• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Liberty reserve

expertx

Član
Tu od
1 Ožu 2009
Neka mi admin oprosti i neka ako je potrebno ovo uredi ali ovo je vrlo važna vijest.

Kao što vjerojatno i sami znate LR je već 2-3 dana down , a to objašnjavaju na svom blogu i to mežete pogledati ovdje: http://blog.libertyreserve.com/

Ono što se meni čini najzanimljivijim je uvođenje debit card koji čete moći puniti sredstvima sa Liberty reserve i podizati na bankomatima, čime uveliko prelaze Alertpay. Nadam se da sam dobro razumio prevedeno preko Google prevodioca.

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Heh, šta da uređujem, sve si ok napravio. Samo da kažem da se i od AlertPay očekuje uskoro debitna kartica, a ja se nadam da će to biti ubrzo.

expertx

Član
Tu od
1 Ožu 2009
Opet su off i na blogu napominju kako sređuju dodavanje kreditnih kartica i još polju zaštitu od prijevara kojih je bilo u zadnjih par dana.

Kreditnom karticom će se moći puniti LR račun a istovremeno izdaju i vlastitu debitnu kojem će se moći prazniti na bankomatima u nas i u svijetu.

expertx

Član
Tu od
1 Ožu 2009
Danas objavljeno na njihovom blogu, novosti koje se uskoro uvode

Uskoro će biti predstavljena novost - Liberty Reserve Premium.

Ubrzo ćete vidjeti novu stavku izbornika na njihovim stranicama koja se zove LR Premium. LR Premium članstvo je dobrovoljno, a prednost će biti u mogućnosti da naručite debitnu karticu, kupovina Liberty Reserve sredstava direktno od njih putem kreditne kartice i nova značajka je da će se moći kupiti i prodati Liberty Reserve direktno putem bankovnog transfera, ali samo za narudžbe od 10.000 USD ili 10.000 Eura ili više. Također će se promijeniti i naknade, jer će se dodati nove usluge pa će trebati dodati i odgovarajuće naknade za njih.

Bock

Novi član
Tu od
25 Velj 2010
ubedljivo najbolji elektronski procesor ... najbolji za hyip sajtove :D

mrki24

Član
Tu od
2 Svi 2011
maloni1991 kaže:
jel zna neko sta je bilo sa Liberty Serve-om i debitno karticom ?

Neznam sta je sa tom njihovom Debitnom Karticom koliko je vec najavljuju. Imam nesto novaca Liberty Reservu koje zelim podignuti ali mi se neda zezati sa tim exchangerima niti im vjerujem.

I eto danas sam dobio obavijest putem Facebook-a da Technodiscount24 Webshop od danas prima i Liberty Reserve kao nacin placanja i domah sam narucio pa stvari tako da kad ih dobijem cu ih prodati i jos nesto i zaraditi.

Cesarica

Član
Tu od
15 Stu 2011
Zna li neko na koje sve nacine se moze podici novac sa LR? - konkretno me zanima za Srbiju -

adsenseamater

Legenda
Tu od
10 Srp 2010
Ne mozes podici novac sa LR-a direktno vec ga moras zamijeniti za PP , Skrill , AP itd.. , listu mjenjacnica imas na njihovoj stranici.

Cesarica

Član
Tu od
15 Stu 2011
Jasno :) Skrill bi mi odgovarao, samo me zanima da li je zamena automatska ili se ceka da nekokome treba LR prihvati razmenu.

adsenseamater

Legenda
Tu od
10 Srp 2010
Cesarica kaže:
Jasno :) Skrill bi mi odgovarao, samo me zanima da li je zamena automatska ili se ceka da nekokome treba LR prihvati razmenu.

Nije automatski.

liska

Dobro znana faca
Tu od
27 Lip 2009
mod edit:

5 - Zabranjene aktivnosti - Slijedece aktivnosti su zabranjene na forumu i rezultirat ce zabranom pristupa.

- Razmjena novaca i valuta (Zamjena Paypal novaca za eGold, Alertpay itd.)
- Kupnja i prodaja bilo kakvih korisničkih računa
- Plaćanje i traženje da vam se ispunjavaju bilo kakve affiliate, CPA, free signup ponude
- Traženje lažnih review-a u bilo kome smislu.
- Traženje za glasanje i bookmarkiranje na bilo kojim stranicama (kao npr. Digg, Stumble, Croportal)
- Presell tj. priprema za prodaju nečeg (potrebno je izričita dozvola osoblja)

Gren

Novi član
Tu od
20 Velj 2012
Liberty Reserve zatvoren, vlasnik uhapšen pod optužbom za pranje novca. Ko god da je koristio usluge LR-a, može slobodno da se pozdravi sa parama.

Empresari

Član
Tu od
10 Lis 2013
Upravu si Gren,svi racuni su blokirani i najvjerovatnije krajnji korisnici nikad nece dobiti svoi novac.

Na vrh