• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Online zarada bez korištenja SEO metoda

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
LeonMak kaže:
Frende, imaš 12 postova, otvorio si 5 novih tema i od toga u 4 iznosiš neke svoje ideje i "metode zarade".
Pa mogao si onda otvoriti i šestu, a ne ovdje spamati kvalitetnu temu s ovim nebulozama.

LeonMak ima pravo.

@DarioBL - ne pises kratke postove pa smatram da se ne radi o klasicnom spamu ili necemu vec samo o neinformiranosti ali vec par tvojih postova krse pravila. Spominjes adult, na drugom postu pricas o fake profilima na facebooku itd. Procitaj pravila jer sve te stvari su zabranjene. Sad moram ici radit a kasnije cu moderirat problematicne postove, a ti samo pripazi da od sada sudjelujes na forumu u skladu s pravilima.

costanza

Član
Tu od
8 Ruj 2009
nemam bas konkretnog iskustva sa CPA-om, no ovako cisto teoretski ovo zvuci kao lijepa metoda koju bi htio testirati :)

pregledao sam sve ponude u maxbountyu i nema ni jedne koja vrijedi za sve zemlje, 90% njih je samo za USA (govorim ugrubo)

trazio sam i u sharesaleu i cj-u

ima mozda tko neki hint u kojoj mrezi bi se moglo naci ovako nesto?

majstorlale

Novi član
Tu od
6 Lip 2012
Ova metoda mi se čini odlična za prikupljanje korisnika.
1.Interesira me koliko obično treba googlu da odobri slikovni oglas(čekam već 6 dana).
Obzirom da se radi o slikovnom oglasu zanima me i slijedeće.
Da li za svaki slikovni ogolas npr. format slike 200-200 treba iskoristiti svih min. 30 000- 50 000 ključnih pojmova.
Zahvaljujem na odgovoru

OnLyPrO

Novi član
Tu od
18 Srp 2012
Da li moze neko da mi preporuci sajt sa dobim ppl programom , da budem tacniji treba mi sajt koji placa za subscribere posto tek pocinjem.

feniks

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2011
Na koji nacin mogu kontaktirati kreatora ove teme ?

PM mu je iskljucen, na njegovom sajtu se ne mogu slati poruke supprotu....

VladaZemunac

Novi član
Tu od
23 Sij 2013
Svaka cast na clanku.
Nije mi jasno samo zasto koristiti bridge page ako ves idemo na googl placene oglase, kad jednostavno mozemo nalepiti affiliate link na nase banere?

mishop

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2009
Cijenim trud za tutorijal, ali nesto mi ovdje bas ne mirise.

Ja napravim sajt (B iz primjera) da bi skupio e-mail adrese, a zatim spamam te ma mailove sa mojim ref?

Realno to bas i nije ispravno.

Lazar023

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2015
Ima li informacija da li je ovo jos uvek aktuelno?
Pitam,posto je post od pre 4 godine,pa ne znam da li je ovome vec istekao "rok trajanja" (sto bi se reklo - prosla fora)...

By the way,sad je prvi mesec free (30 days free trial),posle se placa na osnovu broja e-mail adresa koje si prikupio (do 500 adresa im placas 19$ mesecno,za 501 do 2500 adresa im placas 29$,itd.).I ima sada da se download-uje free guide na sajtu.

Na vrh