• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Minuteworkers

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
Evo danas da se ulogujem na MinuteWorkers i ono : Your account has been banned due to low reputation. Ne znam u cemu je problem sa reputacijom,kada sam napravio racun vec mi je stajalo Reputation:0%,onda kada su mi ocjenili jedan posao bilo je 14% .. Ne znam u cemu je problem ... Je li se ovo ikad kome desilo? :(

Prilozi

• minuteowrkes.jpg
    minuteowrkes.jpg
    95.2 KB · Pregleda: 548

rain.blader

Dobro znana faca
Tu od
7 Stu 2010
Ako se ne varam,kada tek regas racun reputacija ti je 100%. Zavisno o uspjesnosti poslova reputacija se smanjuje/ostaje ista/povecava.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Retko ko se ovde bavim ovakvim nacinima zarade. Molio bih te da ne otvaras nove topice za probleme slicne onima navedenim u prethodnim, vec koristi one koje si vec otvorio.

sema

Dobro znana faca
Tu od
19 Stu 2010
Primjetija sam da je problem kod tebe poprilično neodgovoran odnos prema poslu. Ako se ne varam u jednoj prijašnjoj temi si navea da ti je uspješnost na microworkersu 74% šta je poprilično loše(osim ako tu nisu navedeni i oni poslovi koji još čekaju na ocjenjivanje, ako je tako onda moja isprika).
Na microworkers sajtovima kao i na svemu ostalome prije nego prihvatiš zadatak i kreneš ga obavljati potrebno je prvo dobro pročitati šta se traži od tebe, i onda nakon šta to obaviš, treba jednako temeljito i predati dokaze o obavljenom poslu.
Reputacija i succes rate su jako važni na svim servisima i ovisno o njima češ i na microworkers dobive Hire Me poslove i slično.
I evo ka šta vidiš vjerojatno nekoliko neodgovorno obavljenih poslića te dovelo do bana na MinuteWorkersima.
Ali to neka ti bude škola, to su servisi od kojih se nemogu zaraditi ozbiljni novci ali mogu dobro doći za kupiti prvi hosting ili domenu. Jer ako ti se neodgovorno i loše obavljanje posla dogodi na oDesku ili na nekome drugome servisu neće ti preostat izbora nego otvarat novi acc, a na takav način nikad nečeš dostić nekakvu reputaciju.

Zato dobro promisli što se traži od tebe, onda promisli jesi li sposoban to obavit, pa tek onda prihvati posa...

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
OK,nece se vise ponoviti...

Sema,hvala na savjetima i uputama. Ali kada sam se registrovao i kada nisam uradio nijedan zadatak Reputation mi je bio 0%.Ne znam u cemu je problem.Zadatke koje sam poslao na ocjenjivanje nisu bili teski(reg. na 10-ak stranica),sto se toga tice trebali bi biti 100% pozitivno ocjenjeni.

Ne ostaje mi nista drugo osim da napravim drugi nalog,ali ne znam hoce li ga prepoznati da sam to ja.

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
Moze jedno pitanje za MicroWorkers?..
E ovako,danas sam se ulogovao i imam 16 HG Jobs .
Sad me zanima sta to znaci.Koje su prednosti i tako to.
LP

Na vrh