• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Odesk problem i pomoc

DuskoCakovic

Član
Tu od
20 Tra 2014
Jel moze neki iskusni clan Odeska da mi se javi na PM ako zeli da mi pomogne malo . Hvala:waving

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Postavi problem pa ćemo vidjeti kako da ti pomognemo.

Hrvek

Novi član
Tu od
21 Srp 2013
I ja isto tako imam problem, od ljeta nemogu podić novce i odustao sam od oDeska a fino mi je krenulo, u tjedan dana sam zaradio 40 dolara i pokušao podići novce neide... Pokušavam sve do sada i NEIDE naravno
Pisao sam oDesk supportu, rekli su da nije do njih već do PayPala, pišem njima oni kažu da nije do njih do oDeska je i možemo mi tako u nedogled..
Jel postoji kakvo rješenje?
prntscr.com/3eb7ur

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Zasto imas paypal i kompliciras ? Napravi si odesk payoner karticu i tako dizi novce.

DuskoCakovic

Član
Tu od
20 Tra 2014
Dobro vece , prijavio sam se za jedan posao za copytyping , i stize mi poruka veceras sa uputima da odem na sajt neki, unesem korisnicko ime koje mi je dao i da pocnem da radim. Nisam jos nista otvarao dok se ne konsultujem koliko je siguran posao,u odeljku za posao imam da je 1 active candidacy . Sta da radim?

Hrvek

Novi član
Tu od
21 Srp 2013
mrgood kaže:
Zasto imas paypal i kompliciras ? Napravi si odesk payoner karticu i tako dizi novce.

Šta je to i kako to uraditi? Čuo jesam za payoneer, ali nisam nikada koristio niti se susretao s time..

@Vatra - je, koristio sam ga i za eBay i igrice naručivati itd

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Vidim da si iz Hrvatske tako da nemaš PayPal restrikciju kao ovi iz Srbije.

Riješi se problema i izvadi Skrill. Malo potraje procedura ali dobro je imati rezervu sa PayPal. Skrill je najbolja rezervna opcija plaćanja. Skrill je podržan od strane oDesk dok Payoneer ima nešto veće provizije.

Hrvek

Novi član
Tu od
21 Srp 2013
Izvadio sam Skrill, 3 dana verificiraju na oDesku, a Skrill skida sa Hypo brzinom munje, 1 euro skinuo bez problema :)
Nadam se da će sada skinut novce i s oDeska

[undefined=undefined]Usput, može li se Skrill koristit za dizanje novca s elancea?
[/undefined]

EDIT: Našao, može :)

kio92

Novi član
Tu od
27 Lip 2014
zdravo..
ja sam novi na forumu, a juce sam se registrovao na oDesk...
ako moze mala pomoc posto jos nisam bas sve pohvatao..
aplicirao sam na dva posla i to mi je limit, kako da ga povecam...??
povukao sam jednu ponudu ali jos ne mogu da apliciram na novu.. procitao sam da treba da prodje 12 sati, da li je to tacno??
moze li pomoc i oko tih testova to jos nisam razumeo..
Hvala

rileman

Novi član
Tu od
27 Pro 2014
Pozdrav svim forumašima,
kao novi član Odeska, juče sam se prijavio za jedan posao, odradio nekoliko testova, profil doterao do 40% i sada prilikom pretrage poslova dobijam ovu poruku:
"You must make changes to your profile before you can apply to jobs"

Napominjem da do sada nijedan posao nisam dobio. Tako da su ostala prazna polja za Portfolio i Employment History i Certifications.

Da li možete dati savet šta još raditi sa profilom.

hvala unapred

Dzokanica

Član
Tu od
8 Lis 2013
Ček, ako dobro kapiram, profil ti nije u potpunosti popunjen(na 40% je)? Ako je tako, zašto ga ne popuniš?

Takođe, na Elance-u možeš da apliciraš samo u jednoj kategoriji koju izabereš - da nije to problem?

mafica

Član
Tu od
17 Kol 2014
Pozdrav,

Na većinu pitanja koja sam pronašao ovdje, odgovor sam našao u ovoj temi koju sam napisao ja. Kao početnicima bi vam predložio da pročitate sticky teme i preletite sve ostale teme koje se nalaze u pod-forumu gdje se nalazi upravo ova tema.

Na vrh