• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moja Skrill kartica ne funcionise

Borissss

Novi član
Tu od
25 Lis 2014
Dobar dan svima. Hteo bih da postavim jedno pitanje u vezi Skrill kartice...
Ovako, inace imam vec Skrill master karticu vec neko vreme. Pre mozda 15-20 dana sam kupovao nesto preko nje, i nije bilo nikakvih problema. Inace, na kartici uvek imam novca. Juce sam takodje dobio jednu uplatu na Skrill racun, i otisao sam do prodavnice da nesto kupim. Kada sam dosao na kasu, kartica ne radi.. Platio sam gotovim novcem. Kasnije sam otisao u drugu radnju, da vidim hoce li tamo raditi kartica, i opet nista... "Transakcija neuspesna"
Jutros sam otisao do Ideje da tamo probam, i opet nista.. Ne znam sta da radim, na racunu imam novca, juce mi je bas leglo. Sta vi mislite, zasto se to dogadja, i da li to mogu nekako da resim?

Predradnik

Aktivni član
Tu od
27 Srp 2014
Najbolje da kontaktiraš Skrill suport. To ti oni najbolje znaju objasniti.

Borissss

Novi član
Tu od
25 Lis 2014
Ah.. oni nece nedeljama odgovoriti.. Znamo svi kakvi su :D
E da pitam ovo, da li je mozda moguce zato sto nemam na racunu u banci Intesa nista (to sam potrosio pre neki dan) posto mi je taj racun povezan sa Skrill nalogom? Mislim, ne znam kakve to veze moze sa time da ima, posto Skrill nema sa time nista, ali cisto da pitam.. Neko mi je rekao nesto na taj fazon, pa aj da prvorim.. Posto mi nista drugo ne pada na pamet.

Na vrh