• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Otvaranje Payooner naloga sa licnom kartom na cirilici?

Fifth

Član
Tu od
26 Lip 2016
Pozdrav svima,

Zanima me da li bi mogao da otvorim Payooner nalog sa licnom kartom koja je na cirilici?

Nemam pasos inace ne bi bio problem jer je on na latinici..

Da li je iko to uradio i da li to moze?

I ako moze da li onda kada tamo upisujem svoje ime, adresu i slicno trebam da sve to napisem na cirilici? :D

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
Možeš, zašto da ne, to ne predstavlja nikakav problem... Pišeš na sajtu na latinici kada budeš aplicirao za karticu, upišeš svoje podatke i stigne ti kartica za desetak dana.

Fifth

Član
Tu od
26 Lip 2016
flex202 kaže:
Možeš, zašto da ne, to ne predstavlja nikakav problem... Pišeš na sajtu na latinici kada budeš aplicirao za karticu, upišeš svoje podatke i stigne ti kartica za desetak dana.

Hvala ti puno na odgovoru.;);) Ono cega se ja bojim je to sto oni neceju moci da procitaju moje ime i prezime na licnoj karti isto kao sto im ja upisem na latinici :D

Na vrh