• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nova domena za Srbiju SRB,ali cirlicno

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
Od danas krece nova domena za Srbiju .срб , e sad jos nisu rekli koliko da kosta to cemo veceras da vidimo.

DavidVictor

Legenda
Tu od
21 Ruj 2009
Srdjan87 kaže:
Od danas krece nova domena za Srbiju .срб , e sad jos nisu rekli koliko da kosta to cemo veceras da vidimo.

Da, meni su iz hosting supporta poslali to na mail, ali ne pada mi na pamet da kupujem taj domen ni sada a ni u buducnosti :)

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
DavidVictor kaže:
Srdjan87 kaže:

Da, meni su iz hosting supporta poslali to na mail, ali ne pada mi na pamet da kupujem taj domen ni sada a ni u buducnosti :)

Realno u pravu si.... Mogu da se kladim da ce da roknu cenu 25-30 evra.

DavidVictor

Legenda
Tu od
21 Ruj 2009
Srdjan87 kaže:
Realno u pravu si.... Mogu da se kladim da ce da roknu cenu 25-30 evra.

Apsolutno, a mozda i vise, vrlo realno.

A i pored cene, nikada ga ne bih kupovao, mislim realno koji ce mi.
Meni je najbitnije google rangiranje, ja sam komercijalista i mene to zanima da bude EMD i da se lako rangira, nikakve srb domene i ostale kerefeke mi ne trebaju ;)

S

sunaddict

Guest
Линкуј као што говориш! :busted

Ono stvarno je propast sveta blize nego sto sam mislio. . .

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
Dobro je sto su uveli cirilicne domene napokon. Mada smatram da oni nece imati neku jacinu u ulogu u SEO-u, pametno bi bilo da drzavne institucije i skole uzmu ovakve domene.

jokara25

Moćan
Tu od
24 Sij 2009
Izmedju ostalog u mailu koji sam dobio od ORION-a danas.

U periodu prioritetne registracije ćiriličkog “.srb” domena, registranti postojećih .rs domena, čiji su domeni u nadležnosti ovlašćenog registra “Orion telekom” će imati priliku da od 27.01.2012. godine ZA SVAKI POSTOJEĆI ILI NOVOREGISTROVANI .RS DOMEN BESPLATNO REGISTRUJU ODGOVARAJUĆI ĆIRILIČKI DOMEN .SRB, transliterovan na ćiriličko pismo.

Registranti postojećih .rs domena čiji se .rs domeni nalaze u nadležnosti nekog drugog ovlašćenog registra, a koji nema potpisan Ugovor sa RNIDS o prodaji ćiriličkog “.srb” domena, će moći da izvrše TRANSFER .RS DOMENA (BESPLATNO) U NADLEŽNOST ORION TELEKOMA, nakon čega će steći PRAVO I NA BESPLATNU REGISTRACIJU PRIPADAJUĆEG ćiriličkog “.srb”

Svi ćirilički “.srb” domeni registrovani u periodu prioritetne registracije (27.01.2012. - 27.07.2012.) će imati iste podatke, kao i njima odgovarajući .rs domeni.

Na vrh