• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako pronaći mikro-nišu - Vodič

Nenad80

Član
Tu od
8 Velj 2011
Jako lep clanak, masa ljudi gresi jel puca na najjace kljucne reci, najjace poslove. Dok mikro-nisa je jedan od nacina da se uspe u poslu. Uraditi ono sto ne radi svako pa neka treba i neka to treba jednom od 10 000 na ovom svetu, moze da donese lepe pare jel nas ima vise milijardi.

ankujund

Član
Tu od
11 Velj 2011
Stvarno odlican tekst. Kapa do poda, puno mi je prosirilo vidike i naucilo me neke stvari.

Al moram ovo ispricat. Ponukan njegovim pisanjima po blogu da mu se javimo ukoliko imamo pitanja, objasnio sam coviku svoju ideju i trazio da mi kaze svoje strucno misljenje. Sve sto sam trazio je nesto tipa: " ima/nema tu potencijala ili ovo je super/katastrofa". Nista specijalno, da odvoji 5min procacka 3 stvari i kaze mi sta misli ( s tim da je postajala mogucnost suradnje). Umisto toga, dobio sam djecije filozofiranje gdje se jasno vidilo "necu ti pomoc"... Moram priznat da sam se razocarao...

DavidVictor

Legenda
Tu od
21 Ruj 2009
Govoris o Istoku?

Pa jbg, shvati da decko sada ima posla i obaveza preko glave, veruj mi...
Ranije je bio aktivan na jednom privatnom forumu gde sam i ja, a evo vec mesecima slabo tu dolazi, u guzvi je sigurno velikoj a kako i da ne bude kad drzi toliko sajtova i ima toliko deal-ova..tako da imaj razumevanja i budi srecan sto ti je bar odgovorio ako nista vise, veruj mi :waving

ankujund

Član
Tu od
11 Velj 2011
Dobro, sve ja to shvacam, razgovarao sam sad s covjekom. Nisam ja razocaran sto on meni nije odradio posao, nego nevolim kad me neko vesla. Nije mi 12 godina.
Sve ja razumijem, al onda se to kaze otvoreno, nemogu i ok. Ja idem drugom.

Da se razumimo, nije da ja njega blatim ovdje, on je za mene i dalje veliki strucnjak, ja sam samo rekao kako je bilo. Takodjer sam sve to i njemu rekao "u facu". Eto mozda netko tko je planirao kontaktirati covjeka ne uradi to pa mu ovim postovima pomognem da ga manje gnjave :D

mevsdollar

Član
Tu od
7 Pro 2011
Stvarno kvalitetan tekst, svi pocetnici bi trebali da ga procitaju pre nego sto pocnu sa izradom nekog sajta i motivom da ce uspeti da se probiju u nekoj popunjenoj nishi...

Na vrh