• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupovina domena na Godaddy aukciji

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Da li neko zna kakva je procedura placanja domena na Godaddy aukciji?
Za par sati istice jedna aukcija za domen koji hocu da kupim, e sada ja ne bi da nabijam cenu pre vremena nego hocu da sacekam zadnjih par minuta, e sad posto ja nemam para na kartici nego moram da ih prebacujem, a ne bi da prebacujem jer nisam siguran da cu pobediti na aukciji pa da ne bi morao ponovo da vracam nazad pare i placam proviziju, vec ako neko zna kakva je procedura placanja dobro bi doslo.

LeonMak

Legenda
Tu od
30 Stu 2010
Provjeri TOS, mozda mozes platiti i sutra. U svakom slucaju prije regestriraj account na godaddyu ako nemas.

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Rango kaže:
O kojoj se domeni radi?

E pa to je tajna :)
Evo za par minuta istice aukcija pa javim ako pobedim :)

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
E izes ga ode domen PR6 za 15$ :)
Ja nisam znao da treba da se plati clanstvo, pa dok sam ja platio aukcija istekla...

Rango kaže:
O kojoj se domeni radi?

Evo o ovoj domeni se radi pa ganjaj novog vlasnika da ti proda papropertytaxrebate.com :drinking

Rango

Član
Tu od
3 Stu 2010
Black Dragon kaže:
Rango kaže:
O kojoj se domeni radi?

Kako je to relevantno?

Pa i nije baš, to je bila zajebancija

Ali zna se na godaddyu nač dobrih domena za male pare

Outbox

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2012
Jedno pitanje vezano za Go Daddy.

Domen koji me zanima i koji zelim da kupim je istekao juce i nije produzen.

Medjutim, pise da je i dalje zauzet i nije ga moguce kupiti.

Ne kontam o cemu se radi?

lxGuru

Legenda
Tu od
23 Srp 2011
Korisnik ima 30 dana perioda otkupa domene. U slučaju da za to vreme ne želi povratiti domen, onda sledi 5 dana Pending Delete perioda (period brisanja) i domena je ponovo slobodna.

cfire

Dobro znana faca
Tu od
9 Srp 2011
Outbox kaže:
Jedno pitanje vezano za Go Daddy.

Domen koji me zanima i koji zelim da kupim je istekao juce i nije produzen.

Medjutim, pise da je i dalje zauzet i nije ga moguce kupiti.

Ne kontam o cemu se radi?

Mozes da ga registrujes kada prodje oko 70 dana od datuma njegovog isteka, pod uslovom da se ne proda na aukciji ili da ga vlasnik ne produzi.

Na vrh