• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi Google PR update

1kvota1

Moćan
Tu od
7 Svi 2009
Prvi PR update u ovoj godini
Page rank više nije tako važan kao nekada ali je zanimljivo pogledati kako su stranice napredovale po tom pitanju.

VIC

Dobro znana faca
Tu od
26 Ožu 2012
Kad smo već kod toga evo i ja sam pogledao, nije puno ali je +1 sa dva na tri u kratkom roku cca. 3 mj.

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
Od 3 domene, samo na jednoj presao sa 0 na 2 , ove dvije i dalje pr 2.

vandanic

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2012
Meni par novih domena sa 0 skocilo na 3, ali ove od ranije su bez ikakvih promena.

robi76

Član
Tu od
20 Pro 2010
Meni su također dvije nove domene skočile s 0 na 3, stare domene bez promjena.

Greenoasis

Novi član
Tu od
9 Lis 2011
Meni isto na preko 10 aktivnih domena nemam nijednu promenu. Ali moram reći, da su sve ove stranice uglavnom PR5, PR4 ;)

robi052

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2012
Unranked. Domena mi stara dva mjeseca. Mislim da budem dobio PR 3/10 ... Čisto mi je to informativno.

hendrixja83

Aktivni član
Tu od
14 Lis 2009
Obično budu 4 apdejta PR-a u toku godine, ali time se stvarno ne treba zamarati. Ja bukvalno mogu da brišem guzicu sa PR4 sajtovima koji nemaju ni 100 posjeta.

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Očigledno Google više ne mari za PR... Pratio sam neke blogove (strane), i bukvalno su ljudi bili ubijeđeni da nas novi G PR update očekuje početkom maja, pa onda krajem maja, pa kad ni tad nije bio, onda '100%' će biti u prvoj nedjelji juna... A danas 15. jun. :D

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
26. jun, a PR update ni na vidiku. :)

Koliko li je vjerodostojan alat SEO Site Tools, pošto mi on pokazuje koji PR mogu očekivati?

adikcija

Iskusan lik
Tu od
23 Lip 2013
Osobno nikada nisam shvaćao opsesiju s Page Rankom. Radiš najbolje što znaš. Stranice su pozicionirane kako jesu i imaju posjeta koliko imaju. Što mijenja objava PR-a?

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Nije o tome priča, da li neko svršava na PR, ili ne... Priča je: kada će se desiti novi Google PR update, koliko god nekom značio, ili ne značio. :)

Na vrh