• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MediaVenus

sage

Član
Tu od
5 Kol 2009
jelena53 kaže:
Jel imao neko posla sa njima?
Imao sam ja kratko. Znatno manji cpm sam imao od adnow na primer. Isplata nema preko paypala i ceka se malo duze.

osamabinmladen

Novi član
Tu od
6 Srp 2011
sage kaže:
jelena53 kaže:
Jel imao neko posla sa njima?
Imao sam ja kratko. Znatno manji cpm sam imao od adnow na primer. Isplata nema preko paypala i ceka se malo duze.

Pa gdje ćeš duže da čekaš nekoga od AdNow. Ja dok sam držao njihove reklame, svaki puta kada bih prešao prag za isplatu morao sam najprije da ih cimam nekoliko puta pa da nakon toga čekam još 20-50 dana za isplatu, a ovaj MediaVenus je još veći cirkus :)

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
@osamabinmladen meni AdNow funkcioniše odlično, redovno isplaćuju (jednom sedmično) i zarada je naravno poslije AdSensa daleko bolja od svih mreža koje sam probao.

zeraprinc

Dobro znana faca
Tu od
6 Ruj 2011
Meni se ovi iz MediaVenus-a, tačnije neka Evgenija, juče javili preko kontakt forme na sajtu. Gledajući statistiku sajta vidim da su mi pisali iz Latvije (Letonije). Jesu li oni sigurni sa isplatama? Nema veze što kasne, na to sam se navikao...

"Hello,

My name is Evgenia, I am a representative of the international advertising network MediaVenus.

We are interested in banner advertising and promo article for our network.

If you can suggest some decision for us, please, contact me via mail or Skype evgenia.mediavenus.

I look forward to hear a positive answer from you!

Best regards,
Evgenia"

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Ja sam sa njima radio i sto se tice isplate bilo je super. U roku od 2 meseca imao sam 9 isplata, sve u roku.

I manager kojeg dobijete je radio super, odgovarao na pitanja itd.

deea8888

Član
Tu od
24 Srp 2012
Da li sad neko radi ( ili je radio do skora ) sa MediaVenus? Kakvi su utisci?
Hvala

p.s.
Predlog za nku bolju Native Ad Network, za sajt na našem jeziku i da nije mnogo zahtevna.

Torpedo

Novi član
Tu od
23 Srp 2017
deea8888 kaže:
Hvala

p.s.
Predlog za nku bolju Native Ad Network, za sajt na našem jeziku i da nije mnogo zahtevna.

I mene zanimaju utisci prije 20 dana maknuo sam adsense i adnow i postavio njihove reklame cak dozvoljavaju i popup reklame... Nakon 10-tak dana stavio sam isplatu na paypal koja kod njih ide automatski i bilo je problema javili su mi da ne mogu isplatiti paypal radi tehnickih problema koji su do mene, mislio sam da me muljaju i makeo sam reklame i vratio adsense i adnow medjutim kasnije su mi se javili i trazili drugi vid isplate ja sam stavio karticu i gle cuda u roku od dana su mi sve isplatili, sada sam opet stavio njihove reklame pa da vidimo kako ide, inace imaju reklame koje mi se uklapaju u izgled stranice da ima dosta klikova i zarada je OK..

Molim ako ima ko vise iskustva sa njima da podjeli ovde.

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Torpedo kaže:
deea8888 kaže:
Hvala

p.s.

I mene zanimaju utisci prije 20 dana maknuo sam adsense i adnow i postavio njihove reklame cak dozvoljavaju i popup reklame... Nakon 10-tak dana stavio sam isplatu na paypal koja kod njih ide automatski i bilo je problema javili su mi da ne mogu isplatiti paypal radi tehnickih problema koji su do mene, mislio sam da me muljaju i makeo sam reklame i vratio adsense i adnow medjutim kasnije su mi se javili i trazili drugi vid isplate ja sam stavio karticu i gle cuda u roku od dana su mi sve isplatili, sada sam opet stavio njihove reklame pa da vidimo kako ide, inace imaju reklame koje mi se uklapaju u izgled stranice da ima dosta klikova i zarada je OK..

Koliki je CPM kod njih za USA? Ja koristim content.ad i oko 4.5$ mi ke CPM za USA traffic. Ali hocu jos jednu mrezu da stavim pa da vidimo kakav ke ovaj Media Venus.

Torpedo

Novi član
Tu od
23 Srp 2017
Jeronimo034 kaže:
Torpedo kaže:

Koliki je CPM kod njih za USA? Ja koristim content.ad i oko 4.5$ mi ke CPM za USA traffic. Ali hocu jos jednu mrezu da stavim pa da vidimo kakav ke ovaj Media Venus.

Moj CPM za balkan je od 0,15 do 0,25 za ostale ne znam nisam jos testirao kao sto sam naveo 20-tak dana tek radim sa njima....

Na vrh