• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako postati Youtube Partner?

Johny Cash

Član
Tu od
22 Svi 2012
zavisi koliko ti ponudi, a to zavisi kakav ti je kanal. Dobijas 50-50 ili 60-40%. Znaci ili 50 ili 60% od onoga sto vidis na YT analytics strani

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
kiba kaže:
ev1L kaže:
Stize novac ( cek ) ne brini, za unovcavanje istog, predlazem da odes u Komercijalnu banku i tamo unovacvas iste, ceka se najmanje tipa od 25-35dana, dok kod drugih i do 45 :/

Sad se i komercijalnoj ceka 6 nedelja :/

Da li je nekome ko zaradjuje preko Adsense-a prebacilo novac na AS nalog za april mesec?

Ma prebacice ne brini! evo meni danas stigao cek preko DHL sad moram da zovem i pitam koje su banke najpovoljnije za cekove.Ne znam da li bi se nekako moglo povezati Googl Adsense i Payoneer kartica da mi salju na nju.

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
Poz, sve postove sam pročitao sigruno jedno 5 ili 6 puta . I nakon dugog vremena i

razmišljanja hoću da pokrenem svoj youtube kanal i da krenem polako sa trafficom pa kroz

mesec dana da probam da upadnem u socialblade. Imam neka pitanje:

1. nigde nisam pročitao da ima neki min. limit koliko subscribera treba na kanal.?

2. i da li može da bude cena za 1000 pregleda manja od $1?

ja mislim svoju muziku da stavim , tako da ne bih imao problema sa autorskim pravima.

trenutno imam 3 klipa na kanalu i oko 2000 pregleda.Svaki odg. je dobro došao.Sve najbolje

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
@sunbeach Ne bi.
@Aleksandar92 Može da bude i manje od 1$ naravno. To najviše zavisi od publike koja gleda to, odnosno njihove lokacije. Pretpostavljam da će kod tebe biti večinom Ex-Yu publika pa tako ne očekuj više od 1$. Barem je kod mene takva situacija.

mare666

Novi član
Tu od
8 Svi 2013
Pomoc?
Vec jednom mi je stigao cek na kucnu adresu sa 75e, e sada, do kraja marta, ja sam sakupio 68e, znaci nisu mogli da mi posalju cek, preko youtube analitike sam pratio da sam u aprilu zaradio preko 20e, da li su oni meni sada pocetkom maja automacki poslali taj cek sa tih nekih 90e, posto ja to na adsense ne mogu nigde da nadjem. Hvala.

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
mare666 kaže:
Pomoc?
Vec jednom mi je stigao cek na kucnu adresu sa 75e, e sada, do kraja marta, ja sam sakupio 68e, znaci nisu mogli da mi posalju cek, preko youtube analitike sam pratio da sam u aprilu zaradio preko 20e, da li su oni meni sada pocetkom maja automacki poslali taj cek sa tih nekih 90e, posto ja to na adsense ne mogu nigde da nadjem. Hvala.

Tenutno nikom ne prikazuje u adsense analitici zaradu za april,to trebalo da se vidi do 10 maja.

hermesgl

Novi član
Tu od
12 Svi 2013
Postovani,

Imam sledeci problem:

Imam youtube kanal i postao sam partner i sve lepo povezao a adsense, medjutim u yt analizi jos uvek nemam promene na racunu, sve je na 0, iako imama pola miliona pregleda. Sve sam povezao ali nista. Cak se i na klipovima koji su odobreni za monitizaciju pojavljuju reklamice.

Oglase koje sam postavljao preko adsense na drugim sajtovima savrseno funkcionisu, ali yt nikako.

Pa me interesuje da li je potrebno da se jos nesto uradi da bih ostvario mogucnost za zaradu?

mare666

Novi član
Tu od
8 Svi 2013
"Исплата неће бити извршена током овог месеца. Ваша неисплаћена зарада пре 01. мај 2013. обрачуната је на износ од 68,11 €. Исплате се врше у року од 30 дана од завршетка месеца у којем ваша неисплаћена зарада достигне износ од 70,00 €."
Ljudi, zasto su mi ovo poslali, a znam da sam u aprilu skupio i preko 20e, da bi mogli da mi posalju u maju cek, koji im je ..... ?

Tu od
11 Srp 2012
mare666 kaže:
"Исплата неће бити извршена током овог месеца. Ваша неисплаћена зарада пре 01. мај 2013. обрачуната је на износ од 68,11 €. Исплате се врше у року од 30 дана од завршетка месеца у којем ваша неисплаћена зарада достигне износ од 70,00 €."
Ljudi, zasto su mi ovo poslali, a znam da sam u aprilu skupio i preko 20e, da bi mogli da mi posalju u maju cek, koji im je ..... ?

i kod mene je ista situacija ,trebalo bi to da rese do 14-og ...

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
Izgleda da ce tako da bude i ubuduce sa ovim novim podesavanjima i prikazivanjima zarade koja je tek danas prikazana.

ciprijani

Član
Tu od
24 Srp 2012
mare666 kaže:

Pa vidis sta su ti rekli, treba da sakupis bar 70 evra da bi ti poslali cek, a ti to nisi uradio. Zarada ti se prenosi na sledeci mesec,i ako u tom mesecu, na kraju njega naguras do 70e, cek ce ti biti poslat. I meni se to desavalo

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Imam nalog na YT preko e-adrese na koju imam i AdSense... Ubaio sam klip, monetizovao, pored njega stoji zeleni $.

1) Je li taj klip monetizovan?

2) Je li uopšte nalog monetizovan, obzirom da mi nišu tražili da upisujem pub kod od AdSensea... Ali cijenim da nema potrebe za tim, jer mi je ista e-adresa... A oglasi se prikazuju...

Ichigo

Novi član
Tu od
3 Svi 2013
Imam jedno posto je socialblade povezan sa makerstdiom i tamo se potpisuje ugovor i sve ja sam potpisao da mi salju novac cekom i mislim da sam skupio 50$ sad jel ce mi dati nek iznak da su mi poslali novac ili tako nesto? da znam kad ce mi poslati?

pevoje

Član
Tu od
22 Pro 2012
Za sve koje zanima YT partnerstvo preporucujem da pogledaju Quiz Group Music network. Do sada nisam imao nikakvih problema

Ichigo

Novi član
Tu od
3 Svi 2013
pevoje kaže:
Za sve koje zanima YT partnerstvo preporucujem da pogledaju Quiz Group Music network. Do sada nisam imao nikakvih problema

el salju cekove?

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
El Mero kaže:
Imam nalog na YT preko e-adrese na koju imam i AdSense... Ubaio sam klip, monetizovao, pored njega stoji zeleni $.

1) Je li taj klip monetizovan?

2) Je li uopšte nalog monetizovan, obzirom da mi nišu tražili da upisujem pub kod od AdSensea... Ali cijenim da nema potrebe za tim, jer mi je ista e-adresa... A oglasi se prikazuju...
Treba da povezes adsense sa youtub nalogom,
procitaj prethodnih 50 postova sve ima detaljno objasnjeno.

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Pročitao sam 30 strana i smorio se od spama... Oglasi se prikazuju, ne vjerujem da se mogu prikazivati tuđi oglasi...

Ichigo

Novi član
Tu od
3 Svi 2013
Da li je normalo obavestenje u makerstudiju tj. u tax/paymentu "There was an error retrieving your tax and payment information. If the problem persists, please contact us through dashboard feedback." Posto do juce mi pislao nesto drugo ?

Na vrh