• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense općenito Mali CPC

noob

Član
Tu od
22 Lip 2016
Prosecan CPC mi je samo €0.03, je l to normalno? :/

Takodje ako moze neko da mi kaze gde moze da se vidi koliko je odredjeni klik dao para posto sam nailazio na forumu da neki tacno znaju da im npr neki klik doneo 1e...

westopic

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2015
Moj prosjecan cpc je 0.05 u zadnja 2 mjeseca. U neki mdnaima je bio i 0.07, a vecina posjete je iz Srbije, Bosne, Hrvatske, bude tu i Nijemaca i po koji Australijanac i Amerikanac. Ewo danas je bio 0.04 što se odmah primijeti na zaradi. Odmah je manja za 15 ak eura nego inače.
A 0.03 je izuzetno nizak cpc.

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
flex je valjda rekao da je njemu cpc 0.03. Meni je 0.05, posete su sa Balkana i iz dijaspore.

noob

Član
Tu od
22 Lip 2016
Hajd da ne otvaram novu temu... Zasto mi u poslednje vreme PREVISE skidaju za nevazece klikove?

Tipa pre sat vremena je bilo DUPLO vise para nego sada...

m.novisad

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2015
ajd pokušaj malo detaljnije da pojasniš
gde tačno su pokazivali to više
ili napravi skrinšot, obeleži na kom mestu je bilo
cifre obriši ako ne želiš da ih prikazuješ
pa će neko odgovoriti il bar pokušati ;-)

noob

Član
Tu od
22 Lip 2016
Ovde u ocekivani iznos... U roku od sat vremena smanjila mi se suma duplo...

Ne smem da napisem tacnu cifru jer je to valjda po google pravilima zabranjeno... Evo slika:

http://prntscr.com/bo8dlc

m.novisad

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2015
recimo, ono što meni pada na pamet da bi ti mogao biti razlog je ovakav scenario.
naglašavam, mogao biti, jer ne znači da je to sigurno razlog.
da ti se vrte jedne te iste reklame i da isti posetoci kliknu na njih više puta.
a plaća se samo za prvi klik na reklamu jednog oglašivača od strane jednog posetioca sajta.
i druga opcija je da neko namerno klika.

noob

Član
Tu od
22 Lip 2016
Ja sam prijavio za svaki slucaj da ne ispada da ja nesto muljam...

Kako ja mogu da uticem da se vrte razlicite reklame?

84% su mi Returning Visitor...

Almin98

Član
Tu od
29 Pro 2015
Takodje sam negde procitao da ima plugin da niko ne moze da klikne vise od 2 put na reklamu u 24h sa jedne IP adrese. Ili tako nesto slicno, potrazi mislim da onda niko ne moze namerno da klikce na reklame ili sta vec.

m.novisad

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2015
reklame se pojavljuju na osnovu teksta, ključnih reči i na osnovu interesovanja.
kod tebe na sajtu nema mnogo teksta i verovantno je zato i malo oglasa.
koji i kakvi oglasi su se prikazivali možeš videti u Allow & block ads / Ads (Ad review center)

Na vrh