• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Netmanija

ibertic

Član
Tu od
8 Lip 2009
http://www.netmanija.com

NETmanija je bukvalno okrenula industriju naglavačke kada je lansirana.
To je sistem koji omogućava NETVORKERIMA da automatski generišu (sakupljaju) nove saradnike i klijente samo putem interneta i potpuno AUTOMATSKI.
Sistem daje mogućnost da netvorkeri grade njihove liste ljudi, da BRENDIRAJU SEBE kao lidera, da kreiraju visoko kvalitetan marketing pritiskom na dugme i mnoge druge stvari koje radi 1% top saradnika koji zarađuju VELIKI novac u ovoj industriji.
Sistem bukvalno stavlja globalno svetsko tržiste ispod Vaših prstiju i daje Vam mogućnost da marketirate (promovišete) Vaše proizvode i usluge kao pravi profesionalac.
Da ugradite mehanizam kreiranja uspeha lakše nego bilo šta drugo u Vaš biznis.
Treninge, podršku, vodjenje i mudrost ćete dobiti kao član ovog sistema u deliću sekunde….ogroman broj života je već promenjen od lansiranja sistema.
NETmanija.

Jos samo jedno, koliko je stvar nova i svjeza govori moj affiliate link u potpisu sa vrlo niskim rednim brojem 240.
Klikom na link doci cete na stranicu Netmanije tamo cete naci uvodni video koji svakako trebate pogledati.Ukoliko vam se svidi sa desne strane imate prostor za registraciju gdje upisujete svoje ime i email i mozete poceti sa stvaranjem vase mreze.

Puno srece i veliki pozdrav

Ivan

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
S jedne strane kažeš "ogroman broj života je promijenjen" s druge strane navodiš kako je stvar nova s obzirom na redni broj tvog reff linka - proturječiš sam sebi.

E isto tako, kad nešto promoviraš, u redu je da staviš reff/aff link u potpis, ali prema pravilima moraš stavit i non reff/aff link unutar svog posta - that's the rule, mate. ;)

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Da stvarno je zalosno sto si s nama vec godinu dana i dalje ne znas ili ne zelis znati pravila foruma. A osim toga i dalje si zapeo zapeo za te programe koji "prodaju maglu" sto je ocito vec i kod uvodnog teksta. Ja neznam ko to jos pusi u danasnja vremena, to je mozda palilo prije 10 godina ali danas.

adnangdi

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Prije svega lijep pozdrav svima,

Moram priznati da sam se i ja ponadao da ce netmanija
krenuti u jednom ispravnom smjeru i osvjestavanju nasih
ljudi kada je internet zarada u pitanju, ali sam ubrzo
shvatio da je dbomestar zaista u pravu.

Steta, jer uvlacenje ljudi u jos jedan zacarani krug iz kojeg
ce dobiti "NISTA", samo ce uvecati ionako prisutnu smutnju i
nepovjerenje prema MLM regularnoj zaradi, i nije nikakvo
cudo sto vecina ljudi nevjeruje u posao preko interneta i
sto su skepticni i onda kada im nudite nesto
STO JE ZAISTA OK.

Spostovanjem,
Adi Sut

bojanposao

Dobro znana faca
Tu od
25 Ožu 2010
Ja stvarno ne znam kome još danas trebaju ovakve "informacije", silne knjige koje obecavaju "This Time Next Year Rodney, We'll Be Millionaires", fancy shmency video i sl. ... pored ovakvog foruma! :shock
;)

ct_army

Član
Tu od
28 Stu 2009
“DOK MNOGI LJUDI IDU OKOLO,
UZNEMIRAVAJU ROĐAKE, PORODICU, PRIJATELJE ...
I SALEĆU TOTALNE STRANCE I SVAKOG KOGA STIGNU …
mala grupa inovativnih netvorkera tiho pravi mala bogatstva koristeći,
tajnu tehnologiju koju sam danas spreman da podelim sa Vama

Znaci zaradjujem milijone i tisuce kuna pa sada to idem siriti dalje mozes se misliti kao i ona fora sto lik 160 000kn zaradjuje

Na vrh