Grafički dizajn Moze li mišljenje na par veoma amaterskih radova?

Mondaze

Novi član
Tu od
7 Pro 2017
Poruka
2
Skoro sam počela da se bavim grafickim crtanjem čisto iz dosade, pa bi me zanimalo misljenje ljudi koji znaju malo više o tome

Ovo su bukvalno moji prvi radovi koje sam pocela pre nekih mesec dana
aRicza2.png

admfCGp.png

nwRdypK.png

Znam da su malo neuredni :sigh :depressed

Svi radovi su radjeni u gimpu s tim da ne mogu ni da priustim photoshop niti se preterano ozbiljno bavim tim pa bih jos cekala da izradim vestinu da bih presla na ozbiljniji i usavrseniji program

Mozete krenuti sa kritikama :yes

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Poruka
201
Meni je stvarno super!
Sviđa mi se što radiš i detalje na svakom djelu. Samo malo poradi na preciznosti i kvaliteti.
Naravno ovo su ti prvi radovi, i radujem se da vidim još tvojih radova u ovom topicu :))

Mondaze

Novi član
Tu od
7 Pro 2017
Poruka
2
shulk kaže:
Meni je stvarno super!
Sviđa mi se što radiš i detalje na svakom djelu. Samo malo poradi na preciznosti i kvaliteti.
Naravno ovo su ti prvi radovi, i radujem se da vidim još tvojih radova u ovom topicu :))

Hvala punoo, da verovatno cu morati da poradim jos na strpljenju i tim nekim detaljima jer meni cim naidje inspiracija ja ostavim jedan crtez da bih pocela drugi i onda skoro svaki ostane nedovrsen :lol

iamkermit94

Član
Tu od
27 Stu 2017
Poruka
51
Ovo je stvarno super :) ja sam takodje iz dosade pokrenuo jedan blog , sa namerom da od nista i bez ulaganja pokusam da napravim nesto, na besplatnom blogerovom domenu i na ne tako tecnom engleskom jeziku.. "START FROM MUD TO THE STARS" Ukoliko zelis i imas vremena voleo bih da napises pricu o sebi i da je objavim, ili da napravis ilustraciju za moj blog :)

billyray

Novi član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
2
Iskreno, za prve radove ovo je fenomenalno. Ali nažalost nije još na nivou di se može unovčiti, barem ne po mome mišljenju.

Realno, ako zbilja zapneš za to, u godinu dana vježbanja bi već mogla biti mnogo puta bolja i vjerojatno unovčiti tu vještinu ako to želiš.

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Poruka
966
Kad može Zombijana bons da dobro da prođe sa svojim crtežima, ni ovi nisu daleko od komercijalne upotrebe.

erik

Iskusan lik
Tu od
29 Svi 2009
Poruka
312
Nisam stručnjak u tom području, ali crteži mi izgledaju super, još kad uzmem u obzir da to radiš tek mjesec dana. Samo tako naprijed...

Na vrh