• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Netflix u Bosni

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Na listi ovoj iz prvog posta nema Srbije.
Video sam klip na yt od BalkanTecha kako ima u Srb. :D

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
Ne znam za listu, od juce svi iz Srbije imaju pristup, jedino sto nema jos sav sadrzaj kao recimo u USA. Uglavnom ja sam ga uvek preko playstation-a gledao.

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Ima jako malo prijevoda i nema jako puno dobrih serija ko na američkom, nadam se da će to ubrzo izjednačiti.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Ovo će dobro doći kad izađe druga sezona Daredevil.

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Netflix je sranje, nema prijevoda i ima jako malo toga. Ako ocete gledat posteno skinite si Kodi na PC ili na android TV box pa gledajte ko ljudi za dzabe.

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
Objasnio:

FydIWv1.png

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
To je istina, pola stvari nema, a i serije kasne po sezonu-dve. Ja koristim Popcorn time povezan na TV, svaki film i serija su u HD-u.

alecmreza

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Ma netfix je glupost je večina toga se mora platiti samo jedan mali dio novijih filmova se može besplatno gledati.

mrcina

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2012
Da. Uopće mi nije jasno što su se toliko mediji oko tog servisa raspisali kao da nam dolazi nešto što će nam život učinit puno ljepšim. Ionako smatram da će na ovim prostorima Netflix slabo profitirat.

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Ja sam prvi koji bi platio za US verziju Netflix-a sa redovnim prevodom na svom sadrzaju, ove osakacene verzije me ne zanimaju.

mrcina

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2012
U tome i je poanta. Velika većina ljudi na ovim prostorima ni ne zna šta je to šta Netflix nudi. A oni što znaju, znaju i procjenit ono što Netflix nudi, a ne nudi ono što nudi u nekim drugim državama i sigurno je kako na ovim prostorima neće okrenut neku lovu.

Na vrh