• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moneybookers za prodaju e-book

DraganBr

Dobro znana faca
Tu od
3 Sij 2012
Izvinjavam se ako je ovakva tema vec bila. Da li postoji nesto kao clickbank ali da prima moneybookers? Pisem ebook i prodavao bih je na engleskom govornom podrucju a moneybookers nudi samo opciju e shop za registrovane firme.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Ako bi prodavao ebook za englesko govorno podrucje ne vidim sta ce ti Moneybookers ;)

Mislim da su ti CB ili 2Checkout mnogo bolji izbor.

DraganBr

Dobro znana faca
Tu od
3 Sij 2012
smilika kaže:
Ako bi prodavao ebook za englesko govorno podrucje ne vidim sta ce ti Moneybookers ;)

Pa moneybookers mi je jedini nacin da primim novac iz inostranstva (ili se varam) pa mi je samim tim bitno da imam nekog ko ce moci da me isplacuje na taj nacin. 2checkout na primer ne moze.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
DraganBr kaže:
smilika kaže:

Pa moneybookers mi je jedini nacin da primim novac iz inostranstva (ili se varam) pa mi je samim tim bitno da imam nekog ko ce moci da me isplacuje na taj nacin. 2checkout na primer ne moze.

Preko ClickBank mozes da primas novac sigurno ako si iz Srbije.

Zar se nesto promenilo sa 2Chekout u poslednjih godinu dana?
http://www.istokpavlovic.com/blog/tag/internet-trgovina/

Drenova

Iskusan lik
Tu od
22 Lis 2010
DraganBr kaže:
smilika kaže:

Lepo kaže smilika, možeš da primaš novac sa 2Checkout.
Ovde možeš da pogledaš na koji način isplaćuju novac koji si zaradio:

https://www.2checkout.com/faq/#post-8204

DraganBr

Dobro znana faca
Tu od
3 Sij 2012
Ljudi hvala a Istok Pavlovic je bs lepo objasnio. Ja sam samo utrcao na sajt 2checkout, video da nema moneybookers i pobegao. Hvala na vremenu i trudu.

seastar78

Novi član
Tu od
27 Svi 2010
Molim za malu pomoć, što koristiti za prodaju e-booka, moneybookers ili 2 checkout?
Hvala!

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
seastar78 kaže:
Molim za malu pomoć, što koristiti za prodaju e-booka, moneybookers ili 2 checkout?
Hvala!

Molim te da pročitaš topic.

U principu ja MB nikako ne bih koristio.

seastar78

Novi član
Tu od
27 Svi 2010
može li se 2 checkout koristiti ako želim prodavati e-book kao individualac, bez posjedovanja firme?

Na vrh