• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Wordpress No follow meta tag

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Napravio sam par backlinkova, ali sam skužio da su svi no follow

bIGj5SY.png

Gdje to promijeniti? Tražio sam po temi, ali nigdje nisam našao.

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
Zavisi kako je napravljen sajt wp,blogger,joomla.rucno napisani kodovi...

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Wordpress, zato sam i stavio u ovaj podforum. Canvas tema. Ne znam zasto je ovako, nisam nista mijenjao, ovo su linkovi u footeru, trebali bi po defaultu biti do follow.

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
Izvinjavam se nisam obratio paznju na ime podforuma.Onda bi trebao instalirati plugin dofollow.

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Jel znaš možda jel plugin radi za komentare ili i za sve ostale linkove, npr u footeru?

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Koliko ja znam, naravno, nema plugina za dofollow. :)
Postoji plugin za nofollow, i u svakom takvom je opcija za unos imena domene koje želiš isključiti (i takve imaju normalne linkove). Potraži, a ako nije tako, onda tema zafrkava, ali ja vjerujem da jeste tako. :fever

Ispričavam se, sada tek vidim da je ovdje riječ o nofollow linkovima diktiranim iz Meta Robots... :(
Brzinskim G pregledom čini mi se da sam našao odgovor ovdje:
http://wordpress.org/support/topic/where-to-remove-meta-tag-for-robots-noindex-nofollow
:fever

Na vrh