• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MG Cash - official Q/A section

Ihmed

Novi član
Tu od
16 Sij 2013
To je tipa sharecash? Samo što se mogu lockati i druge stvari.. sve u svemu bazira se na tome da ja lažem, ili nešto ilegalno hostam i onda spamam i čekam da to netko skine... To radim na sharecashu ._.

Al dobro, kad mi sine neka ideja onda budem nešto uradio. Zanima me survey koje dajete za područje hrvatske su jednostavni i besplatni ili se plača nešto?

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Ihmed kaže:
To je tipa sharecash? Samo što se mogu lockati i druge stvari.. sve u svemu bazira se na tome da ja lažem, ili nešto ilegalno hostam i onda spamam i čekam da to netko skine... To radim na sharecashu ._.

Al dobro, kad mi sine neka ideja onda budem nešto uradio. Zanima me survey koje dajete za područje hrvatske su jednostavni i besplatni ili se plača nešto?

Mozes ti odradjivat marketing i promociju CPA stvari i na potpuno legalan/whitehat nacin. To sto si ti izabrao taj neki drugi nacin to je druga stvar. Ako stvoris neki zanimljivi legalan sadrzaj koji ce biti interesantan drugima onda ljepo legalno hostas, umjesto spamanja isto tako mozes radit dugorocno kvalitetnu promociju i marketing nekog websitea ili nekog projekta pa uz pomocu njega promovirat.

CPA je samo nacin monetizacije, kako cete vi to ispromovirat te stvari to je druga stvar.

mastexx

Član
Tu od
8 Velj 2013
Jel moze neko da mi pomogne da upadnem na MG Cash?Poslao sam aplikaciju pre nedelju dana i nisam dobio nikakav odgovor?

WalterWolf

Novi član
Tu od
27 Lip 2013
U zadnje vreme MG nesto slabo daje dolara .. Skupim dnevno oko 700-800 klikova i izadjem oko 10$ .. Prije je bilo sa toliko klikova uvjek preko 20$ .. Ne kontam jel do mene ili se nesto desava sa offerima ..Kakvo je stanje kod vas ? Jeste osjetili neki pad u zadnje vreme .. Pozz

feto

Član
Tu od
7 Ruj 2013
WalterWolf kaže:
U zadnje vreme MG nesto slabo daje dolara .. Skupim dnevno oko 700-800 klikova i izadjem oko 10$ .. Prije je bilo sa toliko klikova uvjek preko 20$ .. Ne kontam jel do mene ili se nesto desava sa offerima ..Kakvo je stanje kod vas ? Jeste osjetili neki pad u zadnje vreme .. Pozz

Izvinjavam se na možda glupom pitanju,ali bi mi trebalo objašnjenje oko ovog sajta.Kada hoću da se registrujem on mi daje opciju da se prijavim kao publisher.Ono što je bila moja ideja je da radim klkove i zaradim koju kintu,ako je moguće,ili moram da prijavim svoj sajt i preko njega radim?Molio bih da mi neko pojasni ako ima vremena.Hvala
Da li postaviti CPA gateway – skriptu na sportski sajt,bojim se da posetioci koji dođu,ne odu sa njega,ili ima neki drugi način?

joker123

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2013
feto kaže:
Da li postaviti CPA gateway – skriptu na sportski sajt,bojim se da posetioci koji dođu,ne odu sa njega,ili ima neki drugi način?

Na vijesti ne vrijedi uništićeš sajt jedino na exkluzivno članstvo za pristup svim tekstovima ili na ekskluzivnim videima...

feto

Član
Tu od
7 Ruj 2013
joker123 kaže:
feto kaže:

Na vijesti ne vrijedi uništićeš sajt jedino na exkluzivno članstvo za pristup svim tekstovima ili na ekskluzivnim videima...

Hvala na odgovoru,tako sam i pretpostavljao.

joker123

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2013
feto kaže:
joker123 kaže:

Hvala na odgovoru,tako sam i pretpostavljao.

Ja imam sajt sa sportskim dešavanjima,vestima itd... gdje je za komentare,pregled videa i 30% važnijih članaka potrebno članstvo + pristup zatvorenj download sekciji i za registraciju je potrebno da se odrade oferi u visini 3$ i pretplata vrijedi mjesec dana te je potrebno da ponove postupak da odradi offere i dobro funkcioniše nekih 5% ispuni uslove za registraciju stim da oko 25% uradi jedan ofer od 3 potrebna tako da se i tu skupi po koji dolar.
To je model koji se meni svidio i koji sam primjenio nije napadan korisnicima i ko ne želi ne mora da išta radi i skoro nesmetano će koristiti sajt.

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
WalterWolf kaže:

Dodaj me na Skype pa se cujemo tamo i sredim ti offere, do offera je i monetizacije koju verovatno nisi uradio.. Pozdrav :waving

mastexx kaže:
Jel moze neko da mi pomogne da upadnem na MG Cash?Poslao sam aplikaciju pre nedelju dana i nisam dobio nikakav odgovor?

Dodaj me na Skype pa se cujemo tamo :waving

I za ubuduce, ako neko ima nekih problema ili hoce da udje kod nas u MG Cash, neka mi se slobodno javi pa cemo probati da problem resimo, ali bi bilo pozeljno da mi se javi na Skype-u zato sto nisam u poslednjih par nedelja redovan na forumu kao pre.

harnemo7007

Aktivni član
Tu od
24 Stu 2013
Ja sam na MgCash i s vremena na vreme dobijem od posetioca komentar da nakon sto je kompletirao offer ne unlockuje mu se strana. Darko je rekao da je to problem do mog sajta u sta sumnjam jer se radi o vrlo prostom WP sajtu. Ako ovo nije shaving, onda ne znam sta je...

joker123

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2013
Ti Content Unlockeri ne piju vodu , jer ako je nekakav download offer i nakon sto se instalira igra/toolbar ponovo pokrene pretrazivac i ne verifikuje zavrsetak.
Racunaj da samo 40% ce se oznaciti kao kompletirani.

harnemo7007

Aktivni član
Tu od
24 Stu 2013
joker123 kaže:
Ti Content Unlockeri ne piju vodu , jer ako je nekakav download offer i nakon sto se instalira igra/toolbar ponovo pokrene pretrazivac i ne verifikuje zavrsetak.
Racunaj da samo 40% ce se oznaciti kao kompletirani.

E i to se desava. Bas za download offere! Covek snimi player, pusti i muziku preko njega i kaze da content nije otkljucan.

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Ne znam za takav slucaj, ti si mi prvi koji mi se zali sa tako necim. Javi mi se na Skype, pa mozda nesto i prokuzimo zajedno. Poz.

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Jel Darko online u zadnje vrijeme? Dodao sam ga, ali ga vjerojatno nema da me prihvati. Htio bi probati sa CPA onako usput na nekim sajtovima na kojima mi fali monetizacije.

pavlek

Moćan
Tu od
1 Ruj 2009
Evo da se pohvalim, prvi lead na mg-cashu :)

TeSRKOy.jpg

11 klikova danas, prvi lead u 4 dana. Nije do dolara, bitno je da krene. A sad okrenit na najjače pa kad smo kod 0.80$ , cilj mi je do kraja godine postici 80$ dnevno :D
Puno je to vremena, moze se svasta napravit, i imam tonu ideja samo sam malo ljen sto se tice rada :)

Inace, drug darko s ultre to najbolje zna, i uvijek je tu za pomoc/pitanje :waving

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Ima bas dosta vremena od kako nisam ovde nista postovao.. Pokrenuo sam par novih stvari koje radim, pa ni nemam nesto preterano ni volje ni vremena za forume. Uglavnom, sad kad sam se malo vise organizovao, kupio tablet da imam samo za forume i citanje, sad je lakse pa cu se malo baciti iz kreveta na odgovaranje, privatne poruke i aktivnost po forumima.

Uglavnom da ne duzim, Pavlek je jedan lenj lik, ali ajde oprosticemo mu ako dodje do 80$/day mada bi trebalo do kraja godine bar da dodje do 200$/day, ali dobro sta ces.. :poke:lol

A za one koji me trebaju, imate moj Skype pa cimajte ako nesto treba :drinking

ulysses

Iskusan lik
Tu od
25 Ožu 2010
Vidim da odavno niko nista ne pise u ovoj temi, pa se pitam da l` jos uvek rade?

Pozdrav

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
ulysses kaže:
Vidim da odavno niko nista ne pise u ovoj temi, pa se pitam da l` jos uvek rade?

Pozdrav

Radimo ofc :)

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Nažalost izbrisao sam skype zbog linuxa.
Darko poslao sam ti mail, nadam se da ću upasti u tu mrežu. :)

Na vrh