• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ne radi mi Google!!

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Vendetta

Dobro znana faca
Tu od
24 Stu 2011
google opčenito ili adsense? Meni radi tražilica ko urica... izbriši cashe memoriju ....

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
radi mi google.rs i google.hr, google.com nece uopste, izbrisao sam cookie. Nemam pojma koji mu je?

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
Sceko kaže:
Pa redirectuje te na google.rs

Ne redirectuje me, nego Server not found Firefox can't find the server at www.google.com. tako je na svim browserima, izbrisao i kes i coockie...

rakicko

Legenda
Tu od
4 Lip 2010
moguce je da si dodao zabranu redikcije..pa ne moze da rediktuje..
probal sa chromom ,ie ,ili kucaj jednostavno .rs

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
rakicko kaže:
moguce je da si dodao zabranu redikcije..pa ne moze da rediktuje..
probal sa chromom ,ie ,ili kucaj jednostavno .rs

Evo radi sad i dobio sam neki novi izgled googla, totalni drugaciji meni,malo ce mi biti teze da se naviknem, to je sigurno bio problem. Ovako sada izgleda :

9iqm81.jpg

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
Ma to garant anonimusi pokusali da obore google pa umesto da ga obore ubacili novi dizajn :crazy_grin :crazy_grin :crazy_grin

rakicko

Legenda
Tu od
4 Lip 2010
sax kaže:
Ma to garant anonimusi pokusali da obore google pa umesto da ga obore ubacili novi dizajn :crazy_grin :crazy_grin :crazy_grin

:crazy_grin
i samo stavili njegovu ip..posto on samo to vidi ..salu na stranu nzm sta ti je..mozda si nesto instalirao..ili ce nama tek prebaciti na to cudo :sigh

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
rakicko kaže:
sax kaže:

i samo stavili njegovu ip..posto on samo to vidi ..salu na stranu nzm sta ti je..mozda si nesto instalirao..ili ce nama tek prebaciti na to cudo :sigh

Prebacice svima,nisam nista instalirao, vidis da su promenili izgled i za adsense,analytics tj za sve menjaju,nekom pre nekom kasnije.

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
rakicko kaže:

Ti nisi znao da je on radio jedno vreme u NASA ?
On ti je ovde glavni za Balkan sve mora on prvo da vidi pa posle ostali :king

btw. Ja nespamujem vise da ne naljutimo nekoga :to_clue

Djolisimo

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2010
Meni ovo lici na iGoogle settings, proveri da nisi nesto slucajno menjao.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh