• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kvaliteta besplatnih web stranica?

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
Perky kaže:
Da ne pokrećem novu temu.. postavit ću pitanje u ovoj svojoj staroj.

Naime, zanima me kako mogu na svojoj stranici (www.zoostory.com.hr) kompletno izmijeniti header. Konkretno, želio bih maknuti sve što sada postoji u headeru (iznad alatne trake) i sve to zamijeniti jednom slikom?

Ja bi na tvom mjestu platio nekome da to odradi da ne zeznem nešto ili bi postavio temu koja ima takvu mogućnost odnosno da izgleda baš onako kako meni odgovara. Npr ovaj datum, polje za pretragu i RSS sličica se može bez problema ukloniti ali nisam siguran da li bi dobro izgledalo kad bi se tu ubacila neka slika. Najbolje postaviti temu na testni sajt i igrati se sa header.php u wordpress editoru.

m.novisad

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2015
to su osnove html-a
ja bih tu izbacio
<div class "date">
<div class "search">
<div class "social">

i recimo da se neka slika šume ponavlja celom širinom u logo background, onako na repeat jer mu se strana podešava u zavisnost od širine ekrana. a dodao da umesto h1 site title (tj umesto zoo story)bude fotka i to baš ova koja mu je na fb strani, da bude prepoznatljivo.

Perky

Dobro znana faca
Tu od
30 Stu 2015
S obzirom da ja nisam dobar u tom, a trenutno nemam vremena učiti to.. trebao bi mi netko tko će mi riješiti taj problem headera.

Ako ima zainteresiranih, javite mi se privatnom porukom za dogovor oko svega.

Na vrh