• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ne znam sta da kacim na Youtube

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Obojici opomene. Tema ostaje otvorena ali ako se nastavi ovako ide lock i banovi.

maremas

Član
Tu od
14 Svi 2013
Upravo sam gledao na yt vezano za ovaj troler utakmica i vidim da ti ništa ne garantuje da i kad okačiš klip da će on biti gledan, a isto tako može da te us*re da bude gledan preko 300 000 za par dana, znači nema pravila. Ko hoće time da se bavi da bi odmah zaradio možda mu je to najbrži i najlakši način do net zarade uz malo sreće (ako je tako kao što dotični piše), ali ne mislim da je dobro na duže staze kao što su gore već neki pomenuli, pošto vidim da su ti kanali uglavnom novijeg datuma, što me navodi na to da ne traju dugo...

Nego za sve ostale koji bi hteli malo ozbiljnije da se bave YT jedan koristan klip kako do više pregleda LINK.
Btw ako se ne varam u februaru youtube je masovno banovao kanale koji su spamovali sa brdo bespotrebnih tagova u deskripciji, tako da to treba izbegavati, znači u deskripciji samo opis videa.
https://www.youtube.com/watch?v=7ZNe8cdBwVQ

I ovo može biti korisno LINK. Lik je krož šaljiv način prošao "Tutorijali o snimanju video clipova".

Ja sam svoj kanal gradio godinama i tek prošle godine sam shvatio da od njega mogu i da zaradim, tako da sam spojio lepo i korisno. Nije mnogo, ali nije ni za bacanje.

Mrxula

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2014
maremas kaže:
Upravo sam gledao na yt vezano za ovaj troler utakmica i vidim da ti ništa ne garantuje da i kad okačiš klip da će on biti gledan, a isto tako može da te us*re da bude gledan preko 300 000 za par dana, znači nema pravila. Ko hoće time da se bavi da bi odmah zaradio možda mu je to najbrži i najlakši način do net zarade uz malo sreće (ako je tako kao što dotični piše), ali ne mislim da je dobro na duže staze kao što su gore već neki pomenuli, pošto vidim da su ti kanali uglavnom novijeg datuma, što me navodi na to da ne traju dugo...

Nego za sve ostale koji bi hteli malo ozbiljnije da se bave YT jedan koristan klip kako do više pregleda LINK.
Btw ako se ne varam u februaru youtube je masovno banovao kanale koji su spamovali sa brdo bespotrebnih tagova u deskripciji, tako da to treba izbegavati, znači u deskripciji samo opis videa.
https://www.youtube.com/watch?v=7ZNe8cdBwVQ

I ovo može biti korisno LINK. Lik je krož šaljiv način prošao "Tutorijali o snimanju video clipova".

Ja sam svoj kanal gradio godinama i tek prošle godine sam shvatio da od njega mogu i da zaradim, tako da sam spojio lepo i korisno. Nije mnogo, ali nije ni za bacanje.

Da li si mene nasao.100% jesi ali sam izmakao,posto dobro pisem tagove...

Ensar Kerken

Novi član
Tu od
20 Lis 2015
Samo da se nadovezem na ovu temu, kompilacije ce vam mnogo pomoci od drugih yt usera jer je to sve jedna velika prevara. Dakle postoji kanali sa milionskim subovima koji opet na svoj nacin kradu sadrzaj. Sto znaci da uklanjaju oznake tv kuca i tako dalje tako dalje,tako isto i za vrijeme nesto dodaju nesto izbace i to je to. I onda vi na to sve dodjete i uzmete klip npr ja evo kad je liga prvaka skinem sve highlightse sa svake utakmice i sve to spojim u jedan video i tagujem ligu prvaka za ovu sezonu i to je to.Nikada nikakvih problema nisam imao a zabranu koju dobijete u kompilaciji vam samo ukine monetizaciju i nista vise. Prema istrazivanju ovih novih prava to je sve sto dobijete znaci imate glavne tri zabrane i onda ban e toga se pazite. Jedna znaci bad standing i onda vam je mnogo lakse dobit i ostale dvije. A ovo sto vam samo ukine monetizaciju nema nikakve osnove vise za neku prvu zabranu pravu.Ipak sam za varijantu sopstvenih vide-a i takodjer bi predlozio snimke golova snimljenih sa tribina to je mnogo popularno trenutno. Ne zelim pomoci varanju da se razumijemo odmah vec dati neke smjernice ako vec nemate sopstvene vide-e na koji nacin bi trebali krenut sa yt zaradom kao pocetnik,ali sve to vam nikada nece garantovati sigurnost dokle god krsite prava na bilo koji nacin da se razumijemo.

Nikolasi1

Član
Tu od
4 Svi 2015
Pa najbolje je legalno samo radite,zato sto je legalno pouzdanije od ilegalnog.

Naucite da radite u After Effectu i vec ce te biti u situaciji da mnogo toga uradite.

deea8888

Član
Tu od
24 Srp 2012
Legalno treba raditi ko želi mirno spavati, ali sa preduslovom dodatnog usavršavanja.
Ali može li ko da objasni sledeće:
naišao sam na nekoliko YT kanala koji u svojoj playlisti imaju video sa nekog drugog kanala sa milionskim pregledom, po meni znači čisti Copyright. E sad šta mi je najčudnije svi videi u toj playlisti su kao embedovani jer se poklapaju sa br. pregleda sa kanala matičnog videa, a ono što mi je nejasno kako onda taj kanal zarađuje kod nekog partnershipa?

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
Ne razumem tvoje pitanje oko plejliste,mozes u plejlistu stavljati sta god hoces.

deea8888

Član
Tu od
24 Srp 2012
sunbeach kaže:
Ne razumem tvoje pitanje oko plejliste,mozes u plejlistu stavljati sta god hoces.

Primer, naziv ovog videa: "Parkourse u LA-u! (Ep.8) ft. D-Trix & Jerel" ubaci u YT pretraživač i ko je by???

volimdaucim

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2016
Mrxula kaže:
Kapetan Bačvica kaže:
Jesi li izračinao koliko bi koštalo ovih 20 slika?
Jer, slike na www.gettyimages.com nisu besplatne. :fever

Edit: Ako dobro platiš, možda i nađeš koju sliku za 15 dana, sigurno ne dok utakmica traje.

Ne placa se bre nista -.- Kako ja skidam a ne placam.Ides samo desni klik na sliku,i kliknes Save image as . Ja ovo radim vec dugo,i nemam problema

Ovo je bio izgleda kralj ovog foruma :crazy_grin:crazy_grin:crazy_grin:crazy_grin On ne placa nista jos mu cudno sto drugi placaju.I objasnjava kako skinuti zasticenu sliku.

Mrxula kaže:
Da li hocete da napravim klip na YouTube ili tutorijal na forumu'Kako izbeci copyright of FIFA i UEFA '?'

A ovo je jos bolje on hoce na youtubu da napravi video kako prevariti youtube sistem :crazy_grin:crazy_grin:crazy_grin:crazy_grin odbanujte ga da jos citam njegove najnovije dogodovstine.Gde li je sad on i sta li radi. :crazy_grin:crazy_grin:crazy_grin:crazy_grin

mico kaže:
Almin98 kaže:
Ovo vise ne radi odma se dobije copyright.

Budi precizniji,sta ne radi?

Verovatno misli na snimke utakmica na mrxula nacin,Almin98 ma niko i nista te ne moze zastiti od copyright.

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Pravite originalne sadrzaje i nece vas glava boleti.
Nije neka velika lova,ali se mirno spava.

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
I dalje uzimamo milionske preglede na klipove u vezi nogometa :) Testirajte i testirajte, niko vam nece reci tacnu formulu ;)

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Mislim da Youtube mnogo krade.
Da li je moguce da od 200-300 pregleda i to inostranih dobijam zaradu od 1 - 3 centa.
To je besmisleno.Gubim volju za dalji rad kod ovih prevaranata.

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Loxo kaže:
Mico a ti bi da zaradjujes po 20$ sa 300 pregleda?

Ne ali ovo je bedno.
Hocu reci gubljenje vremena.
Meni referali na jednoj platformi naprave od 1.3 -9 dolara dvevno.
U odnosu na to Youtube zarada je bedna.

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Loxo kaže:
Mico a ti bi da zaradjujes po 20$ sa 300 pregleda?

Jos nesto da kazem.
Vecu sam zaradu imao kada sam imao desetak klipova,nego sada kada ih imam 85.
Mislim da to nikakve logike nema.

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Ja na 1000 pregleda od prilike zaradim po 1.2 (+-0.30 centi), sto mu dodje na 300 pregleda okvirno 0.35-0.45 tako da ne znam kako je to tako kod tebe...
Naravno desi se dan da ima pregleda ali da nema klikova, ali to je vrlo retko. Sve je ovo relativna stvar i ne mozes da se hvatas za neke "sigurne" brojke. Ja sam generalno zadovoljan adsensom i koliko sam citao o drugim mrezama adsense verovatno nikad necu da promenim. Jer cas jedna mreza valjda, cas druga...Sve je to klimavo.
Ti se trudi da dovlacis publiku svojim radom, a zarada ce iz toga sama da dodje. I ne obaziri se na statistike na dnevnom nivou. I ja isto to radim, kad izbacim nesto samo gledam i nekad se razocaravam, nekad skacem od srece jer ide napred, ali sve u globalu kad pogledam gura lepo i ja sam zadovoljan :)
Kao i svaki internet posao, ne moze sad i ne moze odmah.

Na vrh