• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MGID mreza za oglasavanje

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
IMEmperor kaže:
Posle 5 dana pokušaja konačno sam dobio svog managera, koji mi je rekao da ne mogu birati kategorije oglasa i da njihov sistem zapravo bira oglase tako da bude najveći CTR i CPC. Baš sjajan i pametan sistem, kada se na sajtovima o zdravlju i ishrani sa 80% ženske publike prikazuju oglasi o slobodnim ženskama. :D

Ja taj problem nisam imao, menadžera sam dobio odmah. A kategorije me ne zanimaju, samo nek ljudi klikaju :D

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
A problem je što ljudi neće klikati na dating oglase ako su ti posetioci pretežno žene :)

robodoom

Član
Tu od
30 Ruj 2015
ja sam se registrovao pre 15 dana.
sajt je i dalje na moderaciji, a menadžera nigde nema :D

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Jel ima neko ko je u poslednjih nekoliko meseci postavio MGID oglase na domaće sajtove da je isplaćen i to? Jel nema problema oko toga?

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
I mene zanima da li je neko dobio isplatu poslednjih dana, da se ne trudimo sa dz :D

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
Čini mi se da je neko negdje ovdje napisao da isplaćuju godinama unazad ... volio bih da se taj neko javi :D

Tu od
13 Sij 2015
IMEmperor kaže:
Jel ima neko ko je u poslednjih nekoliko meseci postavio MGID oglase na domaće sajtove da je isplaćen i to? Jel nema problema oko toga?

Evo da se javim :)

joker123

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2013
liquid kaže:
Čini mi se da je neko negdje ovdje napisao da isplaćuju godinama unazad ... volio bih da se taj neko javi :D

Isplacuju godinama unazad. Sve sto sam radio za njih mi je isplaceno :)

Perky

Dobro znana faca
Tu od
30 Stu 2015
Kako stoji zarada sa MGID? Prijavio sam bio svoju stranicu njima, ali odbili su me jer primaju samo stranice sa 3000+ posjeta dnevno?
Jel još uvijek isplaćuju "nerealno" dobro kao do sada? Dopuštaju li pup up oglase?

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
Radim ja i stvarno dobro plaćaju :D Doduše nisam još dobio isplatu ali po ovome što skupljam dnevno dobro je :D Imaš popunder kod da napraviš sebi ako si na to mislio :D

pedjaa

Član
Tu od
7 Sij 2012
flex202 kaže:
T9uGJL0.png

Ovo je za 10 dana kako stoje oglasi, nije nešto posebno ali eto biće za mjesečne troškove sajta, naravno ako ostane ovako kako jeste...

IMEmperor kaže:
Jel ima neka mogućnost da se odebere tematika oglasa? Nešto tipa health i slično? Ili mora samo ove ženske za dejt? :)

Nisam vidio tu opciju, najbolje je da im pošalješ mejl i pitaš za sve detalje.

Jel ti je sajt na srpskom?

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
@pedjaa

Jeste i većina posjeta je iz Srbije, zatim region i manji dio iz svijeta...

volimdaucim

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2016
Da ne budu i oni kao adnow pa da polako pocnu da propadaju a vidim da su ranije adnow hvalili na sva zvona.

pedjaa

Član
Tu od
7 Sij 2012
flex202 kaže:
@pedjaa

Cudno mi je da imas takav cpc a da su ti vecina poseta iz Srbije... Moj sajt je srpski pa iz tog razloga imam sumnju da cu imati takvu zaradu.

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
pedjaa kaže:
flex202 kaže:
@pedjaa

Cudno mi je da imas takav cpc a da su ti vecina poseta iz Srbije... Moj sajt je srpski pa iz tog razloga imam sumnju da cu imati takvu zaradu.

Imam posjeta i iz inostranstva pa vjerovatno to diže prosjek kao i sa AdSensom...

pedjaa

Član
Tu od
7 Sij 2012
Jel i vama u pocetku ovako nesto stojalo umesto reklame?

[attachment=1005]

Prilozi

• reklama.jpg
    reklama.jpg
    1.1 KB · Pregleda: 251

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Loxo kaže:
jocar96, to ti prikazuje isplate

A jesam corav u pm....hvala. :hysterical:hysterical:hysterical