• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mreža sa gateaway/content lock?

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
ja sam dosad radio na običnim PPD sajtovima (fileice,sharecash itd.),a onda sam čuo da CPA mreže puno bolje plaćaju za iste surveye,e sad me zanima neka CPA mreža koja radi na tom principu da posjetitelj nemože pristupiti mom sajtu (ili mom fajlu koji je postavljen na sajt) prije nego ispuni anketu,ja sam našao slučajno neku cpa mrežu primili su me odmah ali nisam našao tu opciju za lock content/gateaway,zanimaju me znači take mreže koje imaju tu mogućnost ( a naravno da su pouzdane,isplaćuju itd.)

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Imas dve vrste mreza, non-incetive i incentive.. To sto ti trazis je incentive mreza.. E sad sve zavisi gde hoces da upadnes i sta hoces da radis.. Ja te mogu ubaciti u dosta njih (znam vlasnike), a mogu da te ubacim i odma da krenes da radis kod nas (CPA Beyond) posto sam tamo Affiliate Manager i imas kod nas mogucnost koriscenja Content Locker Pro-a, ili ti content locker koji mozes da optimizujes po svojoj zelji/potrebama.

Prostim recima: Non-incentive znaci da ne smes da dajes nista zauzvrat kad ti ispunjavaju offere (znaci ne smes ni jednu metodu da koristis koju si do sad koristio sa PPD-om), a Incentive je na nacin skoro kao i PPD, dajes zauzvrat nesto (ebook, muziku, filmove, passworde, sta god..) a blokiras taj content koji dajes sa FileGateway-om ili ContentGatewayom.

Ako budes hteo da te ubacim negde, slobodno mi se javi porukom. Eto, valjda ti je sad jasnije, a ako imas pitanja jos, to slobodno ovde pitaj, da i drugi korisnici foruma imaju koristi toga.

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
e druže stvarno hvala puno,znači onda bi ja incentive jer mi to odgovara budući da sam sa takvim stvarima radio i dosad,još me jedna stvar zanima a drugo sam ti na PP poslao:
prolaze li na toj tvojoj mreži npr.hackovi za igrice i sl.

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
aleksej kaže:
Ako si radio sa FI onda nastavi sa CPA Beyond. ;)

i može li se baš uočiti ta razlika ,mislim razlika u plaćanju za pojedine offere ili je ta razlika neprimjetna (nekoliko centi)?

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
FI uzima deo za sebe ali bar ne misliš o offerima. Ovde moraš da istražuješ, da cimaš managera, masu stvari sam da radiš. Dobijaš džabe CLP i to možeš da koristiš ali ja ipak mislim da je FI bolji. Istina je, ovde sam nekad više zarađivao ali kad nema offera onda nema jbg.

Mada od tih mreža jedino kažu za Tank da je dobar, ovi svi ostali onako...

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
ma dobar je meni FI ,nije sad da ja idem na CPA mreže jer mi nevalja FI ali eto želim probat nešto novo

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Pa pazi Aleksej ti dobro rekao, samo sto ti nije dobro rekao za CPA Tank, ne mozes kod njih da radis posto su oni non-incentive. Ali ako neces da se cimas oko offera svakih nedelju dve, onda ces imati cak i goru zaradu nego na FileIce-u.

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
wizard kaže:
Pa pazi Aleksej ti dobro rekao, samo sto ti nije dobro rekao za CPA Tank, ne mozes kod njih da radis posto su oni non-incentive. Ali ako neces da se cimas oko offera svakih nedelju dve, onda ces imati cak i goru zaradu nego na FileIce-u.

a neznam probat ću pa ćemo vidjeti............

p.s jesi li vidio PM što sam ti poslao?

xpert90

Aktivni član
Tu od
19 Sij 2010
Tank ima i incentive offere i CLP, znam ja jer sam ih koristio, njihov locker i offere, bez ikakvih problema.

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
xpert je u pravu, nisam dugo posecivao Tank, pa sam sad bas pogledao.. I imaju CLP (Content Locker Pro), a samim tim i incentive offere. Izvini onda za bad info..

Na vrh