• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kolko Raiffeisen naplaćuje naknadu za slanja novca na drugi Raiffeisen račun?

Netko

Član
Tu od
24 Velj 2010
Trebam platiti 40€ jednom čovjeku na Raiffaisen račun. Zanima kolko će Raiffaisen naplatiti tu uslugu? To me zanima jer bi ja to radio svako tjedan, pa onda razmišljam da mu plaćam tjedno preko MB-a. On neće na MB no ako Raiffaisen skupo naplaćuje naknadu onda bome...
Zna li netko kolko Raiffeisen naplaćuje naknadu za slanja novca na drugi Raiffeisen račun?

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Neznam kako Raiffaisen i ostale banke, PBZ i erste ne naplačuju ništa ako kod njih u banci uplačuješ na račun koji je u njihovoj banci ( pbz --> pbz, erste --> erste)

Netko

Član
Tu od
24 Velj 2010
djetlic kaže:
Neznam kako Raiffaisen i ostale banke, PBZ i erste ne naplačuju ništa ako kod njih u banci uplačuješ na račun koji je u njihovoj banci ( pbz --> pbz, erste --> erste)
to bi mi i bilo logično i vjerovatno je tako. No eto reko da upitam, tko zna šta čine :)

Djolisimo

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2010
Po pravilu bilo koja banka ne naplacuje prenos s jednog racuna na drugi kod
iste banke, mada mozda ima izuzetaka.

webopth

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2009
...ako se transakcija odvija unutar banke (dakle imas 2 racuna u RBA i prebacujes novce ili prebacujes nekom drugom na racun u RBA) naknade nema. Provjereno u praksi ;)
PS. Ovo se odnosi ako je transakcija u kunama, sa devizama nemam iskustva!!

sportbilly

Član
Tu od
2 Srp 2010
Transakcije unutar banke se nista ne napacuju!! Devizni racun takodjer nista, ako placas u kunama na neki devizni imas naknadu, naravno, a to je prebacivanja love u devize..ti spominjes 40eura, znaci radi se o devizama, Pa brate moj ako njemu placas na tekuci racun on gubi, ak je devizni nikom nista, nema naknade

liska

Dobro znana faca
Tu od
27 Lip 2009
Samo da pitam ovdje da ne bi otvarao novu temu..

Mjesecni izvod mi je samo dosao prvi put, sada ne dolazi nikako, gdje je zapelo ?

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
Vatra Wolf kaže:
Meni je samo jednom došao, od tada više nikad.

Meni nekad dodje, nekad ne.

Uglavnom prvom prilikom kad mi naumpadne, cu odjaviti to s_anje,
starci kada se docepaju izvoda imaju uvijek ogroman upitnik iznad glave..

"..sine, pa na sto ti trosis pare.." :drinking

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
liska kaže:
Ja upravo zavrsio prijavu za e-izvod (izvod koji stize na email) tako da anarchox ovo moze biti rijesenje za tebe :)

https://izvodi.rbbh.ba/prijava

Ma prijavio sam se i ja prije par dana, ali ne kontam, nema tu nista :eek:
Ne prikazuje mi nikakve ni izvode ni transakcije, neam pojma..mozda od iduceg mjeseca tek..(?)

liska

Dobro znana faca
Tu od
27 Lip 2009
anarchox kaže:
liska kaže:
Ja upravo zavrsio prijavu za e-izvod (izvod koji stize na email) tako da anarchox ovo moze biti rijesenje za tebe :)

https://izvodi.rbbh.ba/prijava

Ma prijavio sam se i ja prije par dana, ali ne kontam, nema tu nista :eek:
Ne prikazuje mi nikakve ni izvode ni transakcije, neam pojma..mozda od iduceg mjeseca tek..(?)

Hm...nemam pojma ni ja :) vjerovatno onda od iduceg mjeseca...

mariopazi

Član
Tu od
22 Sij 2011
sve transakcije obavljene u ovom mjesecu vidjeces pocetkom slijedeceg mjeseca ... ima tamo na njihovoj stranici sve lijepo objasnjeno...

Na vrh