• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense općenito Kako postaviti reklame na blog?

Febo1

Novi član
Tu od
14 Lis 2016
Eh ovako... Napravio sam blog, kvalificirao se za adsense, odobrili su mi i sad..
Kako da postavim adsense na taj blog tj. Nemam reklama na blogu. Kako da postavim te reklame. Početnik sam ako moze malo detaljnije objašnjenje.

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Da li ti je blog na nekom servisu ili si sam ospopobio neki CMS na svom domenu ?

Febo1

Novi član
Tu od
14 Lis 2016
novii kaže:
Da li ti je blog na nekom servisu ili si sam ospopobio neki CMS na svom domenu ?

Pronašao sam u čemu je problem, adsense mi nije u potpunosti odobren umjesto reklama mi je prazan prostor sad, koliko dugo se ceka na odobrenje u potpunosti ?

Na vrh