• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Niche site - jedan ili više proizvoda

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
28 Sij 2013
Imam pitanjce...krenuo sam u izradu niche stranica (affiliate) i interesira me jedan detalj (čini mi se važan). Dali je bolje raditi single product niche stranicu ili stranicu sa više proizvoda?
Kakava su iskustva iz prakse?
Generalno, dali se bolje fokusirati na veči broj sub-niša i raditi seo i link building za svaku stranicu...ili napraviti manji broj stranica, ali sa večim brojem affiliate proizvoda?
Thanks.

vandanic

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2012
Moje iskustvo - napravio sam niche stranicu za Amazon Kindle Fire uredjaj (tablet), a onda sam prosirio stvar tako da prodajem i gadzete i aplikacije za ovaj tablet. Ne znam kako to ide u perspektivu tvog proizvoda, ali u mom slucaju se definitivno isplatilo jer su kupci koji su kroz moj affiliate link kupili tablet, dolazili nazad da vide dodatnu opremu.

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
28 Sij 2013
@vandanic, u startu sam napravio nekoliko amazon affiliate stranica sa širim spektrom proizvoda. Stranice su stvarno nove i nemam još dobru sliku hoće li hodati ili ne.
Ono što me "muči" je trebam li se ipak orijentirati na jedan ili dva skuplja prozvoda po niši da ne idem nepotrebno "u širinu".

Na vrh