• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nova zarada na internetu

SrckeyVu

Novi član
Tu od
14 Ožu 2012
Nisam nov na ovom forumu ali nisam bio ni aktivan clan...i ako prekrsim neko pravilo neka me ADMINI slobodno opomenu ili isprave moje greske ako mogu umjesto mene. Sorry.

Inace... pretrazivao sam danas ovaj forum i nikako nema ni jednog posta o biznisu u kojem sam ja vec godinu dana...pa mi je to malo cudno.

Neznam jel to po svim pravilima foruma zabranjeno spominjati ili ne...ali zasto recimo nebismo...naveli firme u kojima se moze zaraditi...a da su novijeg tipa...i provjerene.

Nacito sam se svega na forumu i vidio da puno ljudi govore kako nije moguce zaraditi ni $10 dolara dnevno...pogotovo sa toliko truda koje spominju...pa sam ostao PAF!!!!

Evo nisam od onih koji su neki eksperti za zaradu...ali sam preko dobrog prijatelja upucen u internet biznis u kojem zaradjujem dnevno preko $25 i to bez referala. Ali niti jedne rijeci o toj firmi nisam vidio na ovom forumu.

Sada me zanima dali svi ovi eksperti na ovom forumu dijele samo informacije...gdje su neke sitne ili mukotrpne zarade .... a ono pravo zadrzavaju za sebe...ZBUNJEN SAM!!!

Ako je zabranjeno pricati o takvim firmama...ja se ispricavam i neka admini slobodno ugase ovu temu. Ili ako tema ostane otvorena, a nesmiju se spominjati takve kompanije...neka mi se ljudi jave na PM ili na Mail sa svojim idejama. Mora da nas ima vise koji uredno zaradjuju i to bez veceg truda... molio bi da mi se takvi junaci jave pa da zajedno izmjenimo iskustva.

Stavio bih i attachment - screenshot o mojoj dnevnoj zaradi...ali ne zelim da ugrozim pravila.

dev_masta

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Pravila su javna i istaknuta, trebalo ih je samo pročitati i nema straha.
A ti si ovdje nadrobio svega i svačega, a nisi ništa rekao..

Spominješ neku firmu u kojoj se može zaraditi, ali nisi napisao koja je to vrsta posla.

Samo da napomenem, većina nas ovdje pokušava zaraditi u svojoj firmi..

nitotoni

Član
Tu od
15 Tra 2014
SrckeyVu kaže:
Nisam nov na ovom forumu ali nisam bio ni aktivan clan...i ako prekrsim neko pravilo neka me ADMINI slobodno opomenu ili isprave moje greske ako mogu umjesto mene. Sorry.

Inace... pretrazivao sam danas ovaj forum i nikako nema ni jednog posta o biznisu u kojem sam ja vec godinu dana...pa mi je to malo cudno.

Neznam jel to po svim pravilima foruma zabranjeno spominjati ili ne...ali zasto recimo nebismo...naveli firme u kojima se moze zaraditi...a da su novijeg tipa...i provjerene.

Nacito sam se svega na forumu i vidio da puno ljudi govore kako nije moguce zaraditi ni $10 dolara dnevno...pogotovo sa toliko truda koje spominju...pa sam ostao PAF!!!!

Evo nisam od onih koji su neki eksperti za zaradu...ali sam preko dobrog prijatelja upucen u internet biznis u kojem zaradjujem dnevno preko $25 i to bez referala. Ali niti jedne rijeci o toj firmi nisam vidio na ovom forumu.

Sada me zanima dali svi ovi eksperti na ovom forumu dijele samo informacije...gdje su neke sitne ili mukotrpne zarade .... a ono pravo zadrzavaju za sebe...ZBUNJEN SAM!!!

Ako je zabranjeno pricati o takvim firmama...ja se ispricavam i neka admini slobodno ugase ovu temu. Ili ako tema ostane otvorena, a nesmiju se spominjati takve kompanije...neka mi se ljudi jave na PM ili na Mail sa svojim idejama. Mora da nas ima vise koji uredno zaradjuju i to bez veceg truda... molio bi da mi se takvi junaci jave pa da zajedno izmjenimo iskustva.

Stavio bih i attachment - screenshot o mojoj dnevnoj zaradi...ali ne zelim da ugrozim pravila.
zaintersiran sam za zaradu a ti rece da imas neku semu na internetu za 25 dolara pa da cujem

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Evo ja sam admin i mogu ti reći sljedeće. Napiši 10 korisnih postova na forumu i onda možeš stavljati linkove. Nije teško naći 10 aktivinih tema i aktivirati se tu.

Ako je to što govoriš nešto interesantno naći ćeš ovdje dosta članova koje to zanima. Mene provog zanima šta nudiš.

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Sve dok se ne radi o nekom MLM-u, referalima ili nekoj prici o paketima tipa platis 25$ zaradjues 50$ i mene zanima o cemu se radi (sto detaljnije to bolje). :)

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Davor kaže:
Sve dok se ne radi o nekom MLM-u, referalima ili nekoj prici o paketima tipa platis 25$ zaradjues 50$ i mene zanima o cemu se radi (sto detaljnije to bolje). :)

E ovo sam zaboravio da napomenem. Dakle nema tih nekih nekih šema gdje se kupuju dionice nečega, a pare dolaze od nekud "iz vana".

Zanima nas svaki posao gdje je potrebno uložiti trud i znanje a rezultati dođu.

nibs

Iskusan lik
Tu od
20 Lip 2012
Idemo se kladiti da će biti "tresla se brda rodio se miš"

Ako je istina to za tvog prijatelja, vjerojatno bi i sam to radio i boli te uho za ostale (uz pretpostavku da si tako tajanstven kako pišeš u prvom postu - puno slova i riječi, a ništa konkretno)

isto tako može se zaraditi 10$ dnevno, ali ne ako kreneš sutra ujutro pa već idući dan očekuješ takvo što - što većina pokuša i razočara se

I na kraju, da ne bi svi slali PM i sl. bilo bi lijepo da napišeš ovdje par kratkih crtica, kako? tko? što? gdje? pa ćemo vidjeti i tu revolucionarnu vrstu IZ-a :)

PS Možda je post malo oštriji, ali nisam imao nikakvu namjeru uvrijediti te ;) - samo budi konkretan

mindhunter

Iskusan lik
Tu od
3 Stu 2010
Thread postavljen pre skoro godinu i po dana a osoba koja je postavila temu se nije logovala na forum isto toliko....

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
A niko nije ni gledao datume, nitotoni je bumpovao temu i mi ostali se primili. :D

Na vrh