• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Netko na pozornici

Netko

Član
Tu od
24 Velj 2010
Pozdrav svima, evo da napišem par rečenica o sebi.
Zadnjih 5 godina radio u jednoj velikoj privatnoj frimi, primarno kao mrežni administrator.
A mreža je bila dosta razgranata (puno poslovnica), no bilo je tu još svakojakog posla, ponajviše sql-a, mrvu php-a, malo sam se bavio i web dizajnom, no ništa posebno, jer poznavati rad u joomli i nije ništa posebno.
No dopizdila mi je ta firma, ponajviše radi loše atmosfere, počelo se sve više cijeniti ulizivanje, znanje je palo u drugi plan, a bome dopizdilo mi je da mi netko šefuje.
Uvijek sam sanjao da sam sam sebi šef i tome stremim cili život :)
Svašta sam u životu isprobavao, tako da me uvijek zanima neki novi vid zarade, zato me je i privukao ovaj forum.
Vjerujem da ću ovdje dobiti dosta korisnih informacija.
A naravno da ću se i ja truditi pomoći savjetima, kolko mi to moje iskustvo i znanje dopušta.

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Dobrodosao, svakako ako si radio u takvoj firmi imas dobre sanse da uspijes smao treba biti jako jako uporan te puno ucit. Ali ako si radio u losoj atmosferi mislim da ce ti puno lakse pasti ovaj posao jer ces biti motiviran znajuci da postoji i gore stvari.

Na vrh