• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Legende foruma.

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
Ovaj deo foruma trebalo bi da bude za nas starije clanove foruma koji su nekada bili veoma aktivni i od kojih se nekada mnogo ucilo.

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
Tako ću i ja jedan dan kad budem veliki i kad budem legenda nešto napisat u ovom topicu. 😄
Ovde biti legenda je cast meni licno, jer sam i sam ucio od starijih clanova sa ovog foruma.Vecina to nikada nece priznati ali sa ovog foruma su se izucile mnoge net skole i zahvaljujuci tome pojavili i vidjeniji jutjuberi.Prvo ucenje o adsense i jutjuba je krenulo sa ovog foruma.Na ovom forumu imaju stotine tutorijali o net zaradi koje i dan danas donose profit.
Sa ovom temom sam mislio da okupimo stare clanove, pa da razmenimo iskustva koliko smo postigli zahvaljujuci ovom forumu i net zaradi.

Posljednje uređivanje:

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Sunbeach
sve si u pravu i dobrodosao sa pravim recima.
Tacno tako ja samYoutuber koji sam izrastao uz pomoc ovog foruma.

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
Sunbeach
sve si u pravu i dobrodosao sa pravim recima.
Tacno tako ja samYoutuber koji sam izrastao uz pomoc ovog foruma.
Hvala Mico. Tvoje pisanje citam na wm forumu i vidim da iskreno pises o sadasnjoj zaradi i ceni rpm.Ne znam kada si poceo sa youtube ali 2012 na pocetku YT partnerstva i zarade, RPM za balkanske zemlje je tada bio vrtoglavih 2-3 dolara sto je sada samo san.

Radijski Voditelj

Aktivni član
Tu od
12 Srp 2021
Nije me briga, ali jeli ovo i na ovom drugom forumu spominju neke naše "legende"? :p

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
Sve ce utvrditi policija, jer su se izgleda poklopile proksi adrese.Mogu da se poklope proksi adrese ako koristimo iste sajtove ali ne mogu da se poklope prave adrese koje su iza tih adresa a i stariji sam ja od tog foruma ;) sve ce da dodje na svoje mesto.
A i ti jedva docekao kao i uvek da napises nista korisno kao i uvek.I ti kao i vecina sa tog foruma nista ne zaradjujes.Najmesnije je kad kao oni imaju budzete za kupovinu sajtova.:hahah: daj koga farbaju.Ponudim adminu i telefon i video poziv ali on zna da je pogresio pa ga sad sramota.Kao da cu ja nekoga moliti,briga me za njegov forum, neka kukaju za domet i novi guglov algoritam jer to im je glavna tema(Naravno tamo ima mnogo dobrih clanova ali ovi najglasniji sto vredjaju su najsmesniji i nikad nista ne zaradjuju).Moze admin slobodno i da cita poruke(Kao sto i radi uvek) i da sve vidi a i neka se javi neko koga sam prevario i neka prijavi policiji.Najlakse je uperiti prstom i banovati.
Nisam ukaljao ovaj forum, nego sam izgleda greskom koristio isti proksi kao i neki prethodni clanovi tog forma.Boze kome se pravdam :hahah:.

Samo cu napisati da to sto je uradio jeste njegova sramota,nadlezni ce sve utvrditi za mene i videce da nemam sa tim osobama,prevarama i nikovima nista.A onda ja pokrecem prijavu za uvrede,klevetu i ugrozavanje privatnosti,mozda i prijavu za ucenu.

Posljednje uređivanje:

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
Uporedjuje me sa ovim nikom a ja sam u to vreme tih mesec i po kada je taj prevarant bio aktivan, bio zbog teske saobracajke u bolnici,Sve ima dokumentovano.Nisam imao pristup ni laptopu ni mobilnom jer nisam mogao ruke da dignem.Nikako im nista ne ide u prilog.Oni su najveci prevaranti koji su ljubomorni jer sam za samo dva meseca dobio preko 50 poruka na mail i zapoceo saradnju sa mnogo ljudi.
Zaradio sam preko vaseg foruma posteno,zao mi je hejteri.A taman sam mislio da im uplatim donaciju od milion dolara :D.jer sam prodao moj sajt youtube,da on je moj sajt. :hahah: sad ovo sigurno ide u policiju ali youtube je stvarno bio moj sajt.Amazon nudim ovih dana.

Limenka je sve "razotkrio" ma svaka cast ti si sad idol foruma.

Ali i on je izgleda razotkriven od strane nekih koji su naravno suspendovani, jer on je desna ruka za razotkrivanje:

Neverovatno koliko je to smesan forum.

Posljednje uređivanje od moderatora:

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Ali još oni ne znaju da ti imaš alibi, a da će oni skoro svi završit' u 'buvari'. :D
Nemoj ih dalje 'hvaliti', molim te, to su naši dobri kolege sa susjednog foruma, :ppozdrav: pozdravljam ih, a ako su te tamo 'isprašili', morat' ćeš to prebolit' nekako. ;)

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
Bio sam u bolnici,kad bolje pogledam hvala im jer ne mogu pisati na dva foruma.Dosta su me i trpili :D.Jedino mi nije jasno to povezivanje sa prevarama al ajd dobro bolje cu ja proci.Dobre kolege sa foruma :hahah:.Tamo su samo kolege koji su odavde otisli i tamo a ovo ostalo vecina nema veze sa vezom.Sem par izuzetaka.
Pokrenuo sam temu oko sajta koji sam napravio besplatno i od nule pa sam mislio kada tamo napisem da ovde kopiram,svakako sam ja pisao.Kopirao bi oko zarade ne bi oko teme o forumima.

Na vrh