• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MG Cash - official Q/A section

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Dakle, da se predstavim. Zovem se Darko i radim kao Affiliate Manager u MG Cash CPA mrezi. Mrezu mozete da pogledate na ovoj adresi: http://mgcash.com A za ulazak u nju bi bilo najbolje da me prvo kontaktirate pre svega putem navedenih podataka ispod.

Sva pitanja zaduzena za istu me mozete kontaktirati ovde ili putem maila: darko@mgcash.com ili direktno na Skype: darkomgcash.

Trenutno raspolazemo sa oko 1300 offera, i svi offeri su nam direct offers (ne brokerujemo offere kao vecina mreza sto radi i dajemo najveci payout koji se moze dobiti samo u nekoliko top mreza, ukljucujuci i nas), odnosno sve offere dobijamo direktno od advertisera. I sto je najbolje od svega, sa nama je legalno raditi copyright materijal (serije, filmove, muziku, itd), dok sa top mrezama koje isto imaju direct offere nije, sto nas cini jedinom i unikatnom mrezom u Industriji CPA mreza koja ima tu mogucnost, a da podrzavamo direktne offere, odnosno kako sam vec rekao ne-brokerovane offere.

Imamo za sada mogucnost biranja izmedju vise vrsta lockera. Trenutno se razvijaju jos neki novi lockeri koje cu da vam prezentujem vremenom, a najnoviji od njih je sada Audio Locker koji mozete da pogledate na ovoj adresi kao example: http://mgcash.com/examples/audio.html

Pored audio lockera tu su i standardni file locker i content locker.

Sto se tice nase platforme tu mogu takodje da se pohvalim, posto ne koristimo niti HitPath, Cake Marketing ili HasOffers.. Imamo svoju custom made platformu koja vrlo dobro radi, bez bagova je i laka je za nauciti/podsavati je i slicno.

Eto za sad toliko, oni koji su sa nama mogu slobnodno da nam daju neki feedback ovde ;)

P.S. A i sta ce vam vise od domaceg Affiliate Managera? :D :king :waving

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Svaka preporuka, na ovoj mreži sam oko pola godine, redovni su sa isplatama, solidne offere imaju. Darko je od pomoći, ako ništa drugo bar imate našeg čoveka da smarate.

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
Da li imate neke offere za Ex-Yu područje ?
Da li se isplata dobije po završetku mjeseca ili se mora čekati neki dodatni period ?

U svakom slučaju add sam te na skype.

:waving

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Haha, sada ćeš imati posla sa foruma Darko :). Bar ćeš malo pauze da napraviš od kuckanja na engleskom.

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Hvala za feedback Aleksa ;)

@Igore pa daa haha. Malo da povucemo i nase ljude u ovo ;)

I da, NET15 je placanje, odnosno posle zaradjenog meseca treba da prodje 15 dana i onda budete isplaceni.

Zaboravio sam jos da kazem za payment options, postoje Wire Transfer, Pay-Pal (do 500$ zaradjeno, preko toga mora da ide neki drugi metod), Payoneer, Webmoney, Epay Service.

dirty_sanchez

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2011
evo i ja sam na mreži skoro 6 mjeseci uvjek isplačen nekad na vrijeme nekad kasne dva-tri dana,jedina mana ove mreže je paypal isplata nemože više od 500$ što je recimo za mene glupo jer nemam drugu opciju isplate,tako sam par mjeseci čak morao mjenjati mrežu kad sam došao do 500$ jer nebi bio isplačen i još kad dođe isplata paypal uzme neki fee vjerovatno nemaju biznis acc, inače sasvim zadovoljan.

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Hvala i tebi za feedback. Pazi, imas dosta drugih opcija.. Sto ne isplacujes na Wire? Sto ne zatrazis Payoneer karticu pa tamo ne uzmes payout? Uglavnom ako ti nije problem dodaj me na navedeni Skype pa cu ti objasniti kako to da resis. A i inace ako imas neka pitanja da me mozes odma pitati ako nesto nije jasno ;) Pozdrav :waving

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010
Mgcash je jako dobra mreza. A super je da smo dobili nekog sa nasih prostora tamo. Ja radim sa njima vec punu godinu i mogu reci da me je Mgcash izvadio iz jako teske situacije, i na neki nacin preokrenuo zivot. Da nam MgCash pozivi jos godina sto, a i Darku puno srece na novom poslu,

dabulb

Novi član
Tu od
19 Svi 2013
Prije par dana se prijavio. Sad znam koga ubuduće da cimam iako mi kao pripadniku muškog pola Tatiana primamljivije zvuči. :p

Nezgodno je jedino što se mora ovoliko čekati na odobrenje content lockera. Zbog vikenda valjda...

Eh, da - sviđa mi se što ste dosta liberalni što se contenta tiče. :)

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
dabulb kaže:
Prije par dana se prijavio. Sad znam koga ubuduće da cimam iako mi kao pripadniku muškog pola Tatiana primamljivije zvuči. :p

Nezgodno je jedino što se mora ovoliko čekati na odobrenje content lockera. Zbog vikenda valjda...

Eh, da - sviđa mi se što ste dosta liberalni što se contenta tiče. :)

Dodaj me na Skype pa neces morati cekati ni 5 minuta da ti se odobri kampanja :) Pozdrav.

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
Wizard, nije mi još odobren akaunt pa samo da ti javim ovdje pošto te nema na skajpu. Zz :waving

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
student_zarada kaže:
Wizard, nije mi još odobren akaunt pa samo da ti javim ovdje pošto te nema na skajpu. Zz :waving

Nema me na skajpu? o_O Na skajpu sam u poslednjih 4 sata..

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Nisam u CPA svijetu tako da ne mogu komentirat mrezu, ali poznajem wizarda duze vrijeme i povremeno pochatamo oko IM stvari. Razmjenjujemo savjete, ja njemu ali i on je meni puno puta pomogao kad mi je trebalo misljenje oko stvari u koje se on razumije, tako da ne sumnjam da je sposoban i covjek od povjerenja. Ono sto zelim reci, wizard je stariji clan foruma od povjerenja te svakako ovo sto nudi nije zalutao ovdje na forum nego zaista zeli nesto konkretno ponudit clanovima koji se zele bavit CPA stvarima a ne sumnjam da ce vam pomoc i ponudit uvjete bolje nego bi imali inace.

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
dbomestar kaže:
Nisam u CPA svijetu tako da ne mogu komentirat mrezu, ali poznajem wizarda duze vrijeme i povremeno pochatamo oko IM stvari. Razmjenjujemo savjete, ja njemu ali i on je meni puno puta pomogao kad mi je trebalo misljenje oko stvari u koje se on razumije, tako da ne sumnjam da je sposoban i covjek od povjerenja. Ono sto zelim reci, wizard je stariji clan foruma od povjerenja te svakako ovo sto nudi nije zalutao ovdje na forum nego zaista zeli nesto konkretno ponudit clanovima koji se zele bavit CPA stvarima a ne sumnjam da ce vam pomoc i ponudi uvjete bolje nego bi imali inace.

Hvala puno dbomestar! :drinking Kad smo vec kod chatanja iscimaj me kad budes imao vremena za ono sto si vec hteo ;)

emmy_sb

Član
Tu od
3 Velj 2011
prije možda mjesec dana poslan zahtjev za pristup MGCash mreži. Nije ni odobreno ni odbijeno. Vrijedi li probati ponovo? puno uspjeha svima :)

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Vredi, dodaj me na Skype: sklonio ga MOD. Za privatne kontakte imate PM :) Pozdrav.

Night_Wolf

Novi član
Tu od
29 Ožu 2013
Pozdrav, hteo sam samo da kazem koju rec za Darka (wizarda), znamo se vec dosta godina, iz istog smo grada, on me je i uveo u IM i pomogao mi je da pocnem da se bavim time. U IM-u sam oko godinu i po dana i uvek mi je pomogao kad mi je trebalo, tako da mozete sigurno ocekivati pomoc od coveka koji je iskusan i zna sta radi.

MG Cash je ozbiljna mreza, a Darko je odlican affiliate manager, zato je i dobio posao, evo vidim i ostali momci ovde kazu da su imali dobra iskustva, tako da ako planirate da udjete u neku CPA mrezu, ovo bi bio odlican izbor.

Stefan

Na vrh