• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Napokon primljen sam

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
Posle mnogo neuspeha sa ulaskom u neku CPA mrezu,napokon sam danas primljen u jednu.

Nisam aplicirao posto sam znao da ce me odbiti,em sto nemam refference ,em sto nikad nisam bio ni u jednoj mrezi i sl,:stars nego sam lepo nasao skype od vlasnika te mreze,i rekao mu da zelim da se registrujem na njegovu mrezu,standardno on me je pitao sve sto i na sajtu ima? Gde sam radio,koliko sam radio,koliko referenci bla bla bla, i ja mu kazem nikad nisam radio sa CPA i da imam zelju da pocnem,a on ce meni e pa izvinjavam se vi nemate iskustva nemate ref,nemate nista,kako ocekujete da vas primim,i ja tu popizdim i kazem: ovako Adame(njegovo ime) ja verujem u sebe,nisam nikad radio sa CPA,ali eto dajte mi sansu i vremena i dokazacu Vam da mogu da radim dobro,a i u ostalom moram od negde da pocnem jel tako? Niko se nije naucen rodio,ja cu se potruditi da sto bolje radim i samo radim i radim,a na vama je samo da mi date tu glupu sansu i sve ce biti u redu,ako Vam se ne svidim u roku od 2 meseca skidajte me i cao. :) Posle jedno 5 minuta stize meni poruka na skype: Dragi bla i bla resili smo da Vam damo sansu,idite na sajt i registrujte se a ja cu Vam odmah odobriti racun:tease. Tako je i bilo posle samo 5 minuta upao sam u mrezu,posto mi je vise bilo muka od apliciranja i cekanja 3 radna dana i na kraju da mi stigne na mail ne mozemo da vas primimo zato sto ovo zato sto ono.:sigh Tako da sam se odlucio da potrazim direktno vlasnika iliti menadzera neke Cpa mreze i da resim u 4 oka sve,posto na onbaj nacin ne ide,mozda ce u buducnosti ici sada kada imam iskustvo vise i kada sam uclanjen u jednu mrezu.Ta mreza u koju sam se uclanio je CPAsaw nisu losi za sada imaju dosta offera,i mogucnosti issplate na vise nacina,vlasnik je na skype ljubazan,hoce da pomogne i trudi se da svima udovolji. Eto to je moje neko iskustvo,mozda nekom bude potrebno,posto sam ja i posle dosta onih tehnika koje ste pisali dobio nogu,ali dobro,sad se nadam da ce mi biti lakse,i da cu uspeti da uberem po koji dolar ovde...pozz :waving:waving

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
jokara25 kaže:
Nikad cuo za tu mrezu, jel to neka nova?

Jeste nova je,ima par meseci.... Ali su mnogo nesto rigorozni da bi upao,moras im sve zivo pisati kakvo iskustvo imas da bi upao,ali eto ja sam uspeo na ovaj nacin posto sam vise bio poludeo.

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
Srdjan87 kaže:
jokara25 kaže:
Nikad cuo za tu mrezu, jel to neka nova?

Jeste nova je,ima par meseci.... Ali su mnogo nesto rigorozni da bi upao,moras im sve zivo pisati kakvo iskustvo imas da bi upao,ali eto ja sam uspeo na ovaj nacin posto sam vise bio poludeo.

Bolje ako su rigorozni, da ne bi svi zivi upadali ;)

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
djetlic kaže:
Malo sam googlao i dosta sajtova piše da su scam.

Ako je tako Srdjane nemas srece :'(

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
Evo sad sam i ja pregledao na google,neko kaze da jesu neko kaze da nisu,necu ni u sta da verujem dok ne dodjem do isplate. Vlasnika imam na skype,ako bude zezao sa isplatom bice :smack

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
Hahahaa evo krenulo me, primljen sam i na Peerfly... Sve sto sam uradio je to da pricam kako verujem u sebe i da ako moze najbolji CPA majstor,zasto ne bih i ja mogao... Vrlo jednostavno...Pozz

edolegenda

Član
Tu od
1 Kol 2011
Hahaha ja sam poslao aplikacije na 8 cpa mreza sad cekam da mi odobre makar jednu :D

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Srdjane i kako ide? Proshlo je par meseci, ima li uspeha? I na kraju za koju radish?

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
wizard kaže:
Srdjane i kako ide? Proshlo je par meseci, ima li uspeha? I na kraju za koju radish?

Care otisao sam ja na drugu stranu zarade.... Nisam se okusao nazalost u CPA. Mozda bude prilike, cimam se sad da diplomiram,pa kad to zavrsim bice prilike :)))

mevsdollar

Član
Tu od
7 Pro 2011
Jel moze u nekoj cpa mrezu da upadne neko ko nije jos postao punoletan?
( cca za 5 meseci :) )

mevsdollar

Član
Tu od
7 Pro 2011
wizard kaže:
Mozhe.. Keva, cale. Njihova imena i to je to.

ma nema potrebe za time, sacekacu jos tih pet meseci, pa cu krenuti u akciju... Ne znam, mozda bi mi to kasnije pravilo probleme oko eventualnih isplata...

Na vrh