• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MGID mreza za oglasavanje

dragan993

Član
Tu od
1 Ožu 2013
Ovo ce biti tema za gore navedenu mrezu. Ja sam poceo rad sa njima i evo kako za sada izgleda statistika.

pedjaa

Član
Tu od
7 Sij 2012
dragan993 kaže:
Ovo ce biti tema za gore navedenu mrezu. Ja sam poceo rad sa njima i evo kako za sada izgleda statistika.

Uradi neki screenshot reklame? Ima li nasih domacih reklama?
Koliko se meni cini ovo je gore od adnow-a. CTR je dosta manji jedno 3 puta, klik je 2centa...

zeraprinc

Dobro znana faca
Tu od
6 Ruj 2011
Kod mene na Free Classifidsu samo dating sajtovi se vrte, od Ruskinja preko Azijatkinja.

dragan993

Član
Tu od
1 Ožu 2013
pedjaa kaže:
dragan993 kaže:

Uradi neki screenshot reklame? Ima li nasih domacih reklama?
Koliko se meni cini ovo je gore od adnow-a. CTR je dosta manji jedno 3 puta, klik je 2centa...

Za sada nema domacih reklama ali su provokativne tako da ljudi klikcu.

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
Ovo su oglasi koji meni prikazuju s tim da je prvi dan bilo dosta nekih oglasa "Kako zaraditi milion $" i slične gluposti.

Ga9VNDo.png

A ovo je zarada

xQ83uIC.png

123 000 učitavanja reklame, 15 000 pregleda reklame odnosno kada korisnik pređe ekranom preko reklame. Bilo je podešeno samo da prikazuje korisnicima sa mobilnim uređajima jer ih je 80%, sada sam omogućio i svima ostalim. Uglavnom sitno je to sve, ali neka stoji neko vrijeme...

pedjaa

Član
Tu od
7 Sij 2012
flex202 kaže:
Ovo su oglasi koji meni prikazuju s tim da je prvi dan bilo dosta nekih oglasa "Kako zaraditi milion $" i slične gluposti.

Ga9VNDo.png

A ovo je zarada

xQ83uIC.png

123 000 učitavanja reklame, 15 000 pregleda reklame odnosno kada korisnik pređe ekranom preko reklame. Bilo je podešeno samo da prikazuje korisnicima sa mobilnim uređajima jer ih je 80%, sada sam omogućio i svima ostalim. Uglavnom sitno je to sve, ali neka stoji neko vrijeme...

Meni je CTR izmedju 1,2 i 2% a cpc je 2,5centa na adnow, tako da je jos uvek bolja solucija... Moj sajt je na srpskom...

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
Statistika za juče, 12$ za 80 000 pregleda, CPC 3.3, nije loše za sada.

SDjE5kA.png

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Jel ima neka mogućnost da se odebere tematika oglasa? Nešto tipa health i slično? Ili mora samo ove ženske za dejt? :)

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
T9uGJL0.png

Ovo je za 10 dana kako stoje oglasi, nije nešto posebno ali eto biće za mjesečne troškove sajta, naravno ako ostane ovako kako jeste...

IMEmperor kaže:
Jel ima neka mogućnost da se odebere tematika oglasa? Nešto tipa health i slično? Ili mora samo ove ženske za dejt? :)

Nisam vidio tu opciju, najbolje je da im pošalješ mejl i pitaš za sve detalje.

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Kako ste dobili ove iz Mgid? Jurim ih danima na chatu nema ih, na mail ne odgovaraju. Koja je procedura sa njima?

zeraprinc

Dobro znana faca
Tu od
6 Ruj 2011
Pa, kada se registruješ dobiješ svog ličnopg menadžera, koji ti je na usluzi. Dobiješ e-pismo sa njegovim podacima.

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Kako ide oko njihovog koda? Nakon koliko vremena počinju da se prikazuju oglasi? Ja sam kreirao i već 10ak minuta nije još krenulo.

Takodje, kada se dodaju sajtovi na početku i bira kategorija, da li se ona zadržava posle tj da li se prikazuju postovi iz te kategorije ili neki random? Pošto vidim da kada kreiram widget nemam opciju da biram kategorije.

zeraprinc

Dobro znana faca
Tu od
6 Ruj 2011
Meni su oglasi počeli odmah da se prikazuju. Na žalost, to za biranje kategorija je veliki nedostatak. Sve mi se dating sajtovi reklamiraju. E, sada počeli i neki za zaradu. Mada, klik mi je uvek 0.01. Pa, kod AdNow bolje prolazim...

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Posle 5 dana pokušaja konačno sam dobio svog managera, koji mi je rekao da ne mogu birati kategorije oglasa i da njihov sistem zapravo bira oglase tako da bude najveći CTR i CPC. Baš sjajan i pametan sistem, kada se na sajtovima o zdravlju i ishrani sa 80% ženske publike prikazuju oglasi o slobodnim ženskama. :D

Na vrh