• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kompenzacija - Etarget Srbija

ddd

Član
Tu od
15 Ruj 2009
Imam oko 130 evra na svom etarget racunu koje ne mogu da materijalizujem posto Etarget u Srbiji ne vrsi isplatu fizickim licima. Ako je neko raspolozen za neku vrstu kompenzacije - tu sam. ;)

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
ddd kaže:
Imam oko 130 evra na svom etarget racunu koje ne mogu da materijalizujem posto Etarget u Srbiji ne vrsi isplatu fizickim licima. Ako je neko raspolozen za neku vrstu kompenzacije - tu sam. ;)

Kako bre ne moze ?
Pa sto ih drze onda tolika fizicka lica ?
Nemoze zepterads sugavi nemoze ovo, znaci u Srbiji nema mreze koja ce da isplati fizickim licima.

ddd

Član
Tu od
15 Ruj 2009
A gde si ti video da to tako doslovce pise "Vrsimo isplatu i fizickih lica minimalni iznos iplate jeste 10 000 din."

Pise isplatu PARTNERIMA vrse nakon 10000 din pri cemu su partneri i fizicka i pravna lica a oni samo pravnim isplacuju na racun, ne dozvoljavaju im drugacije.

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
ddd kaže:
A gde si ti video da to tako doslovce pise "Vrsimo isplatu i fizickih lica minimalni iznos iplate jeste 10 000 din."

Pise isplatu PARTNERIMA vrse nakon 10000 din pri cemu su partneri i fizicka i pravna lica a oni samo pravnim isplacuju na racun, ne dozvoljavaju im drugacije.

Pise ti lepo na pocetku :

Pravno ili fizičko lice koje je izvršilo registraciju na internet stranici www.etarget.rs.
(nadalje: ”Partner”)

Sto znaci da su pravila koja slede ispod ista za pravna i fizicka lica.
Jesi ti to pokusao da isplatis pa ti nusu dali sta je problem kod tebe ?

ddd

Član
Tu od
15 Ruj 2009
Pa naravno, isplatu na racun vrse samo PRAVNIM licima jer Ministarstvo ne da drugacije, tako bar oni kazu. :sigh

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
ddd kaže:
Pa naravno, isplatu na racun vrse samo PRAVNIM licima jer Ministarstvo ne da drugacije, tako bar oni kazu. :sigh

Jesi ti siguran u to ?

etar.jpg

Vidis da polje za firmu nije obavezno.

Meni su na mail odgovorili da isplacuju fizickim licima, sutra cu da zovem i telefonom licno, samo ako se ti ne zekis malo ovde.

ddd

Član
Tu od
15 Ruj 2009
Ne zekim. Nazovi pa javi. Ja sam pre par meseci pricao sa Vlastimirom i rekao da je za fizicka lica NE MOZE.

ddd

Član
Tu od
15 Ruj 2009
U pravu si sax. Danas sam kontaktirao sa Vlastirom i moguce je isplatiti fizickim licima.

Potrebno im je podslati podatke, IBAN i SWIFT i u roku od 30 dana bi trebalo da bude isplaceno.

S tim da je limit za isplatu 10000 din.

Na vrh