frame src="treca stranica.htm" />
</frameset>
</BODY>
</HTML>
Znači, morate imati hosting i na njemu spremiti taj html fajl.
E sad, imaju skripte koje provjeravaju jesu li stranice u frameset pa izbacuju na _top.
Toliko od mene!
:)

Na vrh