• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Možda odlična "sigurna" ideja?

montozza

Član
Tu od
22 Sij 2011
vidio sam vec ovu ponudu na WSO. cekam neke ljude u koje imam povjerenja da "prozbore stogod o tome" :)

Zyxzed

Član
Tu od
21 Stu 2010
Evo bilo je zanimljivih odgovora, netko je stavio post di se pita OP-a o ukupnom trosku i zaradi i sad je ispalo 3$, a to mi se cini koma malo, tako da jedva cekam prave odgovore.
Molim te mozes li kada mudri "prozbore stogod o tome" napisati tu tako da i ja znam..

jer sam mislio to uzeti.

M00nlander

Moćan
Tu od
9 Lis 2008
Interesantno (malo prekupo) s malim ROI-em ali me jedino interesira odakle dolazi taj traffic i što ga toliko čini targeted trafficom

Zyxzed

Član
Tu od
21 Stu 2010
ja mozda ovo uzmem.
dakle kada dam covjeku 200$ (za site) itd
ja trebam uloziti 4x15$ u targeted converting traffic = to mi je 60$
i ja sam sa zaradom (recimo da je 50$ kako on kaze, a moze i do 100$ ici po 15$ pack-u)
tada pokrio sve pocetne troskove.

nakon toga ide samo profit,
jer za svakih 15$ ja dobijem 50-100$.

sta mislite o ovome?

Rango

Član
Tu od
3 Stu 2010
Zyxzed kaže:

ne čini li ti se ovo predobro da bi bilo istinito?

srkicarinho

Iskusan lik
Tu od
1 Kol 2010
nisam ni video o cemu se radi..ali dovoljno mi je
jes jes..svi to tako rade..uloze malcice..obicno sve proracunaju ..i postanu bogati..hm..probaj..ali nemoj da se razocaras ako ne uspe

Na vrh