• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moneybookers i žiro račun - Visa electron

Outbox

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2012
Imam 1 problem.

Legla mi je neka kinta na MB. Neka sica (par hiljada dolara :lol ).

Nikad nisam podizao sa MB, samo sam verifikovao karticu (Visa Inetnet - Intesa) i koliko su mi rekli preko nje mogu samo da uplacujem novac.

Koliko sam shvatio, moram da imam Visa Electron karticu i da je povezem sa MB nalogom da bi' da podignem shushku sa MB-a.

E sad, mene interesuje, da li bi' mogao da te "silne" novce prebacim na neciju karticu ili moram da tu neciju (ili vadim novu svoju) povezem sa MB nalogom da bi' mogao da podignem novac?

kostolomac

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2011
Mozes da prebacis nekom drugom na Moneybookers account, pa da on povuce na svoju Visa electron karticu, s uslovom da je njegova kartical povezana s njegovim Moneybookers accountom.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Outbox kaže:
Aha, znaci mora biti povezana. Hvala puno.

Prije nego sto bilo sta radis sto se tice povlacenja tih novaca, raspitaj se kako ce to ici u banci. Znam da za konverziju dolara mora da se uzima licna karta i ko zna sta jos kada je cifra veca od 1000, a kamoli jos kada ih primas na devizni racun.

Ne mislim da ce biti problema, al ipak obrati paznju. Ne znam da li imas Payoneer karticu, ali ako je imas mozes da se prijavis za US Virtual Account i na njega direct depositom prebacis novac sa Moneybookersa/ Skrilla, a taj novac ti se automatski "loaduje" na Payoneer Mastercard.

Outbox

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2012
Nije mi cifra veca od 1000 dolara, ni blizu, bar da je, ali bice i toga jednog dana, nadam se :)

Nemam Payoneer, al' znam nekog ko ima :)

Raspitacu se prvo u banci.

Hvala na odgovoru. :waving

Sale9

Novi član
Tu od
29 Srp 2012
JohnWizzer kaže:
Imaš i whitdraw na Visa card ali prvo moraš prijaviti i verificirati karticu, isto kao na Paypalu.

Ali zašto onda nema Srbije, BiH i Hrvatske u spisku da možeš da withdraw na karticu? Meni su uredno verifikovali Visa Electron ali odbija da mi povuče novac na karticu. Nisam gamer nego freelancer.

failey

Aktivni član
Tu od
21 Ožu 2012
Meni sve radi ok, dal si verificirao adresu stanovanja? Možda zbog toga neće.....

DarkMessiah

Član
Tu od
16 Velj 2012
Da li je MB moguce verifikovati dvije Vise?Ja imam jednu i hocu da stavim drugu ali nigdje nemogu naci.

Posa

Novi član
Tu od
7 Srp 2013
dali je moguće znači povuć novac s moneybookersa na žiro račun, bez dodatnih kartica i tog? :)

ativar

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
ufff.. sada me ovo muči...

Visa Electron mi je povezana sa MB nalogom ali ne mogu da je verifikujem!

VE kartica se vidi i pokusao sam i sa "disable" ali ne mogu jer sam bio podesio kao "primary"!

----------------------
You cannnot remove your primary credit/debit card

LIST OF CREDIT/DEBIT CARDS
verify [?] primary disable [?]
---------------------

A kada odem na WITHDRAWN ne mogu ni da cekiram tu opciju gde stoji, jer kao sto sam naveo ne mogu da je verifikujem! Jer kada odem na opciju ya verifikaciju, samo mi se pojavljuje da dodam novu karticu medjutim ne mogu dodati vec postojecu!
-----------------
Credit Card (VISA cards only!)
1.80 EUR
To withdraw to your Visa, click here to verify your identity via credit/debit card
----------------

Tražim i na netu, međutim zaista ne nalazim rešenje za ovo, bar za sada!

forbes56

Član
Tu od
18 Lip 2013
DarkMessiah kaže:
Da li je MB moguce verifikovati dvije Vise?Ja imam jednu i hocu da stavim drugu ali nigdje nemogu naci.

Moguće je.

70MJ5.jpg

Posa kaže:
dali je moguće znači povuć novac s moneybookersa na žiro račun, bez dodatnih kartica i tog? :)

Moraš imati Visa Karticu ili devizni račun.

masic1

Član
Tu od
21 Velj 2011
ja imam na moneybookersu dve visa kartice verifikovane.jedna je visa virton raiffausen bank druga je visa electron banka intesa.

Skipper

Legenda
Tu od
9 Ožu 2011
ativar kaže:
ufff.. sada me ovo muči...

Visa Electron mi je povezana sa MB nalogom ali ne mogu da je verifikujem!

VE kartica se vidi i pokusao sam i sa "disable" ali ne mogu jer sam bio podesio kao "primary"!

----------------------
You cannnot remove your primary credit/debit card

LIST OF CREDIT/DEBIT CARDS
verify [?] primary disable [?]
---------------------

A kada odem na WITHDRAWN ne mogu ni da cekiram tu opciju gde stoji, jer kao sto sam naveo ne mogu da je verifikujem! Jer kada odem na opciju ya verifikaciju, samo mi se pojavljuje da dodam novu karticu medjutim ne mogu dodati vec postojecu!
-----------------
Credit Card (VISA cards only!)
1.80 EUR
To withdraw to your Visa, click here to verify your identity via credit/debit card
----------------

Tražim i na netu, međutim zaista ne nalazim rešenje za ovo, bar za sada!
Šta ti daje kao problem prilikom verifikacije kartice?

Infinity

Član
Tu od
16 Velj 2012
Isto se i meni desilo , verifikovao sam karticu ali ne moze isplata na nju tj nisam nesto mnogo interesovao i isplacujem normalno na devizni racun - iban (Bank account) i dizem preko kartice na bankomatu.
Ne znam ni koliko treba vremenski da legne na karticu kada povucete novac ali za devizni racun znam da treba 3 dana ili do 7 dana.

ativar

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Ljudi, nikako da resim ovo sa verifikacijom. Ne nalazim pravi odgovor na netu. Postavi sam vec 3 "tiketa" u "help" sekciji na Skrill-u, medjutim ne dobijam nikak odgovor...

Neki savet sta i kako da radim?

Hvala

Skipper

Legenda
Tu od
9 Ožu 2011
Odgovoriće ti, umeju ponekad da budu spori.
Jesi li proverio u banci da li ti je aktivirana kartica?

ativar

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Nadam se, da hoce, samo ne znam kada!

Jeste aktivna je, uzimao sam domen preko kartice.

Kimi

Dobro znana faca
Tu od
5 Lip 2013
kontaktiraj ih preko tvitera ako imas to..tu su bas osjetljivi i odma se sve zavrsava.. Mada ne kapiram u cemu je problem,u Crnoj Gori sam i nemam mogucnost da povlacim novac direktno na karticu samo na devizni racun u banci..ne znam kako je kod vas ali kad vec toliko cekas probaj da povuces novac na racun,stize za 2-3 radna dana..

ativar

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
dobio sam konacno neki vid odgovora, ali mi i dalje sve ostaje nejasno!

Bez problema sam bio povukao na devizni racun, a na karticu ne mogu!

Evo odgovora...

---------------------
Thank you for contacting Skrill.

We would like to kindly inform you that according to our records your attempts to deposit funds with your credit/debit card failed due to the fact that your bank did not authorize the transactions. Please contact the issuer of your credit/debit card, provide them with the details of the failed transactions (date, amount, Skrill as a company trying to debit the funds), and ask them for assistance regarding this issue.

In case your bank does not offer assistance on this matter, please consider using another deposit method as our bank transfer deposit method. You can log in your Skrill account and click the upload funds tab, then by selecting "Bank transfer" you will get the necessary information to make a bank transfer.

Please do not hesitate to contact us again if you need further assistance.

You should contact us back once you have resolved the issue with your bank in order to let you try verifying your credit/debit card one more time.
-----------------------------------------------------------

Na vrh