• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Make Your Words Sell!

i.m.warrior

Iskusan lik
Tu od
20 Tra 2009
Prave riječi višestruko će Vam povećati zaradu.
MYWS! vam na jednostavan način pokazuje kako.

Hihi, koji lame naslov. Uglavnom...ako ste, poput mene, orijentirani na pisanje tekstova, ova knjiga bi vam mogla biti poprilično zanimljiva.

Činjenica je kako sadržaj prodaje. Sadržaj nisu animacije ni slike koje svako malo iskaču po ekranu. Sadržaj su riječi, tekst. Kupci žele korisne informacije, stoga...

...naučite kako im dati informacije koje trebaju i prodaja će vam višestruko porasti.

Ken Evoy je inače čiča koji se obogatio prvo u off-line poslu, pa je onda počeo zarađivati jako lijepe novce i u on-line poduzetništvu. Autor je serijala 'Make Your... Sell!'.

Čitao sam od njega također i 'Make Your Site Sell!', jako opširna knjiga, dosta stara, ali ima puno korisnih informacija za početnike. I jako je čitljiva.

MYWS! je knjiga koju će jako cijeniti početnici. Bit će vam od koristi i ako se ne vidite kao copyriter. Bit će vam jako korisna čak i ako se ne bavite IM-om, već radite u direktnoj prodaji, marketingu...

Ukratko jako korisna knjiga. Možete ju skinuti OVDJE.

jokara25

Moćan
Tu od
24 Sij 2009
Procitao sam, but thanks. On se inace obogatio i dalje se bogati na prodavanju website buildera koji se zove site build it - SBI i ima multi-tier (vise nivoa) affiliate program.

5kid

Član
Tu od
27 Velj 2013
E odlično baš mi to treba, ja sam se orijentirao samo na pisanje raznih stvari, hvala ovo mi puno pomaže :)

Na vrh