• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako postati Youtube Partner?

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
Gilez96 kaže:
Jutjuber kaže:
I meni se ovo desilo ali sam mislio da je zatobsto nisam verifikovao PayPal racun za primanje nivca. Nakupilo mi se za 2 mjeseca oko 2500 dollara i sad cu da vidim sta ce biti. Je li ti se to prije desavalo da PayPal odbija uplatu na takav nacin?

I meni je poruka stigla da nemoze vise PayPal. I sad ne znam sta da radim , iskoristio sam vec jedan WMZ , tj. imam jedan WebMoney povezan sa drugim QuizGroup nalogom, i ne mogu taj isti WMZ da dodam na ovaj QuizGroup zato sto je vec jednom iskoristen. -.-
Izgleda da je jedino resenje da napravim novi WebMoney nalog na nekog iz moje porodice. Drugo resenje nema ...Ne znam stvarno ...
Kontaktiras ih na email i kazes da Webmoney xxxxxxxxxxxxx hoces da dodas na sve svoje racune koji su bili povezani na taj i taj paypal email ...... i odgovorice ti zanekih 10/12 sati meni su sva 3 racuna na istom Webmoneyu sada ;)

Nikola91

Član
Tu od
13 Kol 2011
U čemu je problem između Quizgroup-a i Paypala? Zarađujem smešne pare da bih pravio webmoney nalog samo za QG, ovo mi baš nije trebalo..

Gilez96

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2014
Aleksandar92: Poslao sam im mail, videcemo dal ce da odobre to.
Nikola91: PayPal zna da su nelegalni i da rade prljave radnje i zato ih zabranjuje. Takodje i vecina banaka, ko zna kako , zna da su nelegalni i da rade nelegalne stvari.

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
A da li je neko ko je odbijen za isplatu sa QG ouopste kontaktirao danas paypal i pitao da li je stvarno paypal odbio uplate ;) mozda ovi iz QG lazu da bi se pravio WM nalog...

Nikola91

Član
Tu od
13 Kol 2011
Jesam ja:
"Let me inform you that your PayPal account is in good standing and I can guarantee that you can receive money on the account. If this seller is stating that they cannot process the payment in your account. I strongly advice to tell them that they need to call us to check what is the error that they are receiving on their end."

Zato mi je i čudno u čemu je problem. Jel može da se raskine ugovor sa QG-om, kako ide procedura? Evo sad sam se spetljao i sa WM-om, baš me mrzi da se smaram oko toga...

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
Pa da to sam i mislio QG je izmislio da paypal nece da prima novac i QG namerno povuce isplatu i kada uplati,sto znaci da je QG prevarantska mreza.Niko ne moze garantovati da QG odjednom zatrazi svu isplatu nazad sto je isplacena,tako da je moje misljenje da od ovih ruskih mreza treba bezati sto dalje (mozemo se nazivati bracom koliko hocemo ali...) i to je moje konacno misljenje a za druga misljenja i pisanja kako su posteni,dobri,stite svoje clanove...to misljenje i pisanje me vise ne interesuje,prijatelj je usao u QG i sada nikako da izvuce pare,juce sam mu pomogao da napravi WM.

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
sunbeach kaže:
Pa da to sam i mislio QG je izmislio da paypal nece da prima novac i QG namerno povuce isplatu i kada uplati,sto znaci da je QG prevarantska mreza.Niko ne moze garantovati da QG odjednom zatrazi svu isplatu nazad sto je isplacena,tako da je moje misljenje da od ovih ruskih mreza treba bezati sto dalje (mozemo se nazivati bracom koliko hocemo ali...) i to je moje konacno misljenje a za druga misljenja i pisanja kako su posteni,dobri,stite svoje clanove...to misljenje i pisanje me vise ne interesuje,prijatelj je usao u QG i sada nikako da izvuce pare,juce sam mu pomogao da napravi WM.
Novac podigao sto sam povukao sa Webmoney :)
ocekujem nesto para i za ovaj mesec septembar na WM bice meni ok ;)

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
I onda se postavi payoneer kao nacin isplate a oni onda opet pocnu da izmisljaju da nece ni payoneer da primi novac...i odbiju 20% zbog vracanja novca..

Gilez96

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2014
Aleksandar92 kaže:
sunbeach kaže:
Novac podigao sto sam povukao sa Webmoney :)
ocekujem nesto para i za ovaj mesec septembar na WM bice meni ok ;)

Ne odgovaraju mi na mail vise od 24h. Kako stvari stoje,izgleda i nece da odgovore. Ne znam sta da radim ...

Tu od
7 Svi 2010
Jedno pitanje za jutjubere.

Hteo bih da se oprobam u youtube zaradi, pa me zanima pošto vidim da mnogi koriste razne mreže, koja je prednost tih mreža?

Vidim da u opcijama youtube-a ima opcija za montezaciju, pa me zanima jel bolje to koristiti ili neku mrežu?

Gilez96

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2014
Nema nista vise od ovog QuizGroupa , svakog dana gledaju kako da smisle novu foru i da uzimaju ljudima pare -.- Propasce kao Grcka ,kad-tad...

Gilez96

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2014
Pa poslali su i meni na jednom qg nalogu, ali,uvek ima ali,ova fora sad im je bas aktuelna, fora sa paypalom provalili ih svi clanovi , izmislili su razlog da ne moze na paypal, da bi morao da se pravi webmoney,bank transfer naravno znaju da ne radi kod nikog, i onda prave velike pare sa WebMoneyom -.- Saradjuju zajedno ...

began

Aktivni član
Tu od
14 Lip 2013
A brate zarada nikad manja u zadnje 3 godine u ovom mjesecu il nas kradu ili nemaju dovoljno reklama

Gilez96

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2014
Nece ti proci, vrlo verovatno , pisace ti neuspesno ili sta vec, mora da su ti poslali mail u kome su te obavestili da ne mozes da primis novac na paypal,kao sto su sve nas.

Nikola00

Aktivni član
Tu od
8 Pro 2013
Sta mislite o ovoj mrezi https://youpartnerwsp.com ? Mozda bi mogla da bude zamena za Quizgroup, mislim po pitanju autorskih prava, jer nema nista vise od Quizgroupa, retko koga pustaju u mrezu, a jos je minimum imati 500 subsribera.

Na vrh