• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako postati Youtube Partner?

ma_cao

Novi član
Tu od
16 Srp 2013
moze mala pomoc please.danas mi je sitgao e mail adsensa da sam prihvacen i tu se pojavljuje cela analiza broja klikova,cena itd...zanima me da li je pravljenje naloga adsens sve sto sam trebao da uradim,tj da li oni sad kace oglase ili sta vec ili to radim ja?ili je moje sad samo da cekam tj skupljam sto vise klikova? hvala unapred

goran89

Aktivni član
Tu od
31 Lis 2009
:waving ljudi

znam da je ranije u temi pisano malo u vezi ovoga, ali nisam nasao bas ono sto mi treba

treba mi dobar program za snimanje ekrana tj, onoga sto ja radim na kompu ?

nema veze ako se placa, samo mi je bitan kvalitet

jer sta god da radim, uvek je kvalitet video-a losiji od onog na ekranu

?

Vidramon

Član
Tu od
19 Srp 2013
goran89 kaže:
:waving ljudi

znam da je ranije u temi pisano malo u vezi ovoga, ali nisam nasao bas ono sto mi treba

treba mi dobar program za snimanje ekrana tj, onoga sto ja radim na kompu ?

nema veze ako se placa, samo mi je bitan kvalitet

jer sta god da radim, uvek je kvalitet video-a losiji od onog na ekranu

?

Ubedljivo najbolji, nemoj da te zavara velicina od 2.5 mb ! Skines trial probaj, uveri se u kvalitet pa onda prosudi da li ti odgovara ili ne, mada po meni pocetno podesavanje za kvalitet videa ( good ) je odlicno a imas jos bolje od toga tako da ce ti sigurno odgovarati ovaj jako mocni alat.

Kod:
http://www.faststone.org/FSCaptureDetail.htm

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
goran89 kaže:
jer sta god da radim, uvek je kvalitet video-a losiji od onog na ekranu ?
Camtasia Studio, besplatan i visoko kvalitetan. Profesionalna kvaliteta. Javi mi se na PM pa ću ti poslati link primjer da vidiš, ako te zanima. :fever

goran89

Aktivni član
Tu od
31 Lis 2009
Kapetan Bačvica kaže:
Camtasia Studio, besplatan i visoko kvalitetan. Profesionalna kvaliteta. Javi mi se na PM pa ću ti poslati link primjer da vidiš, ako te zanima. :fever

besplatan prvih 30 dana ? :(

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
goran89 kaže:
besplatan prvih 30 dana ? :(

Onda znači da ja imam crackiranu verziju. :)
Svejedno, ako je i 30 dana, dovoljno je za mnogo desktop filmova koje ćeš snimiti.
:fever A možeš naći i crack, zar ne?

P.S. Nije da potičem nikoga na nezakonite radnje (što se kosi sa pravilima Foruma), ne shvatite krivo, samo sam glasno razmišljao. :)

goran89

Aktivni član
Tu od
31 Lis 2009
upravo sam skinuo i instalirao trial verziju, pa ako valja, videcemo sta dalje posle 30 dana :)

hvala

ma_cao

Novi član
Tu od
16 Srp 2013
moze pomoc molim vas.imam kanal sa oko 2500 pregleda na dan,107 subs i ukupno 300 i nesto hiljada pregleda.povezao sam se sa adsens ali bih da promenim to cuo sam sve i svasta za adsense pa bih da predjem na nesto drugo socialblade ili neki drugi iako svi uzimaju neki procenat od zarade.koga predlazete za partnera uzimajuci u obzir dnevne preglede i auditorijum sa balkana uglavnom?

ev1L

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2010
ma_cao kaže:
moze pomoc molim vas.imam kanal sa oko 2500 pregleda na dan,107 subs i ukupno 300 i nesto hiljada pregleda.povezao sam se sa adsens ali bih da promenim to cuo sam sve i svasta za adsense pa bih da predjem na nesto drugo socialblade ili neki drugi iako svi uzimaju neki procenat od zarade.koga predlazete za partnera uzimajuci u obzir dnevne preglede i auditorijum sa balkana uglavnom?

Zarada je mizerna za preglede sa balkana, ali sve zavisi sta radis, ako je gaming content predlazem da sacekas 1000 subova i prijavis se kod cruse-a ( unionforgamers ) ako je sve ostalo ( osim gaminga ) onda Socialblade , mislim svi su losi, zakidaju itd.. ali ovi najmanje od ostalih :D Jedina mana ugovor na godinu dana, tako da razmisli da li zelis da budes sa njima godinu dana i sta planiras od tog kanala itd pre no sto ista potpises :)

ma_cao

Novi član
Tu od
16 Srp 2013
ev1L kaže:
ma_cao kaže:

Zarada je mizerna za preglede sa balkana, ali sve zavisi sta radis, ako je gaming content predlazem da sacekas 1000 subova i prijavis se kod cruse-a ( unionforgamers ) ako je sve ostalo ( osim gaminga ) onda Socialblade , mislim svi su losi, zakidaju itd.. ali ovi najmanje od ostalih :D Jedina mana ugovor na godinu dana, tako da razmisli da li zelis da budes sa njima godinu dana i sta planiras od tog kanala itd pre no sto ista potpises :)

imam problem sa socialblade pise 'The user you are logged in as ..... does not match the user you are applying for.
Please Log Out and try again or apply as .....'ne kapiram,pa ako je jos neko imao slican problem nek javi?inace mogu na socialblade da vidim analizu pregleda ovo mi se pojavilo kad sam aplicirao za partnerstvo

ev1L

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2010
ma_cao kaže:
ev1L kaže:

imam problem sa socialblade pise 'The user you are logged in as ..... does not match the user you are applying for.
Please Log Out and try again or apply as .....'ne kapiram,pa ako je jos neko imao slican problem nek javi?inace mogu na socialblade da vidim analizu pregleda ovo mi se pojavilo kad sam aplicirao za partnerstvo

Moras da budes ulogovan na svoj youtube nalog za sb ( prijavu za partnerstvo, a pregled statistike ne moras ), ako zeza probaj drugi browser :)

OnLy^PrO

Novi član
Tu od
1 Srp 2013
ev1L kaže:
ma_cao kaže:

Moras da budes ulogovan na svoj youtube nalog za sb ( prijavu za partnerstvo, a pregled statistike ne moras ), ako zeza probaj drugi browser :)

Da li je neko imao iskustva sa Brodbandtv i da li zna kakvi su, da li placaju itd?

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
Ima li neko problem ko je sa Fullscreenom u partnershipu da mu se ne očitavaju reklame za područje Balkana ? :king

igorx

Novi član
Tu od
6 Kol 2013
student_zarada kaže:
Ima li neko problem ko je sa Fullscreenom u partnershipu da mu se ne očitavaju reklame za područje Balkana ? :king

ja sam partner sa njima i imao sam isti problem
nisu izlazile reklame zato sto je bila izabrana kategorija muzika, promenio sam na zabavu i sad je ok...

goran89

Aktivni član
Tu od
31 Lis 2009
jedno pitanje za iskusnije

imam dozvolu za sve snimke koje kacim na kanal koji sam skoro poceo da radim

e sad se desilo da prvi put, posle par snimaka koje su odobrili za monetizaciju, traze da im dokazem da imam prava za komercijalno koriscenje

e sad moje pitanje je, kakva konkretna dozvola treba, nesto posebno ili je dovoljno da na primer taj ciji su snimci napise nesto na ovu foru:

Ja _______ dajem dozvolu _____ kanalu, da kaci snimke i da ih koristi u komercijalne svrhe ...

vidim da na yt ima, online licence i writen permission

ZeroNoob

Aktivni član
Tu od
18 Tra 2013
I mene to zanima. Vec mi se u par slucajeva dogodilo gdje me traze dozvolu, a video je cisti gameplay igre, nikakvo editiranje videa nije bilo osim kad sam ga snimio, konvertao i uplodao.

SerbianFailBlog

Novi član
Tu od
8 Lip 2013
goran89 kaže:
jedno pitanje za iskusnije

imam dozvolu za sve snimke koje kacim na kanal koji sam skoro poceo da radim

e sad se desilo da prvi put, posle par snimaka koje su odobrili za monetizaciju, traze da im dokazem da imam prava za komercijalno koriscenje

e sad moje pitanje je, kakva konkretna dozvola treba, nesto posebno ili je dovoljno da na primer taj ciji su snimci napise nesto na ovu foru:

Ja _______ dajem dozvolu _____ kanalu, da kaci snimke i da ih koristi u komercijalne svrhe ...

vidim da na yt ima, online licence i writen permission

Pozdrav Gorane,
Evo ti validnog ugovora za licenciranje bilo kog audio-vizuelnog sadrzaja .
Link !
Naravno u ugovoru stoji nase ime ,ti ga modifikuj prema svojim potrebama .

guglastican

Dobro znana faca
Tu od
30 Sij 2012
Imam povezan adsense acc sa youtube na drugom email. nisam par mjeseci koristio youtube, mnogo toga se promjenilo. I sad kad odem na video manager po pojedinim video sadrzajima se prikazuju pregledi ali kad odem na analytics --> views nema pregleda. verifikovan mi je youtube, zemlja je US.....

ozzy80

Član
Tu od
21 Kol 2013
Ivan001 kaže:
I ja bih da pomenem Quiz Group,novac salju direktno na racun imaju jos nekoliko opcija.Ja sam danas sa njima potpisao ugovor pre toga sam jedva uspeo da prekinem partnerstvo sa socialblade.QG placaju do 80%,videcu kada dodje vreme za prvu isplatu da li je sve tako dobro kao sto izgleda,pa cu pisati,ko razmislja o partnerstvu a ima solidan kanal moze da razmisli o njima.

Vidim da je par vas potpisalo sa quiz group pa kako ste zadovoljni, jer su ok tj jer isplacuju na vreme, jer zakidaju mozda CMP itd... Hvala unapred an odgovorima pomocice mi mnogo da se odlucim koju mrezu da odaberem. Inace na kanal mi spada u grupi "komedija" :).

PS. Nisam mogao da nadjem odgovore na ova pitanja pa ako moze vi koji znate: Jel se sa njima potpisuje ugovor i ako da na koliko, jel ima neki minimum koliko treba da bi te prihvatili i jel moze da se poveze sa Erste tekucim racunom?

Ivan001

Član
Tu od
15 Lip 2011
POzz,

Opcije za isplatu su pay pal,Western Union i neki ruski sistem za placanje koji nema kod nas.

Najbolje je Western Union cim ti posalju istog momenta odes u banku sa kodom koji dobijes(i ime osobe koja salje) i predas na salter uz licnu kartu,mozes u bilo koju banku koja ima WU pare dobijes za manje od 10 minuta na ruke,veoma brzo.E,da novac koji si zaradio Rusi pretvore u evre i u evrima ti salju ne u dolarima.

Procenti po kojima placaju zavisi od broja pregleda, ispod 300.000 50%,od 300.000 do 3 miliona 60%,od 3 miliona do 10 miliona 70%,od 10 do 20 miliona 75% u preko 20 miliona mesecno 80%.

Da moras da potpises ugovor sa njima,mislim da je na godinu dana.Mozes sa njima da se oko svega,ja ovog jednog njihovog is podrske cimam za svakakve gluposti i uredno odgovara brzo.Imaju uslov za primanje u partnerstvo,sada sam zaboravio ali mislim da je 50.000 pregleda mesecno,mada ja sam jos jedan kanal povezao preko drugog partnerstva za koje nisam znao da je isto njihovo pa su me primili sa 5-6k pregleda to je bio IRICOM on je isto njihova neka ispostava.

Koliko imas pregleda mesecno,i sta stavljas na kanal?

Sto se zarade tice ne mogu da ti kazem da li zakidaju ili ne iz razloga sto u ovom momentu imam mnogo pregleda iz Srbije pa mi je zarada zato manja nego sto bi bila da su pregledi iz USA.

Na vrh