• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Media.Net zarada, kao adsense?

Fifth

Član
Tu od
26 Lip 2016
Pozdrav svima,
Posto me je adsense odbio mnogo puta okrenuo sam se media.net alternativi.

Odbili su me jednom ali sledeci put su me prihvatili.
Naime dobio sam svog ZIVOG menadzera koji mi STVARNO pomaze sve zivo sto me zanima putem maila. Sto je WTF momenat bio kad sam shvatio da on nije no-reply mail.

Sta vise on je uzeo i modifikovao moje media net oglase da izgledaju kao da su deo mog sajta, modifikovao im je css pa imaju boju kao moj sajt i slicno..

Zasad je zarada jako jako dobra, odusevljen sam sa zaradom od smesnih 100 poseta dnevno.

Zanima me kakva su vasa iskustva i da li je ovo previse dobro da bi bilo istinito? :D Da li je neko koristio jos media net oglase i kako ste prosli sa njima? :)

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Imas dosta alternativa AdSense-u, ali uglavnom manje placaju. Ako nije tajna mozes li da nam kazes kolika je cena po kliku? Kako placaju?(paypal, racun it)

Fifth

Član
Tu od
26 Lip 2016
Jeronimo034 kaže:
Imas dosta alternativa AdSense-u, ali uglavnom manje placaju. Ako nije tajna mozes li da nam kazes kolika je cena po kliku? Kako placaju?(paypal, racun it)

Nazalost oni ne dozvoljavaju pricanje o tome javno. Isto kao adsense. Ali bez obzira na to imas na internetu mnoga mesta gde ipak su ljudi pisali.. Svakako proveri inbox poslacu ti

Sto se isplate tice moze samo paypal i uplata na bankarski racun (wire).

Aleksanda117

Član
Tu od
16 Lip 2016
Fifth kaže:
Pozdrav svima,
Posto me je adsense odbio mnogo puta okrenuo sam se media.net alternativi.

Odbili su me jednom ali sledeci put su me prihvatili.
Naime dobio sam svog ZIVOG menadzera koji mi STVARNO pomaze sve zivo sto me zanima putem maila. Sto je WTF momenat bio kad sam shvatio da on nije no-reply mail.

Sta vise on je uzeo i modifikovao moje media net oglase da izgledaju kao da su deo mog sajta, modifikovao im je css pa imaju boju kao moj sajt i slicno..

Zasad je zarada jako jako dobra, odusevljen sam sa zaradom od smesnih 100 poseta dnevno.

Zanima me kakva su vasa iskustva i da li je ovo previse dobro da bi bilo istinito? :D Da li je neko koristio jos media net oglase i kako ste prosli sa njima? :)

i moja je prica slicna tvojoj isto me adsense odbio pa sam presao na media.net i napravio sam acc kod njih i prihvatili su me ali nemam opcija gore da napravim one bannere sa slikama a ti bi mi se polje uklopili u sajt i jos nekih onih dole bannera nema a i koliko sam citao o njima trebi bi placati po kliku i pregledau a oni pokazuju ovamo samo po pregledu da placaju kao nesto kad sam ubacio pa ako mi mozes pomoci kako napraviti banner sa slikama i da mi kazes kako tebi ide ya sad sa njima jesu li vredni truda.Unapred Hvala

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Pazite se tih cudnih advertisera. Meni se sa jednima desilo da mi je u webmaster tools dosla poruka da je malware na sajtu. Mislim da je adcenter bio u pitanju.

m.novisad

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2015
nema potrebe za brigom. oni su već partneri sa guglom, njihove se reklame pojavljuju kroz adsens.
samo je ovako direkt verovatno bolji CPC.

Aleksanda117

Član
Tu od
16 Lip 2016
m.novisad kaže:
nema potrebe za brigom. oni su već partneri sa guglom, njihove se reklame pojavljuju kroz adsens.
a zar nebi media net trebala placati i po pregledima i po klikovima barem gdje god sam ja citao ovamo tako pise a koliko ja vidim dolaze mi samo ovi reporti za impression tj preglede aa i kako dobiti one bannere sa slikama oni bi mi se bolje uklopili u sajt a i bolje bi prolazili al nema gore opcije da se oni naprave samo oni osnovni neki a ti mi se uopste neuklapaju u sajt pa ako znas kako to funkcionise bi li mi mlilmte mogao pojasniti . Unapred hvala

Fifth

Član
Tu od
26 Lip 2016
Aleksanda117 kaže:
m.novisad kaže:
a zar nebi media net trebala placati i po pregledima i po klikovima barem gdje god sam ja citao ovamo tako pise a koliko ja vidim dolaze mi samo ovi reporti za impression tj preglede aa i kako dobiti one bannere sa slikama oni bi mi se bolje uklopili u sajt a i bolje bi prolazili al nema gore opcije da se oni naprave samo oni osnovni neki a ti mi se uopste neuklapaju u sajt pa ako znas kako to funkcionise bi li mi mlilmte mogao pojasniti . Unapred hvala

Cao Aleksandra. Media.Net ne nudi eCPM ili ti zaradu samo na preglede. Oni placaju isljucivo za klik. Nista za impresije oglasa, doduse klik je dosta skup pa je i to nesto :D

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Koliko ti je trebalo da odobre sajt? Jel su reklame "pametne" tj jel prate unteresovanje posetioca? Tipa ako si guglao pre toga polovni automobili da ti izlaze reklame vezane za tu tematiku?

m.novisad

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2015
ja još nisam aplicirao za media net, tako da ne znam o kakvim reklama pitaš.
probaj da ubaciš neki screenshot takvih reklama možda shvati neko o čemu je reč. ili probaj da pitaš tog ličnog menadžera kakav je pominjan ovde u temi.
jel može neko da napiše kakv su uslovi za ovu mrežu? da l postoji nešto kao u mgidu i adnowu za broj pregleda li šta slično?
zaiteresovan sam za neku drugu mrežu jer amerikanci slabo klikaju na adsens, dok mi arapi i azijati korektno rade posao ali to gore tržište od balkana.

Aleksanda117

Član
Tu od
16 Lip 2016
Fifth kaže:
Aleksanda117 kaže:

Cao Aleksandra. Media.Net ne nudi eCPM ili ti zaradu samo na preglede. Oni placaju isljucivo za klik. Nista za impresije oglasa, doduse klik je dosta skup pa je i to nesto :D
Dali mi pricamo o istom media netu tj sa ovog linka http://www.media.net koliko ja vidim oni ovamo pokazuju meni samo immpresions koliko je bilo i rpm nepise nigde broj klikova pa sam kontao da placaju po pregeldima a i citao sam nekde na netu da placaju i po cpm cpc al ocigledno sam pogresio sad ako mi pricamo o istom media netu onda sam ja u velikoj zabludi sve u svemu ja sam novi u ovom skoro sam poceo pa nisam sve jos ni ukapirao kako funkcionise pa ako mi mozes pojasniti molim te sta uopstge doce rpm i dali mi pricamo o istoj stvari.Unapred hvala

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Traze iskljucivo posete USA/CA/UK i unikatni sadrzaj. Jbg kao google drze do sebe...

m.novisad

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2015
ne možeš uvek imati isključivo posetu iz odredjene države...
ali mi je najveći deo iz US... i neki su sa unikatnim sadržajem...

Na vrh