• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense općenito Mala adsense zarada juce ???

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

izf

Aktivni član
Tu od
15 Velj 2013
E ovako imao sam 228 klikova,prikazi stranica 8.300,cena po kliku 0.03€,stopa ucestalosti na stranici 2,75%,broj rotacija stranice u minuti 0.89€ i na kraju [/b]procijenjena zarada 0,54€ ...
Sta je ovo ?

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
Ja sam mislio da je to samo kod mene

130 klikova
cpc 0.07
14.000 page views
zarada = 8.50 €

CTR mi jucer 0.93%, inace ne ide ispod 6.00%

:busted

izf

Aktivni član
Tu od
15 Velj 2013
Ali brate ovo je bas premala zarada ...Treabala je biti oko 6€ ako se ne varam ...
Ja ne mogu da pisem podrsci,jel mozes ti ?

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
izf kaže:
Ali brate ovo je bas premala zarada ...Treabala je biti oko 6€ ako se ne varam ...
Ja ne mogu da pisem podrsci,jel mozes ti ?

Necu odma da se zalim, pricekacu dan il dva da vidim hoce li se vratit u normalu.

Pa neznam u cemu je problem, ctr mi totalno pao. Dnevna zarada mi nije nikad manja od 20€ , a gle sad.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Kod:
Mon, Apr 29, 2013

1,677

15

0.89%

€0.11

€0.96

€1.62

Ovo je kod mene standardna zarada. :)

izf

Aktivni član
Tu od
15 Velj 2013
nzn da li je i kod vas isti slucaj i danas...
Ustvari i gori slucaj,jer danas do ovog trenutka imam 24 klika,cena po kliku 0,04 ,zarada=0.00€

Petarcro

Dobro znana faca
Tu od
29 Srp 2010
Dali i dalje imate strelice na oglasima? Koje dimenzije oglasa koristite? Koliko web stranica imate? Odakle dolazi posjeta?

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
Petarcro kaže:
Dali i dalje imate strelice na oglasima? Koje dimenzije oglasa koristite? Koliko web stranica imate? Odakle dolazi posjeta?

Kod mene sve isto kao prethodnih dana/mjeseci..

Petarcro

Dobro znana faca
Tu od
29 Srp 2010
hajro2 kaže:
Kod mene sve isto kao prethodnih dana/mjeseci..

Pa ocito vise nije isto kad ti je pala zarada. Mozda si slao losu kvalitetu posjete i bilo je puno invalid klikova pa ti je neko rucno pregledao account i dobio si neku vrstu penala. Iako većina misli da su svi google adsense accounti isti postoji tu puno razlike pogotovo kad je u pitanju kvaliteta posjete koju šaljete oglašivaćima. I tu ctr nije bitan - možeš ti imat 100 % ctr ako su oglašivaći zadovoljni i ostvaruju profit (i ne blokiraju tvoj site) neće bit problema.

Adsense postoji samo radi adwordsa a ljudi koji koriste adwords za reklamiranje na kraju krajeva moraju imati neku korist. Na balkanskim sajtovima koji nisu vezani uz usku tematiku CTR od 6 % je OGROMAN a kako se došlo do tog ctr-a to je pitanje.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Ne vidim smisao ove teme. Zarada ovis od mnogo varijabla.... traffic, sadržaj, sami oglasi... itd. Tema ide na lock

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh