• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nezaposlen - koju karticu mogu da izvadim?

fiverr

Novi član
Tu od
23 Lip 2015
Posto u ostalim temama ima mnogo odgovora ali dosta njih su u sukobu oko ovog pitanja, moracu ovako. (ako je protiv pravila, izbrisite temu i izvinite)

Ja sam nezaposleno lice i mene zanima da li ja mogu da izvadim neku karticu (u Srbiji) na koju MOGU da primam pare sa PayPal-a? Zvao sam nekoliko banaka i mislim da mozete da predpostavite kakav sam odgovor dobijao od njihovog strucnog kadra.

Molim samo one koji su podizali pare da daju odgovor.

Hvala puno,
Pozdrav.

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Visa Electron debitna kartica u bilo kojoj banci, licno koristim Intesinu i nikad nikakvih problema.

Sparrowhawk

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2011
Visa Electron u Banca Intesa, besplatna je kartica i nema mesečnog održavanje, neophodno je otvoriti i devizni račun za štednju po viđenju (isto besplatan) za koju je kartica vezana. Novac koji stiže sa PayPala se knjiži u evrima, tako da možeš da podigneš novac u ekspozituri u evrima, ili na bankomatu u dinarima.

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
fiverr kaže:
Posto u ostalim temama ima mnogo odgovora ali dosta njih su u sukobu oko ovog pitanja, moracu ovako. (ako je protiv pravila, izbrisite temu i izvinite)

Ja sam nezaposleno lice i mene zanima da li ja mogu da izvadim neku karticu (u Srbiji) na koju MOGU da primam pare sa PayPal-a? Zvao sam nekoliko banaka i mislim da mozete da predpostavite kakav sam odgovor dobijao od njihovog strucnog kadra.

Molim samo one koji su podizali pare da daju odgovor.

Hvala puno,
Pozdrav.

Nema to veze zaposleno ili nezaposleno lice,otvoris devizni racun i trazis da ti naprave visa katricu koju povezes sa paypalom,a kakav si odgovor dobijao od banke.

fiverr

Novi član
Tu od
23 Lip 2015
Znaci bilo koja Visa Electron debitna kartica u bilo kojoj banci moze za PayPal.

@Sunbeach: Ne zelis ni da znas koje sam sve odgovore dobijao; od toga da ne mogu da dobijem nikakvu karticu ako nisam zaposlen, do toga da mogu da dobijem karticu ali ne mogu da je koristim na internetu itd. itd. 10 razlicitih sluzbenika sa 10 razlicitih odgovora.

badramirez

Aktivni član
Tu od
9 Pro 2013
fiverr kaže:
Znaci bilo koja Visa Electron debitna kartica u bilo kojoj banci moze za PayPal.

@Sunbeach: Ne zelis ni da znas koje sam sve odgovore dobijao; od toga da ne mogu da dobijem nikakvu karticu ako nisam zaposlen, do toga da mogu da dobijem karticu ali ne mogu da je koristim na internetu itd. itd. 10 razlicitih sluzbenika sa 10 razlicitih odgovora.

Moja preporuka je u sledecim koracima - Banka inteza - devizni racun (EUR i USD) - kartica VISA electron koja je vezana za taj devizni racun - uplati depozit (oko 5 USD za verifikaciju kartice) - povezi i verifikuj na PP - zaradi novac :hysterical - podigni devize na salteru.
(ovo sve isprobano i radi, uskoro pravim mini tutorijal sa jos nekim cakama)

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
fiverr kaže:

Ja imam u rajfajzen visa virtuon karticu povezanu sa pajpalom i sve funkcionise dobro.

Ja sam iz manjeg mesta i pre nekoliko godina sam morao neke stvari objasnjavati sluzbenicama u manjim filijalama i zvati Beograd da potvrdjuju...cak sam i skoro sluzbenicama objasnjavao da se mogu primati pare sa pajpala,tako da uradi to sto smo ti ja i badramirez objasnili i dizi lovu.

fiverr

Novi član
Tu od
23 Lip 2015
Da li ima neko ko ima VISA electron karticu u Komercionalnoj banci i ko je uspeo da je poveze sa PayPal-om? Zivim u manjem mestu gde ima samo ta banka pa me zanima.

Hvala puno unapred.

neo33

Novi član
Tu od
20 Srp 2015
Payoneer mastercard je po meni najbolja,koristim je vec skoro 2 god. Mozes da kupujes sta hoces,da ti lezu pare i da je povezes sa PayPal... Ne traze ti nista sem osnovnih podataka...Mozes se ovde registrovati : payoneer.com ili preko mog ref linka i obojica dobijemo po 25$. Ako si zainteresovan javi se na PM pa cu ti poslati link za registraciju.

Takozvani

Novi član
Tu od
19 Ruj 2015
Trenutno Visa Electron Komercijalne banke ne može, dok Visa Electron Intesa banke može za PayPal...

Teodosije

Novi član
Tu od
23 Ruj 2015
Takozvani kaže:
Trenutno Visa Electron Komercijalne banke ne može, dok Visa Electron Intesa banke može za PayPal...

Takodje, VISA Electron Erste banke ne moze. Izgubio sam mesec dana zbog gluposti. Ubedjivali me na salteru (Novi Sad) da moze, kad ja tamo, a ono medjutim. Pisao sam podrsci i trazio informacije za VISA Poklon karticu, da li ta moze. Cim saznam, javim ti.

Na vrh